Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar bişe soracam benim belim çok ağrıyo ve ara ara kasık bölgemde hasta olcakmışım gibi ağrıyo ve bacaklarım sızlıyo

canım ya korkutmak istemem seni ama eğer dış gebelik varsa evde yapılan testlerde çıkmıyor üstelik ben tam zamanında adette olmuşum meğer adet değilmiş yada üstüne görmüşüm aman ihmal etme inşalllah hamilesindir

ama eski türk sinamaları gerçekten çok komik ne yapalım kocalarımıza söylesek de bize tecavüz etseler hamile kalırmıyız acabaCADIARZU

sapıtmayın kıslarrr :jeyyar: ama hasta olmasam kocişi gaza getirirdim hani bari yumurtlama döneminize denk getirinde işe yarasın :jeyyar:
madem konsepti yakalmak gerekiyor savaşta her yol mubahtır kızlar. aklıma muzur şeyler düşürdünüz bak:))))

tübe tübe kuzum sapıtma aklına gelen başına gelmesin

bende eşime öyle demiştim tövbe tövbe kafayımı yedin ne yaptın dedi delikafadulden

sen dr olacakmışsın kuzum bak onları bile suçlamışsın

ya arkadaslar hamilelik tek adet gelmedigin de beli olmaz ki renkli hamilelik de yani adet gorerekte hamile olan tanidiklarim var kiz 4 ayinda karni sisince hamile oldugunu anladi bazen hamilelikte adet normalmis gibi geliyor mus:1shok:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisayyyyyyyyyyy insaaaaaaaaaaaaaaaallah hamilesindir canım hayırlısı gıııı iyi haberlerini duyar göbek atarız burda insaaaaaallahhhhhh:teytey::sm_cool:

ya bak benimde bembeyaz akıntım var ondan sonrada adet oldun tabiii:1shok::1shok:
oldum kuzum hemde bu gün :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

bu arada kırmızı kartgörmesine yakın hamile kalanların hamileliği geç belli oluyomuş bilgisi olan varmı
başta benimde öyle sanmıştım amma yok kanda belli olurmuş dr sordum ben

ben böyle bişey desem kocama varya kafayı yemişsin sen karı derkötükedihüso

dur bakim kocişyatıyo bide ben desem ne der acep :jeyyar:
merhaba arkadaşlar

hoşgeldin cnm

kızlar yalnız mıyım ?ben de hamile kalmak istiyorum ama daha olmadı 1 yıllık evliyim
:sm_confused:

ya arkadaslar hamilelik tek adet gelmedigin de beli olmaz ki renkli hamilelik de yani adet gorerekte hamile olan tanidiklarim var kiz 4 ayinda karni sisince hamile oldugunu anladi bazen hamilelikte adet normalmis gibi geliyor mus:1shok:

bende hamileyken üzerine adet görenlerdenim.kızım 2 aylıkken adet düzensizligi yüzünden doktora gittim ve adetliydim hamilesin dedi cok sevindimdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kayracığım benim kociş o kadar tembel ki hayatta öyle birşey yapacak enerjisi yok ayrıyeten bendede yok. nasıl yapacaksak bu uyuşuklukla çocuğu.

ilg,nç duymamıştım delikafadulden delikafadulden
akıntı demişken bende bir ara kesilir gibi oldu şimdi yine eskisi gibi olmaya başladım

normalmiş o akıntılar cnm vücut üretiyormuş onu hemde vajina yeniliyormuş kendini
kızlar benim çıkmam lazım hepinizi öpüyorum

güle güle cnm :a015:
kızlar yalnız mıyım ?ben de hamile kalmak istiyorum ama daha olmadı 1 yıllık evliyim
:sm_confused:

yok cnm yalnız değilsin burda herkes senin gibi dr gidip muayene falan oldunmu :uhm:

bende hamileyken üzerine adet görenlerdenim.kızım 2 aylıkken adet düzensizligi yüzünden doktora gittim ve adetliydim hamilesin dedi cok sevindimdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

aaaaaaaaaaa çok ilginç ilk defa duydum drlar anlamıyormu yada kan testi falan aaaaaaaaa bi yaşıma daha girdim
kayracığım benim kociş o kadar tembel ki hayatta öyle birşey yapacak enerjisi yok ayrıyeten bendede yok. nasıl yapacaksak bu uyuşuklukla çocuğu.

aacilen mesir macunu şenliklerine katılın kuzum siz macunlarıda laın ondan sonra çalışın :jeyyar:

Arkadaşlar,az evvel eşim geldi,birlikte bebeklerimizin mezarına gittik.Bu arada araba ile giderken kulaklarım uğuldadı ve biraz da midem bulandı..gerçi bir iki gündür bulantım var ama kusacak durumda değilim..şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum ya..belki psikolojiktir diyorum ama arabada da devam edince bu bulantı,bir üstüne kulak uğuldaması olunca size de sorayım dedim..sonuçta her hamilelik birbirinden farklı olabiliyor..belki benzer şeyi yaşayan vardır diye...:sm_confused:

sanki beni araba tutmuş gibi hissettim..daha önceki hamileliğimde böyle bir şey hissedip hissetmediğimi hatırlayamadım açıkçası...:sm_confused:benneyaptımki

hiç sorma canım benim kocada diyo zaten internetten jinokoloji bölümünü okuya okuya uzman oldun yakında cocukta dogurtursun sen diyoo:roflol::roflol:

mesele benim ablam hamileyken ilk ayında adetgörmüstü hamile oldugunu iki buçuk aylıkken ögrenmiştidelikafadulden

ya cnm niye uyusuk tutuyon esini sabahlari aksamlari pekmez icir bol cikilata kuru yemis yedir vala bizim ki pekmez icmekten bir gece yatak sporu yapmasak duramaz ama tabi yasimiz 23 21 gucumuz bu yasta pek fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…