Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

eeeeeeeeeee kızlar ne haber ben cok sıkılıyorum yaaa eşimde yok 3 günlüğüne göreve gitti offffffff offffffff kaldım gariban gariban

ay canım yalnız mı kaldın sen bakayım olsun üç gün için gitmiş dinlen işte erkekleri arada postalamak lazım değil mi ama*

bende sikiliyorum cnm benimde esim bu hafta gece vardiyasinda cnm sikiliyo yaprak dokumunu izliyom size bakiyom yazan varmi diye

ya az once de is teklifi geldi onu dusunuyodum eczanede yardimci saticilik icin ama ben hic anlamam o isten kafam karisik canim da pek istemiyo yarin bi gorusucem bakalim

ayyyyyyyy bende yaprak dökümünü izliyom içim sıkıldı offf valla yalnızlık zor diye kızlar sizin eşiniz ne iş yapıo

enerji nakil hattında çalışıyor canım artı birde bolca proje çiziyor malum para lazım ben işsiz kalınca onun canı çıkıyor canım benim ya.

aynen vakit geçiyormuş hele benim gibi pek fazla arkadası olmayan biri için çok iyi oldu.insan bişeyleri paylaşmak istiyor hep içine at hep içine at nereye kadar değil mi ama

enerji nakil hattında çalışıyor canım artı birde bolca proje çiziyor malum para lazım ben işsiz kalınca onun canı çıkıyor canım benim ya.

valla bu erkeklerin işi zor gerçi benimki kendi cıkardı işten ben işimi cok seviyodum zihinsel engelliler okulunda hem muhasebeye bakıyodum hemde ablalık (hikaye okuyup onlarla oyun oynuyordum)ama yoruluyorum ve cok hasta oluyom diye cıkmamı istedi

benim ki tanilmis bi fabrikada klima yapiyo ama su ev klimasi dil yurt disina buyuk klimaiar yapiyola punch operatotu bu hafta da gece mesayesinde senağlama biktim su gece mesayesin den

aynen vakit geçiyormuş hele benim gibi pek fazla arkadası olmayan biri için çok iyi oldu.insan bişeyleri paylaşmak istiyor hep içine at hep içine at nereye kadar değil mi ama

benimde fazla arkadasım yok burada takıldıgım konustugun olsa bile herseyini anlatamıyon ama burda öyle degil herseyi paylasbiliyon

millet merhabalar
napıyosunuz yaa çok özledim sizi bugün

hosgeldin canım ne haber biz de seni özledik

zor iş ya tabi orda onları görüp üzülüyor hasta oluyordun neyse iyi olmuştur meşagatli bir iş. meleksen eczane işi zevlidir ama yavaş yavaş öğrenirsin

nrb kıslar kardeşime topiğimizi gezdiriyorum onlarda net alıcak eee zorunlu üye olucak mecburen refransı ben olarak hehe kaydirigubbakcemile3

anaaaaaaam yarında komşular oturmaya geliyolarmış
falla isyan edecem artık yeteeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr dayanamıyom kafamçokkarıştı
ben ne zaman oturacam acaba fisfisfis
popom ne zaman yer görecek yafff:1no2:

hosgeldin canım ne haber biz de seni özledik
hoşbuldum cnmŞeniz
kocişin görevde sen burda oh ne güzel süprizzzzz
nrb kıslar kardeşime topiğimizi gezdiriyorum onlarda net alıcak eee zorunlu üye olucak mecburen refransı ben olarak hehe kaydirigubbakcemile3

kardeşine selam söyle en kısa zamanda aramıza gelsin
bende dün gezdirmiştim kardeşimi alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…