Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin melikecim nasılsın

beryal gel tabi arkadaşlar şu an organize ediyoalar haber vecem burdan

BEN GELDİİİMMMM :dance:
hoş geldin tatlı kuşumm

aynı kociş bendede var...çocuk hastası resmen.. Ama bir okadarda bana karşı ii sorun bende olduğu halde önce senin sağlığın diyor..önce bir düzenli adet ol gerisi gelir diyo..sağolsun kocişimm anlayışlı...
benimkide çok anlayışı bana hep diyor allah nezaman ol derse ozaman olacak sıkma kendini bukadar diyor hep teselli ediyor ama ben önceden çok üzülüyordum şimdi üzülmüyorum üzülmememşn sebebide yine eşimdir o unu tesellisi hep yani

[

inşallah gelmeyi çok istiyorum .kısmet olursa gelicem nohutumla.
inşallah canım bende çok isterim seninle tanışmayı doruğumu görmeyi gerçekten yaa herzaman kapım acık yani

valla canım beklemedeyim şuan aynı ama sabah midem bulandı çok normalde olmaz :dance:
kız hadi hayırlısı hamilesin sanırım teyzemi oluyorum neeee

ya kızlar yarın regl olmam lazım muhtemelen bugün kan tahlili yaptırıyım mı sizce yoksa bir kaç gün geçmesini bekliyim mi ne dersiniz.
yaptırma bence bekle bir kaç gün
iklimm ilter ben rep veremiyorum size neden ki anlayamadımm ????
verdikten sonra 20 kişiye vermen gerekiyor canım bol bol dağıt yanı

merhaba kızlar nasılsınız? :emir_bebek:
merhaba hoş geldin iyiyiz sen nasılsın

selam kızlar.beni de alırmısınız aranıza
nedemek sorma bile katıl hemen sohbete anlat kendini hoş geldin topiğimize

KIZLARRR.....SANIRIM ADET OLUCAM....BELıM AĞRIYO....ıNŞ. ADET OLURUM...BEKLıYORUM....kaydirigubbakcemile2

bende iyiyim dün şu soğan suyunu içtim baya zor oldu ama delikafadulden

devam edicez bakalım :lepi: görev kutsaldır
devam sakın bırakma en az 20 gün iç.unutma sakın .şifa niyetine de yuvarla gitsin bende içmiştim hamile kalmadan önce .
bekleyenlerdenim malesef.

umut listesine seni de eklim o zaman tatlım.

kendimi tanıtayım biraz
evliliğimizde 4.yıla girdik 14 mayısta.15 aydır bebiş için uğraşıyoruz.ama gelmek istemiyo.eşimde problem var.6 aydır tedavi görüyo.düzelme var biraz .aşılama olucaktı bu ay.ama ben biraz daha denemek istedim.normal olsun istiyorum.inşallah en kısa zaman da gelir.29 yaşındayım eşim 27.
daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum artık

ilter inşallahhh canım adını ilter koyamam ama soyadı ilter olacak kesin :roflol::roflol::roflol:

hoşgeldin melikecim nasılsın

beryal gel tabi arkadaşlar şu an organize ediyoalar haber vecem burdan
kimler geliyo burdan da gelen varmı bizim kızlardan .ilter de gelcek dimi.
hoş geldin tatlı kuşumm

benimkide çok anlayışı bana hep diyor allah nezaman ol derse ozaman olacak sıkma kendini bukadar diyor hep teselli ediyor ama ben önceden çok üzülüyordum şimdi üzülmüyorum üzülmememşn sebebide yine eşimdir o unu tesellisi hep yani

inşallah canım bende çok isterim seninle tanışmayı doruğumu görmeyi gerçekten yaa herzaman kapım acık yani

kız hadi hayırlısı hamilesin sanırım teyzemi oluyorum neeee

yaptırma bence bekle bir kaç gün

verdikten sonra 20 kişiye vermen gerekiyor canım bol bol dağıt yanı

merhaba hoş geldin iyiyiz sen nasılsın

nedemek sorma bile katıl hemen sohbete anlat kendini hoş geldin topiğimize

bende çok isterim canım benim .hayırlısı inşallah .olmazsa aydın da ki buluşmaya gidelim beraber.orda görüşelim .

