Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

[

hadi hoşçakalınn bi iki saat sora uğrarım bb
güle güle canım :a015:
merhaba kızlar nasılsınız
selam canım hoşgeldin

inşallah gelmeyi çok istiyorum .kısmet olursa gelicem nohutumla.

valla canım beklemedeyim şuan aynı ama sabah midem bulandı çok normalde olmaz :dance:

HoŞgeldın mercanayŞecık....ıı yaptın...bende ekran aÇık arada aŞaıdan bakıyom. Kımse yoksa yazıyorum...hehehe

valla canım beklemedeyim şuan aynı ama sabah midem bulandı çok normalde olmaz :dance:

ay canım buluntına sevindim hadi hayırlısı göreyim seni şişir artık ğöbeği biz beceremiyoruz kaç günün var regli olmana geçiyomu yoksa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benim doktor hiç bişe anlatmıyor bana ya bana hiç 6gün demedi bugun beraber olunda demedi.hayret ben bu kadar istekliyim ümitliyim doktorun umrunda diilim ama . söyledigin çok iyi oldu canım çok sagol

neslihan hoşbulduk canım. bende aynı sayfa açık ama yazılanları takip edemiyorum işte

bebeiş bugünlerde olmam lazım ama tam tarihi belli değil bu aralar sapıttı çünkü inşallah ferçi benim göbiş herdaim şiş ama olasun:) içi dolsun demi:dance::dance::dance:

Banada dr. GÜn aŞrı ılıŞkı vermıŞtı ıĞnedn sonra demıŞtı zaten erkeĞın spermlerı 24-72 saat arası canlı kalır o yÜzden gÜn aŞrı ılıŞkı yeterlı demıŞtı..rabbım yardımcınız olsun...tohumlarınız tutsun ınŞ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…