Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

senağlama :çok üzgünüm: sana yapıcak yorum bulamadım cnm

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

ya cnm niye uyusuk tutuyon esini sabahlari aksamlari pekmez icir bol cikilata kuru yemis yedir vala bizim ki pekmez icmekten bir gece yatak sporu yapmasak duramaz ama tabi yasimiz 23 21 gucumuz bu yasta pek fazla

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya cnm niye uyusuk tutuyon esini sabahlari aksamlari pekmez icir bol cikilata kuru yemis yedir vala bizim ki pekmez icmekten bir gece yatak sporu yapmasak duramaz ama tabi yasimiz 23 21 gucumuz bu yasta pek fazla

yok canım biz besili tavuk gibiyiz maşallahımız var bir tek yemek yemeye üşenmiyoruz zaten.doğuştan enerji yoksunuyuz .ama keçi boynuzu sperm kalitesini yükseltip sperlerin hareketliliğini arttırıyormuş o denenebilir.

varmı böyle bişey ya bakın canı veren rabbim veriyo normalde hstalansak yok deriz ama bak neler varmış

canım hayırlısı olsun insallah bebegin olurr

canım basın sagolsun cok üzüldüm insallah yine hamilesindir ve evlat acını hafifletecek cooook tatlı bebislerin olurkaydirigubbakcemile3

kizlar cinsel iliskiye girmeden esinize sert bi kahve icirin spermleri uyarirmis birde sabah erken yapin ozaman spermler cok iyi olur mus 2 defa oldu sabah deniyoz ya kısmet 18 hazirandan sonra gorcez calistimiz ise yariyoöukaydirigubbakcemile3

kizlar cinsel iliskiye girmeden esinize sert bi kahve icirin spermleri uyarirmis birde sabah erken yapin ozaman spermler cok iyi olur mus 2 defa oldu sabah deniyoz ya kısmet 18 hazirandan sonra gorcez calistimiz ise yariyoöukaydirigubbakcemile3

denemekte fayda var....

canım basın saolsun acını hatırlatmak istemem ama nasıl kaybettin bebgini insallha cok tatlı meleklerin olurda onların acısını biraz olsun hafifletir:teselli:

arkadaşlar belki size faydası olur diye söyleyeyim..ben tedavi ile hamile kaldım..
transferin 7.günü baya adet kanaması gibi kanama oldu..ama ertesi gün idrar testi yaptığımda çift çizgi çıktı..doktor acilen progesteron iğnesi almamı söyledi..günde 2 kez iğne oldum kalçadan..eşim doktor olduğu için o yaptı..4 ay boyunca sabah akşam kalçadan iğne yedim..öyle leke falan değil baya adet kanaması gibiydi..her adet günüme gelen günlerde kanamam oldu..kahverengi lekelenmeler değil..basbaya kırpkırmızı kanama .....ama çok sağlıklı bir hamilelik geçirdim..bebeklerimin durumu çok iyiydi..benim rahim ağzımdaki sorun yüzünden kaybettim bebeklerimi..dr ihmaline kurban gittik açıkçası...

ayyy cok yoruldum ben kacıyorum yaprak dökümü baslar birazdan size hos muabbetler iyi aksamlar

arkadaşlar bişey sorucam erkekteki varokosel hastalığına bitkisel bi tedavi varmı acaba bilgisi olan varmı keçiboynuzu olurmu acaba

çok üzüldüm başımıza ne gelirse gelsin allahım acıyı birşekilde hafifletme duygusunu bağışlamış bize çok şükür. gelecek içinde umut etmekten başka çaremiz yok işte umarım hamilesindir şimdi değilse bile en kısa zamanda bebiş sahibi olursun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…