Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

olsun kız ben vardim vallahi benim olsun ikizim olsun allahım bana ikiz bebiş versin biri buldukta kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tamam canım ama en gç 4 gün sonra burda görecem seni ona göre haaaa:eek:klava:

kız ben bilimiyorum halay çekmeyi ben harmandalı oynuyuverem gari size hehehe koca aydınlı konuştu yine sırnaşık şeysırnaşık şey

istesin tabi ne o öyle isteme felan oldumuda kucağından düşürmez bak görürüsün kaydirigubbakcemile3
valla bilmiom çocuk sevdiğini hiç görmedim bak ne tatlı diyorum bi çocuk için hıııııı diyo :eek:klava:

merhaba kızlar nasılsınız

mrb hg bebişimŞeniz

Cnmm İlter ÇakırcıĞımm..nasıl verdİn 14 kg. Hayıt tohumu İle mİ..ner kullandın... Tam 15 kg. Vermem lazım...oda sadece hamİle kalabİlmem İÇİn..pos bu Şekİlde hamİle kalıtrsam Şekerİm ÇıkarmıŞ dÜŞÜk yaparmıŞım dr. Dedİ...:KK43::KK43::KK43: 2 senedİr İlaÇ tedavİsİnde aldım kİlolarımı bebek tedavİsİnde...
canım ben dietisyene gittim o şekilde verdim şuan ekonomik kriz yüzünden gidemiyorum ama rejime devam ediyorum daha vermem gereken kilo var yani özel birşey kullanmadım sağlıklı şekilde verdim yani istersende bir ara yazarım yaptığım diet yada k.k forumda zayıflama grupları var oralara katıl yardımcı oluyorlar hem birlikte motivede oluyorsun iyi oluyor yani ben mesela 8 takımdayım yeni başladım bende

yaa kızma vurma bana .gelemedim ki.
hastane doktor nohuta ciciler alıcaz diye koşuşturduk .hiçbiryere gidemedim .bir dahakine kısmet olursa gelirim inşallah.
yemek sözün var unutmadık nohutum la. :mymeka:
vurumuyum kız ben size kıyamma kiii şaka yaptım biliyorum güzelim işlerinizin yoğunluğunu fark ettim yani tam zamanı idi gelseydinz süper olurdu bizim köy şimdi çok güzel birdahaki gelişinize inşallah unutmadım yemek sözümü

merhaba kızlar nasılsınız

ben iş yapıyordum çok yoruldum çamışırları sererken gözlerim karardı herhalde eğil kalk eğil kalk başım ağırlaştı dinleneyim dedim

enson yarendi hamiş kalan demi başka hamiş kalan var mı?
hoş geldin canımmm iyiyiz sen nasılsın
kız ne zorluyorsun kendini okadar dikkat et yorma kendini
yok canım başka hamiş bildiğim kadarı ileee

canım nasılsın

bence tam zamanı canım 17 yada 18 olunca iğne vuruluyo iğne vurulduğu günden itibaren 6 gün ilşki öneriliyo .yani bugün başlayın çalışmalara her akşam çalışın ev ödevi size .1 hafta sonra yapmayın ve bekleyin .iğne vurulduktan 18 gün sonra idrar testi yaparsan sonucu öğrenebilirsin .allah yardım etsin .bende ovitrelle ile hamile kaldım .inşallah seninde olur.

yaa boşver milleti.bana da kaynanatörüm kısırsın dedi yüzüme karşı.
yumurtalıklarımdan biri alında ama bak hamile kaldım .üzülme sakın .elaleme da hesap verme .düşünmüyoruz henüzde kapa konuyu.sakın üzüldüğünü belli etme daha çok insanın üstüne geliyolar.

