Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ALLAHIM HEPıMıZE ÇıFTER ÇıFTER BEBEKLER VERSıNDE ÇOCUK BAKIMINDA KOLAYLIKLAR YADA KAFAYI SIYIRCAM DıYE YENı TOPıKLER AÇSAK ORDA BULUŞSAK

bebeiş bugünlerde olmam lazım ama tam tarihi belli değil bu aralar sapıttı çünkü inşallah ferçi benim göbiş herdaim şiş ama olasun:) içi dolsun demi:dance::dance::dance:

benim evliliğim 4 ayında 9 günlük gecikmem vardı dktra gittim ultrasyonda kese var dedi kan tahlili yaptık negatif zaten ertesi gün regli oldum kısmetsenağlama:Saruboceq:şimdi 11 aylık evliyim tık yok:1no2:

BEN GELDİİİMMMM :dance:

beryalim msndeki resmine yorum yaptım canım
hoşgeldin canımm.teşekkür ederim .
merhaba beryalcim umut listesi kabarmış üzülüyorum ya senağlama
kabardı ama geleceğin anneleri onlar öle düşün .:1hug:
ya kızlar yarın regl olmam lazım muhtemelen bugün kan tahlili yaptırıyım mı sizce yoksa bir kaç gün geçmesini bekliyim mi ne dersiniz.
hayır yaptırma normalde testler idrar ve kan adet tarihini 3 gün geçmeden yapılırsa yanlış çıkabiliyo.ve aç karnına sabah yapman gerek .sabret canım .unutma annelik sabır ve emek ister.az daha bekle.hayırlısı olsun inşallah.
kızlar aydında kk buluşması olacak yakın olanları bekleriz
ne zaman nerde nasıl yaaa.
ben ne olcam ama ben ve nohut gelmiycezmiiii :uhm:
benim doktor hiç bişe anlatmıyor bana ya bana hiç 6gün demedi bugun beraber olunda demedi.hayret ben bu kadar istekliyim ümitliyim doktorun umrunda diilim ama . söyledigin çok iyi oldu canım çok sagol
ne demek canım benim .sen dediğim gibi yap .6 gün her akşam ilşki hele yarın akşam en önemli olan .ilşki sonralarında sırt üstü yat.
merhaba kızlar nasılsınız?

iyiyiz canım hoşgeldin .
sen nasılsın bakalım.

ya kızlar aslında ben bu ay ümitli değilim 1 hafta ilaç kullandım ilişki olamdı kaçırdık sanki oluvercem ama çatlatmöa iğnesiyle hamiş olcam çok büyük umudum var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…