Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bu ay herşey normaldi kistlerim küçülmüştü adetim gecikmişti dr.umda hamileliği düşündüren bazı bulgular war demişti. tahlil yaptırmak için 15 gün bekledik. umutla sabırla. rüyalarıma bile girdi ama sonuç hüsran... hamile değilim. ve dr.umun bana söylediği tek şey stres dedi. üzüldüm sıkıldım bu ayda ağlamakla geçti gitti. yılmadan bekliyorum kelebeğim karnıma gelsin diye. ama yanlız kalınca çok ağlıyorum kendimi oyalıyorum yürüyorum koşuyorum köpeğimizle oynuyorum ama yok hiç birşey düzeltmiyo moralimi bebek istiyorum ben ewimze neşe olsun kalbimde sıcaklık olsun.
kusura bakmayın konu dışına çıkmış oldum ama bi anda bunlar geldi parmaklarıma. herkese ii geceler:a015:

aynen bende bi bakem dedim kimsecikler yok...tatilde herkez..görüşürüz iigeelrrrrrrrr

ben de simdilik hamile kalmak istemiyorum. erkek arkadasimla hic korunmuyoruz. hamile kalirsam kurtaji kesinlikle istemedigimiz icin doguracagim sanirim. korunmak istemeyisim belki de bir tarafimin hamile kalmak istemesnden de olabili diye dusunuyorum. aslinda ondan bir parcam olmasini cok isterim. ama anne olmaya hazir degilmisim geliyor. ama olursa olur yani

konu dışına çıkmadın tatlışş konmuz bu zaten..hepimiz aynı şeyi paylaşıyor sayılırız..paylaştıkça bişier öğreniyır rahatlıyoruz..üzülme canım elbet bigün bizimde kucağımız dolacak.
kaç yıllık evlisin

ee çocugun olursa m evleneceksin??yani evlenmeden çocuk sahibi olmayımı düşünüyorsun:uhm::uhm:
bence çok iyi düşünüp buna hazır olduğunda yapman..çocuk çok önemli bi karar diye düşünüyorum ben

kızzzz millet nikahlı kocasına güvenemiyor sen nasıl güvenip hamile kalacaksın.yapma arkadasım sen evlen ondan sonra ne yapacaksan yap.sakın kendini düsün ya karnında cocuk seni ortada bırakırsa.simdi asla bırakmaz diyeceksin ama hic belli olmazdelikafadulden

kızlar adet olmaya basladım diye bugün agladım agladımsenağlama sonra sanki üzüntümü baya bosalttım.yarınki doktor kontroluna kendimi hazırladım.sil bastan baslıyorum anlayacagınız simdi topikte kimse yok kendi kendime konustum gidiyorum.yarın görüsürüz insallah

günaydın canlarım nasılsınız neler yapıyorsunuz ne var ne yok

kayınpederim ve kayınvalidem bize geldiler dün bikaç hafta burdalar kayınvalidem hastalandı iyileşmeden göndermeyecem onları ama ama
bizim de çalışmalar burada bitmiş oldu
şuana kadar ne yapabildiysek artık bakalım nolcak bu ay çoook ümitliydim halada ümitliyim inşaallah bu sefer olur
da
kayınvalidemleri güzel bi haberle
torun müjdesiyle uğurlarım
dua edin olurmu
dışarda mükemmel kar var ve hala yağmaya devam ediyo harika neyse arkadaşlar ben daha giremem ancak bu sabah saatlerinde girebilirim hepinizi çooooooooŞenizöpüyorum kendinize iyi bakın hoşçakalın

gunaydın herkeseee esimle barsıtık ve 1 hafta tatıle cıktık gece donduk bunu sızlerle paylasmak ıstedım

kızlar hepinize günaydın. herkese güzel bir hafta diliyorum...bu haftada bol bol hamiş haberleri alalım inşallah:Saruboceq:

kızlar belenay ve bebişin durumuda iyiyimiş. Allaha şükür :Saruboceq:belenayın kanaması durmuş,ama halen yatıp dinlenecekmiş.

gunaydın herkeseee esimle barsıtık ve 1 hafta tatıle cıktık gece donduk bunu sızlerle paylasmak ıstedım

lücian canım çok sevindim. mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün ve en yakın zamanda eviniz bebişinizle şenlensin inşallah...

günaydın kızlaaar .bu ay tüp bebeğe başladım.6. günümdeyim.26 şubatta yumoşlar toplanacak.allah hepimizin yüzünü güldürsün...

mona rosa canım hayırlısı olsun. inşallah tedavi sonucunda bebişini ya da bebişlerini sağlıkla kucağına alırsın. Allah emeklerini boşa çıkarmasın:Saruboceq: güzel ve hayırlı haberlerini bekliyoruz.

vildancım bugün nasılsın? ağrıların geçti mi? dinlenebildin mi?

citosum,beryaliinterhat,bircan sizler nasılsınız,bebişleriniz nasıl?

dilnurcum sen nasılsıln?

ceydacım sen nasılsın? geçen topiğe uğramışsın görüşemedik.tayin işleri nasıl gidiyor.

tatli bebek,bircan,interhat,merveburc,pınkrose,papatya veeee dier kızlar sizler nasılsınız?

selracım canım herşeyin hayırlısı. en önemli şey stres doktorlarda söylüyor,stres yapmayın diye. inşallah en yakın zamanda senin ve diğer kızlarında hayırlı ve güzel haberlerini alırız.

tatlibebek canım hayırlısı olsun.bak ne güzel söylemişsin ümitliyim diye...inşallah bu sefer olur canım.Allah gönlüne göre versin.inşallah kayınvalidenleri güzel haerlerle yolcu edersin:1hug:

günaydın hakcacım ben iyiyim canım sen nasılsın bebişimin kalp atışlarını 3 gün sonra duymaya gitcez inşaalah bir terslik olmaz belenayada çok sevindim umarım sağlıkla bebişine kavuşurkaydirigubbakcemile5

canım hg...citosum inşallah sağlıkla bebişinin kalp atışlarını duyarsın :Saruboceq:.kalp atışlarını duyduktan sonra bir dahaki kontrolu artık iple çekiyorsun. benimde randevum kısmetse 9 Martta eşime diyorum ki o tarihten önce gitsekte bir an önce görsek diye. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. nerde varsa...bizde iyiyiz Allaha şükür. bende bir baktım kendi kendime yazıp duruyormuşumkaydirigubbakcemile3
evet canım belenaya çok sevindim bende. inşallah bebişi sıkı sıkı tutunur annesine.

ya canım açıkçası çok korkuyorum aksilik olursa diye Allah korusun kalp atışlarını duymazsam diye korkuyorum iyice stresli oldum herşeyden korkar oldum evhamlıyım:1no2:

ya canım açıkçası çok korkuyorum aksilik olursa diye Allah korusun kalp atışlarını duymazsam diye korkuyorum iyice stresli oldum herşeyden korkar oldum evhamlıyım:1no2:

canım çok haklısın ama sen içini ferah tut,bebişi annesini hiç üzmeyecek inşallah.sen ne kadar rahat olursan bebişinde o kadar rahat ve huzurlu olur:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…