Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm benim herhangi bi rahatsizligim yok sizlerden duydun da klomenin ne oldugunu merak ettim o yuzden sormustum

slm kızlar
Nasılsınız
İnşallah bu hafta bol bol hamile haberleri alırız

Kızlar bu arada size bir sorum olacak
hamilelik kan tahlilinde en erken kaç günde belli olur

deniz senin tedavi ne asamada cnm

CANIM BN DAHA YENİ BAŞLADIM 1 KUTU İLAÇ BİTİRDİM ZATEN BNM PROLK ÇOK YÜKSEK DEGİLDİ SUANDA ÇOK ŞÜKÜR DÜŞMÜŞ VAZİYETTE.AMA İLAÇIMIN TEDAVİ SÜRESİ 3AY.TABİ KULLANIRKEN HAMİLE KALIRSAM İNŞALLAH İLAÇI BIRAKICAM:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

ben 2, kutudayim ama tekrar olcturmedim,doktorum adetimin 5. gunu cagirdi artik o zaman olcturcem

hadi hayirlisi ii haberlerle gel

inşallah canım ya
Adet tarihim 1 mart ama idrar yollarımda iltihap olduğu için antibiyotik kullanmam lazım
hamile olabilirim diye ilaçda kullanamıyorum onun için en erken nasıl öğrenebilirimin yolların arıyorum

ben 2, kutudayim ama tekrar olcturmedim,doktorum adetimin 5. gunu cagirdi artik o zaman olcturcem

CANIM BEN ADETİMİN 3 GÜNÜ YAPTIRDIM ÇÜNKÜ HORMONLARIN EN YÜKSEK OLDUGU GÜN ADETİN 3GÜNÜ BN BANA BUNU DOKTORUM VE HEMŞİRE SÖYLEDİ.AYRICA NETTE ARASTIRDIM ORDADA ÖYLE OKUDUM.DOKTORUNA GÜVENİYOMUSUN BN DOKTORUMU İYİ ARAŞTIRDIM TECRÜBELİ VE ALANINDA ÇOK İYİ BİR KADIN DOGUMCU.HER DOKTORA GÜVEN OLMUYOR BU DEVİRDE BNCE İYİCE BİR ARAŞTIR.DOKTOR ÇOK ÖNEMLİ.benneyaptımki

slm lar kızlar herkes iyidir umarım tanıdık tanımadık tüm arkadaşlar kendinize iyi bakın
vildanım citosum hakcam okyanuscum adını hatırlamadıgım tum arkadaşlar sizlewri çok özledim
bende herşey aynı degişen bişey yokk

selam kızlar ... iyi bir hafta olsun inşallah hepimize.hamile haberleri alalım bol bol ..

bizlerde iyiyiz canım.bizde çok özledik seni.öptük kocamannnnŞeniz

dil_nur ceeeee yakaladım seniiii.saklanamamışın güzel hiiiiiii :))) nasılsın bakim şekerimmm

slm beryalim nasılsın bebek nasıl canım

canımmm iyiym bebişte iyi.bulantı yada kusman yok allaha şükür.sadece halsizlik var.hep yatıyorum zaten.bugün 6 haftamız bitti teyzesi ..nohutum büyüyooo ..sen nasılsın ne zamandır görüşemedik kuşumm ösledim yawww ŞenizŞenizŞeniz

Bence olursa olmasın arkadaşım
Milleti nikahlı kocası kucağında çocuğuyla sokak ortasına atıveriyo sen hangi cesaretle olursa olsun doğururum diyebiliyosun.Tutki oldu o çocuğa ve kendine kötülükten başka ne verebilirsin.Önce git evlen sonra çocuk düşün.Çocuk yapmaya engelin yoksa evlenmeyede yoktur sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…