Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bak ben kaçamak yazıyorumda bunlar bana cevap veriyomu klava:

gıııııııı ben cevap yazdım gemişi okuuuuuuuuuuudelikafadulden

hiç deme gitsin canım benimki heralde bayağa cimcime olacak bir hayırlısıyla kalp atışını bir duysam rahatlıycam bende aklım hep onda şu günlerde geçmek bilmedi :CüvCüv:

duyarsın insallah canım benim sabırsızlanma böyleböyle giderken bi bakarsın kucagına almışssın haberin yok gııı bizi unutma o zaman timammı:uhm:

selam kızlar nasılsınız bakam

hosgeldin canım iyiyiz sen nasılsın benim koca göreve gitti 3 günlüğüne ben yalnzım oturyom gariban gariban

selam kızlar bende burdayım yapacak birşeyi yok zaten yemek yemekten bilgisayar başına gaçarak alıkoyabiliyorum kendimi o yüzden başından kalkamıyorum. sürekli aç olurmu bir insan ya.

tamam tamam anladım kimse beni sevmiyoooo senağlamasenağlamasenağlama
hiç olurmu öyle şey seni çok seviyos canıma.s.

allah kavuştursun canım tez zamanda inş:1hug:

hoşgeldib pinkrose nasılsın
hoşbuldum canıma.s.

kıslarrrrr nasılınız.?hepinizeee merhaba a.s.

selam hoşgeldin canıma.s.
kızlar ben iyiyim teşekkür ediyorum birazdan çıkıcam pazara ordanda sergi salonuna gidicem cuma günü resim sergimiz varda resimlerini çekip ekliycem resim bölümüne bakarsınız fikrinizi yazarsınız olurmu kızlar aşağıda resim bölümünde amatör yağlıboyalarım diye konu açıp geçen yıldan yaptığım birkaç resim koymuştum bakın isterseniz..çok öpüyorum kendinize iyi bakın olurmu tatlişlerimŞenizŞeniz

tamam tamam anladım kimse beni sevmiyoooo senağlamasenağlamasenağlama
anacım seni sevmez olurmuyuz gııı ben sadece yazamadım malum işteyim gel kız bir öpem seni bacım Şeniz
unuturmuyum hiç bacım valla bak elimden geldiğince buraya giriyorum ve bebişimin haberlerini sizlere vermeye çalışıyorum bir doğsun size fotoğraflarınıda gönderirim inşallah canlarım benim
günaydın herkese nasılsınız
slm bacım hoşgeldin nasılsın bakem a.s.
selam kızlar bende burdayım yapacak birşeyi yok zaten yemek yemekten bilgisayar başına gaçarak alıkoyabiliyorum kendimi o yüzden başından kalkamıyorum. sürekli aç olurmu bir insan ya.

aramıza hoşgeldin canım nasılsın bakalım :ecrin_bebek:

senağlama sanırım muayen günlerim geldi çok alınganım çokk ilgiye ihtiyacım var galiba :teselli::1hug:

senağlama sanırım muayen günlerim geldi çok alınganım çokk ilgiye ihtiyacım var galiba :teselli::1hug:

gel bacım ben noktamla seni sever ve sana fazlasıyla ilgi gösteririm canım benim canım canım gel kız bir öpelim seni bebişimle :1hug:Şeniz:1hug:Şeniz:1hug:Şeniz:asigim:a.s.:hooray::enbuyukkk:

hoş bulduk bacım nasılsınsın bebeişin nasıl tşk ederim ayrıca bir tek sen yazdın hoş geldin diyeeee -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

senağlama ne ağlıyorsun toprak bak bende ağlarım haaaa senağlama

nasılsınız kızlar yoğun bir iş günü daha yaşıyorum stres bastı adetimde bitmedi 10 günü geçti kürtajdan sonra düzensizleşti inşllah düzene girer bugün soğan suyuna başlıyayım bakalım inşallah düzelir işlerde bir yandan barut fıçısı gibi oldum size bakayımda stres atayım dedim yokmu hamiş olan bizi sevindirecek:)))canım halay çekmek istiyor belki stres atarım ama hamiş kutlaması yapmamız lazım halay çekmek için hadi kızlar çalışın çalışın boş duranı Allah'ta kulda sevmezmiş:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…