Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kanı çok garip yaptılar önce kan aldılar sonra içine bir madde koydular idrar testi gibi bir çubuğa damlattılar 1dk bile geçmeden yok dediler garip değilmi sizce:1shok:

ilginc senin yanında yapıp sonucu söylemeleri.benim bildigim 1 2 saat sonra veriyorlar

hadi sizinki stresten ben 22 gündür olmuyorum

canım benimki tam iki ay olmamıstı kendimi hep hamile olarak hissetmiştim tam 3 dr gitmiştim ama yinede kabullenmemiştim sonra adet olunca 1 ay kendime gelemedim ayyy insan ne kadar ümitleniyo ya hatt dr bil bunlar bişe bilmediğinden görmüyolar demiştim aptal gibikafamçokkarıştı

ya benim hic da 1 gun bile adetim gecikmedi aksine hep erken gelir 2 gun acaba ben normal mi dilim

benim ayın 5ine kırmızı kart görmem gerekiyodu olmadı hala bende önümüzdeki ayın5ine kadar bekleyeyim diyorum

kanı çok garip yaptılar önce kan aldılar sonra içine bir madde koydular idrar testi gibi bir çubuğa damlattılar 1dk bile geçmeden yok dediler garip değilmi sizce:1shok:

OLURMU ÖYLE ŞEY CNM ERTESİ GÜN YADA AKŞAM VERİRLER İLGİNÇ GERÇEKTENDE SEN GÜVENME ONLARA ADAMAKILLI HASTANEDE YAPTIR BEN ERTESİ GÜN ALDIM HEP :uhm:

merhaba kızlar.bende anlamıyorum bu işi biz isteriz olmaz ama tecavüze uğrarlar hemen hamile kalırlar.......:a.s

ama eski türk sinamaları gerçekten çok komik ne yapalım kocalarımıza söylesek de bize tecavüz etseler hamile kalırmıyız acabaCADIARZU

senin bu 10 gün icersinde yogun akıntı kahverengi lekelenme agrı falan gibi belirtiler oldumu canım

benim vücut yapım çok ilginç valla ben öyle adlandırdım artık benim yumurtlama döneminde kahverengi lekelerim oldu hatta ben onu bilmiyordum dr gittim boşu boşuna (120 lira bayılıp geldik yok yere) onun haricinde 10 gün içinde acayip akıntım oldu bem beyaz

kızlar bişe soracam benim belim çok ağrıyo ve ara ara kasık bölgemde hasta olcakmışım gibi ağrıyo ve bacaklarım sızlıyo

selam tatlıııııım nasılsın kız senle konusurken hamilesin gibime geliyo hamilemisin
ay inşallah canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7 gün kaldı adetime gün sayıyorum
agzından bal damlıyo gel bi öpeyim seniŞeniz
ama eski türk sinamaları gerçekten çok komik ne yapalım kocalarımıza söylesek de bize tecavüz etseler hamile kalırmıyız acabaCADIARZU
:roflol::roflol::roflol:

madem konsepti yakalmak gerekiyor savaşta her yol mubahtır kızlar. aklıma muzur şeyler düşürdünüz bak:))))

:roflol::roflol::roflol::roflol:
denesek ne kaybederiz
:jeyyar::jeyyar:

bu arada kırmızı kartgörmesine yakın hamile kalanların hamileliği geç belli oluyomuş bilgisi olan varmı

benim vücut yapım çok ilginç valla ben öyle adlandırdım artık benim yumurtlama döneminde kahverengi lekelerim oldu hatta ben onu bilmiyordum dr gittim boşu boşuna (120 lira bayılıp geldik yok yere) onun haricinde 10 gün içinde acayip akıntım oldu bem beyaz

ya bak benimde bembeyaz akıntım var ondan sonrada adet oldun tabiii:1shok::1shok:

X