Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya canım belli olmuyorki herkeste farklı belirtileri var yani inşallah hamilesindir zaten az kalmış zor olacak ama madem test yapmıyorsun biraz daha bekle bakalım nasılsa ortaya çıkacak

selam.inşallah hamilesindir.
gebelik belirtisi olabilir bence.sabırlı ol daha günün var nasılsa.1-2 gecikme oluyor genelde.gelmezse cumartesi denersin.inşallah gelmez.

ne oldu canım yaa geçmiş olsunnn

sen bir yandan iş yapıyor bir yandan bize yetişiyorsun zor vallahi

ayy ya nedem canım yaaa ne olduuu

ay ben hasta oldummmmmmmmmmmm iki gündür hastanedeyim 36 saattir sadece su içtim (((((((( ama şimdi yiyim canım sağol en azından evdeyim ve yatmıyorum:bbo:

kızlar benimde22gün oldu hala bişey yok idrar ve kan testi yaptırdım yine bişey çıkmadı ayın5inde 1ay olacak olmadı bi utrasyona gireceğim

hoşgeldin canım nasılsın bakalım
anacım hiç deme gitsin her gün bakıyorum belki gelmiştir diye yok inşallah durumu iyidir canım benim ya allahım sabır versin ona kolay değil canım allah kimsenin başına vermesin
kızlar pazartesi hastanelik oldum
geçmiş olsun canım
salgın varmış dikkat iğneler serumlar öldüm valla rota virüsümüymüş neymiş
anam o neymiş bir arada benim ağzım yara olup duruyordu onada bir virüz dediler insan vücudu salgılarmış onu hep çok ama çok geçmiş olsun canım umarım iyisindir bugün

kızlar bu arada klomen bitti dün yarın dr. gidicem bakalım yumoş olmuşmu? estrofemde vermişti onuda sorucam niye verdin diye inşallah çok uğraşmam yumoşlar oluvermiştir:

senağlamakızlar benimde22gün oldu hala bişey yok idrar ve kan testi yaptırdım yine bişey çıkmadı ayın5inde 1ay olacak olmadı bi utrasyona gireceğim

çokçok geçmiş olsun canım yaaa üzüldüm şimdi

canım belkide o yerleşme kanamasıydı bazılarında oluyormuş inşallah sneinde öyledir ama yinede çok umutlanma sonra çok üzülme sadece dua et canım bence test yapma en az adetinden 1 hafta geçsin ondan sonra yap canım

ay ben hasta oldummmmmmmmmmmm iki gündür hastanedeyim 36 saattir sadece su içtim (((((((( ama şimdi yiyim canım sağol en azından evdeyim ve yatmıyorum:bbo:
çok geçmiş olsun kuşummm

canım valla aynı şeyleri yaşıyoruz bende 9 ay test yapmayı düşünmüyorum :roflol:
ama bir hafta daha bekle ve test yap tabikide bide bekaderdır olmuyo bebek:1hug:

canım çok haklısın benim bir yldır olmuyor bebeşim olmuyor tedaviye 4-5 ay oldu başlayalı tedavide bildiğin klomen çatlatma iğnesi falan.elde var yine sıfır.Allah hepimize hayırlısını hayırlı zamanda verir inş. bklm bu ayda olmazsa rahim filmi çektirecek doktorum.

escales sağol canım şimdilik iyiyim benimde ağzım da yara var ama behçetten kaynaklı o yüzden bu hastalıkla alakası varmı bilmiyorum (hatta dudaklarım silikonlu gibi şişti yaralardan )

yaaa bende bakıyorum hergün amin canım amin inşallah toparlanmıştır
kızlar bu arada klomen bitti dün yarın dr. gidicem bakalım yumoş olmuşmu? estrofemde vermişti onuda sorucam niye verdin diye inşallah çok uğraşmam yumoşlar oluvermiştir:
hadi hayırlısı cnaım inşallah bu ay bebişinin haberini alırsın canım

senağlamakızlar benimde22gün oldu hala bişey yok idrar ve kan testi yaptırdım yine bişey çıkmadı ayın5inde 1ay olacak olmadı bi utrasyona gireceğim
canım bence dr git ne diyecek ona göre hareket et belki adet söktürücü ilaç verir

sizce hamile olabilirmiyim
kanda yok dedlerse çok zor canım ama sen yinede dr git

canım peki yumurtan oluşuyormu normal boyutta?

canım ben çok sağol inşallah dediğin gibi yerleşme kanamasıdır .dün bir komşum geldi oturmaya bana ve daha 22 yaşında geçen yıl evlendi ve 4-5 haftalık hamileymiş.onun adına sevindim kendi adıma çok ama çok üzüldüm.beni en iyi siz anlıyorsunuzdur tabi o yüzden buradayım.vallah millet istemiyor hemen oluyor bizde ise tık yok anlamıyorum bu işi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…