Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hadi ya gözükmüyomuyum allah allah ilginç...ya belenayı çok merak ettim msndede yokkk...

anlatıyım nasıl koyacağını önce resimin üstüne gel sağ tıkla resmi kaydet bilgisayarına

kullanıcı paneline tıkla sayfanın en üstünde
sol tarafta ayarlar&özellikler yazan yerde avatarını değiştir yazıyo oraya tıkla
gözat a bas koymak istediğin resme tıkla değişiklikleri kaydete bas cnm
tamammı
hadi bakalım çalış ben sabah bakıyım şimdi çıkmam lazım kocişim gelir birazdan

BAHARCIM BENDE 15GÜN ÖNCE 2 DÜŞÜĞÜMÜ YAPTIM 6HAFTALIKTI TEDAVİYLEYDİ BENDE ARALIKTAN BERİ 27 YAŞIMLA GİDİYORUM 2 ADETİMDE BAŞLICAZ TEKRAR TEDAVİYE BAKALIM İNŞALLAH O ZAMANA KADAR HAMİŞ OLURUMDA TEDAVİYE GEREK KALMAZ ÜSTELİK TEDAVİSİZ OLUNCA DÜŞÜK RİSKİDE DAHA AZ OLUYO DOKTORUN DEDİĞİNE GÖRE %25 DÜŞÜK RİSKİM VARDI AMA YİNEDE DÜŞTÜ HEMDE YATARKEN ABDEST NAMAZ YEMEK DIŞINDA HİÇ KALKMIYODUM DÜNYADA İÇEÇEK SUYU OLMAYINCA GELMESİDE NASİP OLMUYO İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA GELİR MELEKLERİMİZ VE Bİ DAHA HİÇ BIRAKMAZLAR ANNELERİNİ ÇOK GEVEZELİK ETTİM BİTİRİYORUM ARADA BİR GİRİYORUM KARŞILAŞIRSAK SOHBET EDERİZ İYİ ŞANSLAR

kızlaaaaaaaaaar ben geldim.çok mutluuyuzzz.bugün tüp bebek tedavisine başladık.ilk iğneyi vuruldum.300 lük pregon vurulacağım her gün.allahım inşaallah her şey yolunda gider....

kızlaaaaaaaaaar ben geldim.çok mutluuyuzzz.bugün tüp bebek tedavisine başladık.ilk iğneyi vuruldum.300 lük pregon vurulacağım her gün.allahım inşaallah her şey yolunda gider....

oh birisi uyanıkmıs hayırlı olsun hayatım tüp bebek tedavisi nasıl oluyormus

ben gidiyorum herkez gitmis .bitek huzeyfe kalmıs oda bana pas atmıyor iyi gecelerhihoyyyt:1no2:

hayırlı uğurlu olsun allah sağlıklı evlatlar nasip etsin cnm :1hug:

mona rosa canım hayırlısı olsun. sağlıkla inşallah bebişini ya da bebişlerini kucağınıza alırsınıza.s. kendine dikkat et.

VE KAYBETTİM MELEĞİMİ...ne gelirse Allah tan veren de O,alanda O..eminim hakkımızda hayırlı olduğu için böyle oldu ama insan ister istemez çok üzülüyo...onun içimde olduğunu bilmek onunla ilgili hayaller kurmak...çok güzel şeylerdi bunlar ama şimdi sadece onun içimden gidişini izliyorum...elim kolum bağlı hiç bişey yapamıyorum...Rabbim kimselere yaşatmasın bunu..hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri içimde sevinçle karışık bi hüzün vardı ve Rabbime gece gündüz ısrarla dua etmiştim...HAYIRLISI NE İSE ONU VER RABBİM...neyse Rabbim bunu uygun gördü O her şeyin en layığını bilir..Rabbim neyler,neylerse güzel eyler

beryal,vildangel,citos,maat.sultan,merveburc,pınk rose,papatya,ben bilirim,selra,interhat,okyanus,tatli.cadi veeee diğer kızlar neredesiniz?

belenaycım inşallah hayırlı haberler alırız senden:Saruboceq:
hsay,rosem sziler nasılsınız?
yadelcim sen nasılsın?

sessizdeniz canım üzüldüm ama dediğin gibi herşeyin hayırlısı.her zaman Allaha dua ediyoruz hayırlısı ne ise o olsun diye.inşallah en yakın zamanda güzel haberini alırız:Saruboceq: kendine dikkat et. Allah bir daha yaşatmasın...

oh birisi uyanıkmıs hayırlı olsun hayatım tüp bebek tedavisi nasıl oluyormus

hayırlı uğurlu olsun allah sağlıklı evlatlar nasip etsin cnm :1hug:

mona rosa canım hayırlısı olsun. sağlıkla inşallah bebişini ya da bebişlerini kucağınıza alırsınıza.s. kendine dikkat et.

allah hepimize yardım etsin.iyi dilekleriniz için teşekkür ederim kızlaaaar....:lepi:a.s.

citosum gördüm seni hg...nasılsın?
benim çıkmam gerekiyor görüşmek üzere...aklım burada kalıcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…