Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saol nilüfercim valla iş hamile kalmakla bitmiyomuş ya insan çok tedirgin oluyo...

ooohhh teyzoşuda öpsün bakalım tatlışınıŞeniz
Bende iyiyim canım işte aynen devam hiç bir gelişme yok henüz inşallah bu ay şans benden ve tüm isteyenlerden yana olur:Saruboceq:

ohhh pek sevişiyonuz teyzoş yeğen kıskandım walla kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 canım allah gönlüne göre versin inşallah bu ay gelir meleğin .ama sakın umudunu yitirme geleceğine inan.ben 3 yıl bekledim ve geldi.inşallah bırakmaz beni minik kelebeğim.

amin beryalim saol tatlım.hayırlısıyla bi göreyim rahatlayım ya.senin deoerin ilk kaç çıkmıştı canım ve kaç haftalıktı...

Bende olsam en az senin kadar evhamlı olurdum canım ama artık bence söyleyebilirisin keseyide görmüşsün Allahın izniyle.. inşallah o minicik kalbinin sesinide duyar dahada rahatlarsın:sm_cool:

kız bu hamilelikte bulaşıcı olsa keşke kaydirigubbakcemile3
maaşaallah bu ay çok verimli geçti darısı başımızakaydirigubbakcemile2

saol nilüfercim valla iş hamile kalmakla bitmiyomuş ya insan çok tedirgin oluyo...

gerçekten öyle... Her şeyden tedirgin oluyorum. Pek bir rahatsızlığım yok "niye yok" diye düşünüp sıkıntı yapıyorum. Biraz midem bulansa rahat edicem sanki:) Her kontrolden testten önce bu hale gelicem sanırım:) Şu kalp atışlarını da bir duysak da.... Bir yerde okuduğuma göre kalp atışları görülünce (ve normal hızındaysa) düşük riski büyük oranda azalıyormuş.

canım korkuların yersiz bence.ben de aynı şeyleri düşündüm ilk ama sonra kendimi yıpratmaktan başka bir işe yaramadığını anladım .hem bebeğide olumsuz etkiliyosun .iyisini hayırlısını düşün iyi olsun.allah ne yazmışsa o.sen bunu kendini yiyip bitirerek değiştiremezsin.üzülme artık ve hamileliğin tadını çıkar.:CüvCüv:

İnşallah canım böyle uzun süre bekleyip hamile kalanları duyunca dahada rahatlıyorum
İnşallah küçük meleğin sana sıkıca tutunur ve hiç bırakmaz.Sonrada anne anne diye eteğimden ayrılmıyo dersindelikafadulden

sagol dilnurcum rabbim cümlemize nasip etsin inşallah sağlıklı bebişler.

amin canım :Saruboceq: çok yaramazlık yaparsa yollıycam sana .yada topiğe birsürü teyzoşu olcak biri bakar mutlaka sırnaşık şeysırnaşık şey

beryal ben aşılmamın 15.günü yaptırdım testi 113.8 çıktı nasıl sence değer...

beryalcim nabersin bebiş nasıl?bulantıların devam ediyo mu
bircancım yarın inşallah keseyi görürsün canım
daisy sende içini ferah tut allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsın snr ultrasonda hareketlerinide görürsün allahım hepimizin meleklerini ve bizleri korusuna.s.a.s.a.s.
bebeiş isteyenlerede bi an önce nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

kız bu hamilelikte bulaşıcı olsa keşke kaydirigubbakcemile3
maaşaallah bu ay çok verimli geçti darısı başımızakaydirigubbakcemile2

amin canım inşallah en kısa zamanda sizlerin de güzel hamiş haberlerini alırız:dance::dance:

valla canım aslında yapmamamız gerekiyo ama elde değil ki.kalp atışlarınıda duyarsın inşallah...bende yarın gidicem bakalım dr a keseyi görebilcezmi...

doğru söylüyorsun ne diyeyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…