Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım çok haklısın ama sen içini ferah tut,bebişi annesini hiç üzmeyecek inşallah.sen ne kadar rahat olursan bebişinde o kadar rahat ve huzurlu olur:1hug:

teşekkür ederim canım benim gel bi öpeyim hepinizi çok ösledim Şeniz
okyanusumda yokmuş bugün testler yapılacakmış galiba umarım hepsi iyi çıkar sonuçlarına.s.

günaydın kızlarr..nasılsınız???herkez iyi sanırım.allah iyilik güzellik versin hepimize..
dün kimse yoktu buralarda naptınız kocalarınızla başbaşamı kaldınızkaydirigubbakcemile
pek bi sakindi buralar....

sanada günaydın nilüfercim biz iyiyiz şeker sen nasılsın a.s.

teşekkür ederim canım benim gel bi öpeyim hepinizi çok ösledim Şeniz
okyanusumda yokmuş bugün testler yapılacakmış galiba umarım hepsi iyi çıkar sonuçlarına.s.

:1hug: beryalcim daha gelmemiş onun yerine ben sorayım kahvaltını yaptın mı?
evet canım okyanusun bugün ikili testi vardı inşallah güzel haberlerle döner:Saruboceq:

ya canım açıkçası çok korkuyorum aksilik olursa diye Allah korusun kalp atışlarını duymazsam diye korkuyorum iyice stresli oldum herşeyden korkar oldum evhamlıyım:1no2:

korkmayın canlarım onlar için en güvenilir ve en rahat yerdeler şuanda..en önemlisi onlara etki eden mutlu annelerinin olmasıkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2.bunu unutmayın kızlarr....stres yapmamaya ve kötü şeyler düşünmemeye çalışına.s.

nilüfercim sanada günaydın. haftasonu pek kimse uğramıyor evet...sen nasılsın?

:1hug: beryalcim daha gelmemiş onun yerine ben sorayım kahvaltını yaptın mı?
evet canım okyanusun bugün ikili testi vardı inşallah güzel haberlerle döner:Saruboceq:
kahvaltılık mısır yedim sütümüde içtim geldim canikomdelikafaduldenya evet beryali göremiyorum kaçgündür topiğe pek uğramıyor bebişi çok yoruyor galibakaydirigubbakcemile3

umarım rahatı iyidir bebişimin sağol canım morel verdiğin içinŞeniz

ay valla insanın her hafta gidip göresi gelir yaa haklısın sabırsızlanmakta..9 martakadar nasıl uzun gelir günler dimi tatlışım..önce gitsen neolur..mesela ben geldim cocuğumu izlemeyte desen gülermi millet????dr vaktimizi alma kardeşim dermi ki:uhm:
ay ben de herhaftya görmek isterdim doğrusu

sağol nilüfercim hamilelikte mutlu ve huzurlu olmak çok önemli. en ufak bir olumsuzluk bebişlerimizide etkiler Allah korusun. Allah hepimize sağlık,mutluluk ve huzur versin.

afiyet olsun canım sen neiş yapıyorsun

seramik vitrifiye boru gibi inşşat malz .toptancısıyız.perakende satış showroom mağzasıda var..ben mağzadayım..
kendi işimiz canım bizim.eşim ve kadeşleri var..ortak yani..
aslında ben gıda sektöründe satışcıydım..evlenince transfer oldum inşşata:lepi::lepi:

kahvaltılık mısır yedim sütümüde içtim geldim canikomdelikafaduldenya evet beryali göremiyorum kaçgündür topiğe pek uğramıyor bebişi çok yoruyor galibakaydirigubbakcemile3

afiyet olsun bebişine yarasın inşallah. canım dün girmiş herhalde.geçmişi okudum biraz inşallah bebişi yormuyordur anneciğini.

hayırlı işler canım kolay gelsin kaydirigubbakcemile5

sorma günler geçmiyor. Allah sağlık versinde onlar iyi olsun biz ne yapalım kontrol günümüzü bekleriz. gitsek neden geldiniz demezler herhaldekaydirigubbakcemile3
darısı en yakın zamanda sağlıkla sizlerin başına inşallah.:Saruboceq:

hayırlı işler,işlerinizde Allah kolaylık versin.

yadelden bir haber yok değil mi? nette en yakın zamanda bağlanır inşallah.
yasemende öyle inşallah en yakın zamanda aramıza dönerler.

:1closedeyes: bu fikri acaba ortaya ilk kim attı acaba:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…