Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaşlar bi sorum olacak dı klomen kasıklarda neden agrı yapar bide adetim biteli 6 gün oldu ama hala kanla karışık akıntım var yardımcı olurmusunuz

Bak sen nelerde duyuyorum:jeyyar:
Hani bana gülüyodun kan alınca bayıldım diyekaydirigubbakcemile3

ay valla kalıbımın adamı değilim haa
gören beni babayiğit dayanıklı falan sanıyo ama malesef tam tersiyim
normal doğumdanda korktum sezeryan oldum zati
aman allahım o ne acıydı öyle 8 sene geçti hala acıyo yaram

arkadaşlar bi sorum olacak dı klomen kasıklarda neden agrı yapar bide adetim biteli 6 gün oldu ama hala kanla karışık akıntım var yardımcı olurmusunuz

cnm yumurtalıkları uyarıcı yumurta geliştirici bir ilaç olduğu için ağrı hissediyosundur
bende hiç olmadı ağrı hissi ama kullananlar öyle diyor

kanla karışık akıntın hakkında hiçbi fikrim yok cnm:sm_confused:

teşekkürler vildangel acaba yumurtaların çatlamasıyla alakalımı

cnm sen klomen bittikten sonra yumurta takibine gidiyomusun

çatlamayla alakası olabilir valla bende o belirtiler hiç olmadı canım ne desem yalan olur
yumurtaların oluştu ve geliştiyse dr ayrıca çatlatma iğnesi veriyo cnm

Kız sezeryan daha zor değilmi onunda acısı sonra çıkıyo diyolar
Doğrusu bende de bu bayılma hastalığından bende korkuyorum ya doğumda da bayılırsam:1shok:

ne demiş ünlü bir türk büyüğümüz
girdiği gibi çıkacak
kim demiş
ben dedim tabiki sırnaşık şey

Son düzenleme:
canım doktor bana klomen bitince gel falan diye bişey demedi kafam karışdı ya pazartesi gidecem doktora oda geç olurmu diye korkuyorum 15 .gün oluyor adetimin of ya

ya bu sayfayı sürekli yenilemekmi gerekiyor yazıları nasıl takip edecem kendi akmıyormu yazılar anlamdım gitti bu siteyi yardımcı olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…