Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyi muhabetler kızlar ben yatayim kocisimle gece uyamiyoruz bagli sabah uyalim sonra gorusuruz :a015: by by

belenay yeni mi kürtaj oldun canım geçmiş olsun a.s.

ıltere rep verebılen bırı versınde puanı 2000 olsun bacımın ben veremıyorumda((

hoş geldin canım biz iyiyiz canım
soğan gerçekten işe yarıyor sanırım kullannan herkez memnun gibi ama inşallah sendede işe yarar canım

İltere rep verebİlen bİrİ versİnde puanı 2000 olsun bacımın ben veremİyorumda((
inşallah cnaım ama zorla rep verdiremem ya kimseye -tatlicadiarzu-
saolsun pinkrose verdi birde 5 takımda arkadaş verdi birden çoğaldı puanım 2000 oluursa özel üye olacam ama bakalım artık elbet veren olur beee demi amaa -tatlicadiarzu-

repler için teşekkürler kızlar vildancım seracettin çok sevinecek rep aldığını duyunca sırnaşık şey

olsun o bebeksenin kısmetin değilmiş demekki inşallah yakında bebek sahibi olursun
bende kendimi öyle teselli ediyorum allahın takdiri rabbim verdi o aldı diyorum inşallah allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın şimdi temmuzu bekliyoruz çalışmalara başlamak için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun hepimizin inşallah:Saruboceq:

merhabalar kizlar escales cnm naber
şükür iyiyim canım
bişiy değil şekercim bacım sabahları ağzıma bir şey almadığım zaman midem bulanıyor illa bir şeyler yemem lazım canım başkada şükür bir şey yok canım
merhaba kızlar ben geldim a.s.
slm canım hoşgeldin nasılsın bakalım
canım benim hem kürtaj hem adet hem iş allah kolaylık versin gel canım birlikte stres atalım illa hamişe gerek yok halay çekebiliriz birlikte gel bakem caqnım yanıma :teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance:hihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:
İltere rep verebİlen bİrİ versİnde puanı 2000 olsun bacımın ben veremİyorumda((
canım sana verebildim ama ilterime veremedim daha gelsin vereyim bende :CüvCüv:alkisalkisalkis

ofyaaaaaa kızlar siz bağımlı yaptınız beni 1 fatura bi site 1 fatura 1 site kafayı yicem delikafaduldenlaelaelaelaelaekafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…