Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryal ben aşılmamın 15.günü yaptırdım testi 113.8 çıktı nasıl sence değer...

canım bende çatlatma iğnemin 15 günü yaptırmıştım testi 201 çıkmıştı.sonuçta 50 nin üstünde merak etme bence sorun yok.50 nin altında olursa problem oluyomuş.ama seninki 4 haftalık için baya iyi.hergün yükseliyo zaten sen içini ferah tut.keseyi görünce rahatlıycaksın canım benim.sıkıntı yapma kendine.inşallah hayırlısıyla doktora gitte güzel haberler getir bize.

canım ama ben testi yaptırdığımda 2 haftalık olması lazım o zaman benim biraz yüksek sanki ikizmi ki...

canım ben bebiş iyiyiz sen nasılsın bebişin nasıl.benim uykum geliyo sürekli ve halsizlik var .başka bir problemim yok şuan allaha çok şükür.:1hug::1hug:

Bence erken adet olacaksın ama yinede sana göre anormal bir durumsa doktora görünmende fayda var canıma.s

nasıl oldu böle bilmem daha adetim biteli 1 hafta oluyor bu ara iyi bir doktor arıyorum o yüzden de gidemem şimdi kime gidecegimi bilmeden bakalım en iyisi birkaç gün ddaha bekleyeyimde o zaman tekrar düşünürüm senin kanaman kaç gün sürmüştü dilnurcum:uhm:

canım ama ben testi yaptırdığımda 2 haftalık olması lazım o zaman benim biraz yüksek sanki ikizmi ki...

canım benim ben de yaptığımda iki haftalığım diyordum ama doktora gidince 5 haftalık olduğumu anladım .yani doktorların hesaplaması farklı.sen yumurtlama olduğu günü sayıyosun öle değilmiş işte.son adet olduğunun ilk günü ne ordan sayıcaz.mesela ben son adetimin ilk günü 12 ocak yani ben 6 hafta 2 günlük hamileyim yani yedinci haftamdayım .senin son adet tarihinin ilk günü ne?

5 gün sürdü canım ilk 2 gün leklenme şeklinde oldu
sonraki günler normal adetmişim gibi oldu yinede çok yoğun değildi
çok rahatladım ama ondan sonra kasık bel göğüs ağrım kalmadı böyle oluncada endişelenmedim canımben

canım ben bebiş iyiyiz sen nasılsın bebişin nasıl.benim uykum geliyo sürekli ve halsizlik var .başka bir problemim yok şuan allaha çok şükür.:1hug::1hug:

iyiyz canım ya patik örüyom bende az önce başladım bi anda böle örgü öresim geldi dedim bi patik yapıvereyim bariiyerimsenibenyerimseniben
gelir o uyku çok fena böle bi anda bastırıyo o an ne yapıyosan hiç gözün görmüyo gidip yatıyon hemen dimi delikafaduldendelikafadulden
ben öle oluyodum da geçti benim bu ara

hımmm benim daha 3 sayılır en iyisi beklemek galiba:uhm:

dil nur daha önce yazdım ama okumadın galiba yoktun topikte arkadaşlara yazmıştım ben yakın zamanda seninle benbilirim arkaaşımzıın hamile kalacağını düşünüyorum. İçimde öyle bir his var

berya bircan hiç hamile kaldığınızı öğrenmeden veya öğrendikten sonra kanla karışık veya çok koyu kahve akıntınız oldumu

slm kızlar ben geldim bebişimin kalp atışlarını duydum çok şükür sağlıklıymış ve doktorum kendimi fazla yormamam gerektiğini söyledi herşey yolunda oleyyyyyy:sm_cool:

çitos gözün aydın canım darısı başıma inşallah bende yarın dr a gidiyorum keseyi görmeye dua et olumu.kaçıncı haftanda duydun kalp atışını

hımmm benim daha 3 sayılır en iyisi beklemek galiba:uhm:
normal dışı kanama, vücudun hem biz doktorlara hem de siz hanımlara bir işaretidir. Bu tip problemlerin çok basit nedenlerden oluşabileceği ve basit bir tedavi ile çözülebileceği gibi, altında yatan çok büyük problemlerden oluşabileceği gerçeği de göz ardı edilmemelidir. Problem ne kadar büyük olursa olsun erken teşhisin başarısı çok yüksektir. Onun için kanama bozukluklarımızı ihmal etmiyelim, en kısa sürede bir jinekoloğa baş vuralım, sorun basitse çözümlendirip hayat kalitemizi yükseltelim, eğer ciddi bir neden varsa vakit kaybetmeden tedavimizi olup zarar görmeden veya en az zararla çözüme ulaşalım.

Neler adet düzenini bozabilir;
Gebelik
Üzüntü
Stress
Hormonal problemler
İyi huylu tümörler
Kanserler
Doğum kontrol hapı gibi hormon haplarının yanlış kullanımı
Spiral
Enfeksiyon
Kan Hastalıkları
Tiroid hastalıkları gibi bir çok neden adet düzenini bozabilir.
Yapılması gereken nedir ?
En kısa sürede jinekoloğunuza gidip nedenini ve çözümünü öğrenmek olmalıdır

Ben gitmedim ama yide böye diyolar canım artık gerisi sana kalmışşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…