hoşgeldin canikomm

ben yeni üyeyim...benide ekleyin....
eklendin bile

yaa kızma vurma bana .gelemedim ki.
hastane doktor nohuta ciciler alıcaz diye koşuşturduk .hiçbiryere gidemedim .bir dahakine kısmet olursa gelirim inşallah.
yemek sözün var unutmadık nohutum la. :mymeka:[/QUOTE]

canım nasılsın

valla bilmiom çocuk sevdiğini hiç görmedim bak ne tatlı diyorum bi çocuk için hıııııı diyo :eek:klava:
kız ben ce öylesi daha iyi ya benimki gibi olsa ne yapacan benim adam çok ama çok seviyor çoçukları denize gidiyoruz arkadaşlarla onların çoçuklarını alıyor denizde saatlerce oynatıyor beni bile unutuyor her gördüğü çoçuğu bana gösteriyor benimde içim parçalanıyor birde sorun bende olduğu için dahada çok koyuyor bana deliriyorum artık o yüzden çok kafama takıyorum yaaaaa çoçuklara bakarken gözlerinin içi gülüyor görmen gerekir yaaaaa

ayyyy basım feci ağrıyo ben biraz dinleniyim gözlerim ağrıdı hem akşam ne yemek yapsam onu düşünüyorumm öpimm sizleri bi ara gelirim gene hadi bbbb

iyiyim canım ne kaysısı gı nerden topladın marketten mikaydirigubbakcemile3
hay allah seni napmasın kayışı kopardık diyom kızzz
kız ben ce öylesi daha iyi ya benimki gibi olsa ne yapacan benim adam çok ama çok seviyor çoçukları denize gidiyoruz arkadaşlarla onların çoçuklarını alıyor denizde saatlerce oynatıyor beni bile unutuyor her gördüğü çoçuğu bana gösteriyor benimde içim parçalanıyor birde sorun bende olduğu için dahada çok koyuyor bana deliriyorum artık o yüzden çok kafama takıyorum yaaaaa çoçuklara bakarken gözlerinin içi gülüyor görmen gerekir yaaaaa

benimki çocuk görünce kafasını çeviriyoo bende bi sorunu mu var diye süpelendim dr gittik sperm testi yaptırdık inan yemin ederim fazlası bile varmışş.... ya öle ama bide hadi yumurtlama günüm diye kandırmak sıkıyo tabi sende haklısın ama daha ne kötüleri var şükür edelim cnm

canım zorlamıyorum ki rutin temizlik bu 1 haftadır böyleyim gripmi olcam nesenağlamaCADIARZU:1no2:
dikkat et kendine yemeklerini düzenli ye aç kalıyorsanda olur canım gribe iyi gelecek bitkiler kullan ama ilaç alma bence

ayyyy basım feci ağrıyo ben biraz dinleniyim gözlerim ağrıdı hem akşam ne yemek yapsam onu düşünüyorumm öpimm sizleri bi ara gelirim gene hadi bbbb
hadi güle güle canım düşün bakalım ne yapacağını ben düşünmüyorum çünki anahtarları unuttuk ya işten sora evede giremiyecem annemlere giderim artık hehe orda yeriz kaydirigubbakcemile3

hay allah seni napmasın kayışı kopardık diyom kızzz
ne kayışı kız kimin kayışını kopardın yoksa kaydirigubbakcemile3

benimki çocuk görünce kafasını çeviriyoo bende bi sorunu mu var diye süpelendim dr gittik sperm testi yaptırdık inan yemin ederim fazlası bile varmışş.... ya öle ama bide hadi yumurtlama günüm diye kandırmak sıkıyo tabi sende haklısın ama daha ne kötüleri var şükür edelim cnm
valla kızlar fazla eksik olmuyo işte demek daha zamanı değilmiş beklemekten başka ne çaremiz var bakkaldan alınmıyoki 1 kilo isteyelim yaradanın takdsenağlamairi

aynı kociş bendede var...çocuk hastası resmen.. Ama bir okadarda bana karşı ii sorun bende olduğu halde önce senin sağlığın diyor..önce bir düzenli adet ol gerisi gelir diyo..sağolsun kocişimm anlayışlı...

X