cnaım inşallah olursun çok seviniriz.

beci hemen hemen aynı sorunlarımız var yanlız bizde problem yok keyfi olmadığındna gelmiyo kerata:)

beryal
ekle bakalım.içimde ki ses temmuz annesi olucaksın diyo.
gerçi aylardır bu ay hamilesin dedi ama birtürlü çıkmadı.görücez bakalım

kendimi tanıtayım biraz
evliliğimizde 4.yıla girdik 14 mayısta.15 aydır bebiş için uğraşıyoruz.ama gelmek istemiyo.eşimde problem var.6 aydır tedavi görüyo.düzelme var biraz .aşılama olucaktı bu ay.ama ben biraz daha denemek istedim.normal olsun istiyorum.inşallah en kısa zaman da gelir.29 yaşındayım eşim 27.
daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum artık

canım herşeyin hayırlısı dualarım seninle :Saruboceq:

valla kaızlar işte yeri tarihi tam belli değil ondan bişe diyemiyorum ama daha önce olmuş aydında şimdi yapcaklarmış yine çevre illerdende gelen olmuş çok güzel olur ya inşallah benim burdan kkdan aydından çok arkadaşım var ama bu topikte değiller onlarında bebek hasreti çekenleri de var:KK43: allahım herkese versin inşallahh

escales hiç sesin çıkmıyor nasılsın bakimmm hihoyyyt
gülüm şükür iyiyim saolsun bir sürü mal geldi onlarla uğraşıyorum valla canım
hg canım bildiğim kadarıyla gelişme yok bugün cnm

ayyy inşalllaahhhh cnm herkeze inşallahhh

hoşgeldin canım nerelerdesin bakim sen
gülüm ben burdayım valla
ya ne gğzel kalabalık ama ben yokumm
anacım deme gitsin bende aynı durumdayım bacım
aslında dr pazartesi yap dedi ama ben bi hafta durmak istiyorumm bari bi hafta geçsin
bekle canım bekle
davem ediyoruz canım tam gaz hemde benim adam garibim yeter artık diyecek hiç rahat bırakmıyorum adamı ama o bilmiyor benim yumurtla günün felan olduğunu söylemedim yine kafaya takıyorum sanar diye hiç birşey demiyecem bu ay

amin canım amin inşallah bırakın terbiyeszileri kendi haline

evet sende bırak artık şu işleri kenarada gel cene yapalım burda yerlere yatıyorum ben gülmekten bak ben çalışıyormuyum sezon başlasında görürrüm seni dee otl tabi boş bizim ben cene yapıyorum dolsun ozaman ne yaparım bilmiyorum -tatlicadiarzu-
vallahi yazdık ben sana dedim bırak geçmişi gel dedim gelece bak yazalım ne güzel dedim dinlemedin -tatlicadiarzu-
he aferin anacım bende adama demedim canım valla boşver herşeyide bilmesinler anacım

ya kızlar yarın regl olmam lazım muhtemelen bugün kan tahlili yaptırıyım mı sizce yoksa bir kaç gün geçmesini bekliyim mi ne dersiniz.

canım bana kalırsa bekle bir kaç gün

ama çok faydasını gören var neslihan bi kürle bırakmıcaksın onu 5 6 ay devam edeceksin

valla kaızlar işte yeri tarihi tam belli değil ondan bişe diyemiyorum ama daha önce olmuş aydında şimdi yapcaklarmış yine çevre illerdende gelen olmuş çok güzel olur ya inşallah benim burdan kkdan aydından çok arkadaşım var ama bu topikte değiller onlarında bebek hasreti çekenleri de var:KK43: allahım herkese versin inşallahh

inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz:Saruboceq:

X