Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kıs aklını başına al uyuma aç gözlerini:1shok:
kaynana bu gelin uyuyo ne kendine bakabilir ne bebeğe derde yılın 12 ayını sende geçirirse karışmam haa uyarmadı demea.s

uyumaya devam edersen şom ağızlı vildan dediydi dersin ahanda buraya yazıyom:1closedeyes:

oğlumada bakmıyo perişan oldu yavrım demesin kaynanan sırnaşık şey

Son düzenleme:
günaydın kızlaaar .bu ay tüp bebeğe başladım.6. günümdeyim.26 şubatta yumoşlar toplanacak.allah hepimizin yüzünü güldürsün...

ay yyy canım çok haklısın .şimdiden diyo zaten bu yıl geldik seneye gelmeyiz artık diyodu ama şimdi bebiş olcak ya.yine gelceklermiş.şimdiden soruyo doğum ne zaman olur diyeee. ayyy bayılcam ben .yılın 12 ayı kaynanatörü görmekten bebekte ona benziycekkk delikafaduldendelikafadulden eneaammmmm korkiyommmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şimdi sizin 9 ay dinlenmeye ihtiyacınız var ondan sonra uzun mesafe maratona katılacaksınız
koştur allah koştursırnaşık şey

evet canm şimdiden enerji depolayalım.benim annemde öyle diyo şimdi bol bol yat uyu sonra çok arıycaksın o günleri diyoo..bende tombikim zaten top gibi yatıp yuvarlanıyom yatakta kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
günaydınlar herkese.iyi pazarlar hanımlar.keyifli bir gün olsun hepimiz için.öpüldünüzzzzzzzzzz ŞenizŞenizŞeniz

nerde oturuyorlar?merak etme.erkek olursa benzeme şansı çok az.erkekler anne tarafına benzer.genlerle alakalı bir şey bu.ama kız olursaaaaaaaaaaaadelikafadulden

nerde oturuyorlar?merak etme.erkek olursa benzeme şansı çok az.erkekler anne tarafına benzer.genlerle alakalı bir şey bu.ama kız olursaaaaaaaaaaaadelikafadulden

onlar karadenizde oturuyolar artvinde.ama kışları bize geliyolar biz bodrumda oturuyoruz.burası sıcak oluyo diye.erkek olursada yandım o zaman da erkek torun oldu diye hiç gitmezler ..kız olursada kaynanatöre benziycek offf ben ne yapimmmm delikafaduldendelikafadulden

Neyse bir vildan vardı onuda kaçırmışım-tatlicadiarzu-
Hepinize günaydın kızlar herşey gönlünüzce olsunkaydirigubbakcemile5

hb naber kısmecıkelr yokmus.
napıyorsun dilnur bu ay heyecanlı değilim ya yumurtlama gunlerını kaçırdıgım için:))
ne dıcem su karbonat testı ılkkes duydum normalde kabarmıyorda sadece hamillerdemı kabarıyrmus gende merak ettım ben 1 hafta sonra denıcem ya ilğincime gitti

ya bir yazı okudum diğer başlıkta gebelık için ideal yas 18 /29 arasıymıs ayy 4yılım kaldı ya (
23de evlendım keşkede 1yıldan sonra düşünseydım pişman oldum gene( önce iş dedık ama.
yarabbım inş. 4 yıl içinde 2 cocugum olur ((( zaten 1 tane olsun 2ciye asla ve asla korunmucam

Evet canım sadece hamile olduğunda kabarıyomuş bende vildandan duydum
Denenmiş bir yöntem citos denemişti ve onunki kabarmış sonucu biliyosun zaten kız hamile:CüvCüv:
Bilmiyorum belki istisnalar oluyodur ama kabarmayanlarda genelde hamile çıkmadı
evet ilginç ama bence sende dene çünkü bellimi olur belki yumurtlama günün kaçırdığını sandığın günlerden birinde gerçekleşmiş olabilir.Hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…