Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

maat cığım evde yapılan şu ucuz testlerden yapmayı denedinmi peki???neden karbonatta diretion??
valla ben merak ettim kaçgün geçtiii

ya şekerim ben 24üncü günde merak edip evdeki idrar testlerinden birin kullandım zaten.. negatif çıktı... başka bir irdar testini kullanmak için de şimdi gerçekten adet tarihinin geçmesini bekliyorum... o arada da karbonatı duyunca meraktan yaptım 2 gündür.. karbonata bel bağlamadık yani -tatlicadiarzu-

iyiyim canım benim mide bulantılarım geçmişti yine başladı ya anlamadım ben bu işi:sm_confused::sm_confused:
canım 3 ay çekicez bulantıyı 3. aydan sonra geçiyormuş sanırım :CüvCüv:
ben kendimi çok yorgun hissediyom hiç iş yapasım yok uyuz bişi oldumkafamçokkarıştı

maatcım kıs sen ne boyuna hergün test yapıyon olcağı varsada olmaz ablacım yapma öle kafanı takma okadar şu 1-2 gün geçsin gider kanda baktırırsın rahat ol biras:içelim:

maatcım kıs sen ne boyuna hergün test yapıyon olcağı varsada olmaz ablacım yapma öle kafanı takma okadar şu 1-2 gün geçsin gider kanda baktırırsın rahat ol biras:içelim:

ya şekerim karbonat olayı eğleanceli geldi.. bi de merak ettim kimyasal tepkime mantığını.. o nedenle bugün bi daha yapiim dedim.. bi nevi bilimsel tarafım kabardı yani -tatlicadiarzu- kimyager misali....
idrar testi falan olsa öle hergün hergün yapmam şeker... bak bekliyorum mesela şimdi haftasonunu a.s

kıslar birazdan yemeğe çıkacağım .. öpt kocaman.. afiyet olsun

benimde çocuğum yok heüz bende bekleyenlerdenim arkadaşlar bugün katıldım sizekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

benimde çocuğum yok henüz bende bekleyenlerdenim arkadaşlar bugün katıldım size

Kızlar bende aranıza yeni katıldım.2,5 yılı geçti bizmde evleneli daha yeni başladık çocuk çalışmalarına bakalım inş.hayırlısıyla bende bebek sahibi olurum bu siteyi bulduğum için çok mutluyum

sende hg tweety inşallah sende en kısa süered hamiş listesine girersin canımhihoyyythihoyyyt

okyanusum bebişin cinsiyeti ne zaman belli olucak

valla normal şartlarda ikili testte belli oluyo ama dr lar pek sölemiyolar bizimde işte bu h.sonu ya test dr u sıkıştırcam valla eğer bebiş gösterirse kendini sölesin cinsiyetini nasıl sevceğimi bileyim ama dimi

işallah çift çizgiyiyakalarsın canımm..:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…