Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben çıkıyorum bakaçam gelince kimler bana güle güle demiş diye heheheheh
sanırım giremem tekrar yarın sabah görürşüz artık sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın

Kılzarrr geÇmıŞ olsun...kaÇırdım kım hasta neyı var..???? Bende hastayım....

ya canım belli olmuyorki herkeste farklı belirtileri var yani inşallah hamilesindir zaten az kalmış zor olacak ama madem test yapmıyorsun biraz daha bekle bakalım nasılsa ortaya çıkacak

evet canım bende öyle düşünüyorum ama her geçen saatte ızdırap gibi geliyor.ah hastalandım ah hastalanacağım diye.oooooooooof inş.hamileyimdir ama kısmet.

kızlar ben çıkıyorum bakaçam gelince kimler bana güle güle demiş diye heheheheh
sanırım giremem tekrar yarın sabah görürşüz artık sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın

HOŞÇAKAL GÜLÜM...RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...:asigim:

selam.inşallah hamilesindir.
gebelik belirtisi olabilir bence.sabırlı ol daha günün var nasılsa.1-2 gecikme oluyor genelde.gelmezse cumartesi denersin.inşallah gelmez.

ay beci inş. bi cumartesi olsun sabah ilk işim test yaptırmak olacak zaten hep dua ediyorum ama hayırlısı hepimiz için.

canım inşallah hep seninle aynı şeyleri yaşıyoruz tek değilsin merak etme kimsenin lafınada bakam sadece hayırlısını dile allahtan boş ver gerisini biz çok istediğimiz için olmuyor kafamıza çok takıyoruzda ondan canım benim yaaa

neyse benim çıkmam lazım iyi akşamlar herkese
iyi akşamlar byyy görürşüz sonra
kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın
sende kendine iyi bak görürşüz sonra byyyy

hani bana bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…