Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm kan testinden bakiyolar hormonlarin hepsine adetin 3.gunu ac karnina gidip kan aldiriyosun

aaaa ben bunları bu şekilde yapmadım acıkcası..adetin 3.günü falan özellikle çağırmadı..
Iyi oldu öğrendiğim çok sağolun ya canozlarımm..

daha ilk bugün görcez bilmiyorum vericekmi doktorşakkıdı

canım cd yi renkli doppler de veriyolar yani 5.aydan snr o kadar güselki ablam çektirdi yeni sesi görüntüsü resmen görüyomuşun bebişini içerdeki sesleri falan duyuyomuşun bi an önce 5 aylık olsak

o zaman kıseyı bısey sormuyo bende zaten kafamdan atmıs oluyorum evde dursam sabırsızlanıyorum ıse gıdınce cocuk aklıma bıle gelmıyo bırseylerle ugrasınca stres yapmıyosun ıysallah bende artık asılamaya gerek kalmadan hamıle olurum hayırlısıyla allah vermıyosada bır sebebı vardır aslında bır tedavı olup bakıcan eger sebepsızse kendı halıne bırakıcan allah ıstedgı zaman verır cok ta ısrarlı olmamak lazım hersey guzel olur ıyısallah

AYY ALLAHIMM İŞALLAHH GEREK KALMAZ BUNLARA YARABBİM..KIZ NE ZOR İŞLER VALLAHİİ YA BU KADINLAR NE GÜÇLÜ VARLIKLAR..ERKEĞİ SOKCAM DESEN YAPAMAZLAR VALLAHİİ....
YARABBİM BİDE O ETRAFTAKİ İNSANLARIN TAVRINA KIL OLUYORUM.GECEN ANNEMİN Bİ ARKADAŞIYLA TANIŞTIM İLK KEZ GÖRÜYOM KADINI SİZDE BİŞİ YOKMUU DİYOR????BİDE İLK TANIŞTIK YANİ YOLDA BİDE...TÖBE TÖBEEklava:
SANANE YAAA delikafaduldendelikafaduldenNE MERAKLI MİLLET SANANE BENIM YATAKODAMDAN DİMİ AMAdelikafadulden

canım cd yi renkli doppler de veriyolar yani 5.aydan snr o kadar güselki ablam çektirdi yeni sesi görüntüsü resmen görüyomuşun bebişini içerdeki sesleri falan duyuyomuşun bi an önce 5 aylık olsak

AMAN ALLAHIMM YA MUCİZE VALLAHİİ..KIZ YATIP KALKIP İZLERSİNİZ VALLAA...
KIZLAR HAYIRLISIYLA 5 AYLARI DOLDURUNDA ALIN CD LERİ:1hug: ..AY BİDE SESLİ ..YERIM BEN O LOKUMLARI YAAAA

amaaan bosver tatlim ya elalem ne derse desin hadii hahi hahi hadiiiiiiii oohhh yandan

ÖYLE İNSANLARA naniknanik
AYNEN GÜLÜM YAA..BOŞVERCEM ARTIK...
BEN Bİ YEMEGE CIKAYIM TATLIŞLAR GÖRÜŞÜRÜZ

okyanusum gönderdiğin mail aldım çok teşekkür ederim canım müsait oldumda okuyacam bayağı uzunmuş kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaslar
ben 8 aylık evlıyım.ikinci evliliğim evlendiğim gunden berı korunmuyoruz ama bır turlu hamıle kalamadım.bana onerı verıcek arkadaslar varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…