Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende ilk başta oğlunuz sandım ..e bide emekli falan yazınca yanii...:roflol::roflol:kusura bakma ...
bebeiş yine olur allahın izniyle..hem daha geçmişsin ne emekliliği hayattan yaaaaaaaaa

slm arkadaslar
hakca , okyanus, cıtoss hepınıze tsk ederım...
ben baya bı yoruldum bu tedavılerden bakalım bu ay ne olucak.. laporoskopı cektıren varmı aranızda???
ınsallah bırgun bu sayfayı actıgımda da herkesın hamıleyımmmmmm dıye yazdıgını gorurumm...

merhaba bircan nasılsın kız kusura bakma yazdıklarını hep sonradan görüyorum canım

slm kızlar ben az evvel vıldan sana slm yazdım ama hangi başlığa yazdım kafam karıstı off benım reglım taa martta ama heycanla beklemıyorum bu zmaan kadar daha bişey olmadı artık olmasınn bir manasıda yok kanımca yumurtlamam bitti delikafadulden
şaka gibi valla

a .slm benbilirim
sen avukat değilmisin hakkını arasana sen daha eşini ikna edemiyon şey konusunda müvekkilini nasıl savunacan...hakimi nasıl inandıracan:uhm:

inan o daha kolay.
ya vildan ben sinirlenıyorum ondan.off ya boşver napıyım sansım işta her ay ama bunu dıyememkı ben vıldan değilmı ama benımde bir gururm var yanı

valla bilemiyom cnm şimdiki erkeklerde bi hoş şey yapmaya nazlanıyolar
radyasyonamı uğradılar mutasyonamı girdiler ne:uhm:

ülee bircan pc başında pinekliyom valla kaç gündür yazdıklarına denk gelemiyom diye gör artık beni geçmişi okuma boşver gel son sayfaya valla burda uyuyup kalacam üstümü örtende olmaz donarım sabaha kadar

valla anlamadımkı
bazen acaba bednemı sorun var dıyorum fıstık gibide bayanım yanı ksuurmda yok esıme dıyınce sen bana hakaret edıyrsun dıyor.konusamıyoruzda yenı evlıykende böleydı bizim ben öle milletın konsutug gibi 3 kere 5kere gunde görmedım arkadaslarımda bana arayıp bu konuda dert yanıyor baktımkı herkes aynı kabullendım.ya önce kendımde aramsıtım suan kabullendım yapabılecegım bişey yok.nebiliyim filmlerde erkekelr bayanalrın peşinden gidiyor dıye görmuştum:)) suanda hamıle kalma ıstegım olmasa umurumda değil 25yasında yaşlı gibi hıssedıyorum kendımı işte 2yılda ne akla hzımet hap kullanmısım kullanırkende dıyordum yanı ozamanda kavga cıkıyrdu susuyorum artık napıyım

bunalrıda yazdım konuylada alaksı yok ama ksuura bakmayın kaç yıldır içimde atmak istedım.
yanlış anlama olmasın azgın bir imaj uyanmasın asla öle değilim sadece ınsan farklı seyelr duyup farklı beklentılere giriyor ama gercek bambaşka bende de öle oldu gectı napıyım yoruldum artık.

ben geldim :teytey:uyuma kalk şöyle bir bakayım dedim ne alemdesiniz

bu konuda diyeceğim tek şey güzellerin çirkinler kadar şansının olmadığı malesef
her konuda allah çirkin bahtı versin derlerya hani ondan işte
ne kadınlar var biliyonmu yüzlerine bakılmıyo herşeyleri 4 4lük kocaları ayakları altında pas pas olmuş

aynen yanı esım diğer konularda cok deger verırı ama bu konuda yanı ne biliyim ben öle cekıcı oldugmu falan hiçbir zaman hissetmedım.keşkede çirkın olaydık napalım allah böle yaratmıs-tatlicadiarzu- demekkı bu işin dıs görunumle alaksıyok.bende olmayan ne acaba daha anltcak seyelr varda ben sana özleden atayım en yısı kızlar dövecek benı başlıkla alaksız konum suan

valla galıba baska öncedne takıyrum baktım cevremdekıelrde böle.ama burayı okuyunca analdımkı normal değil.düşün dılnur ben nasıl hamiş kalayım eger yumurtlama 12 14 16 gunlerse benım gectı gitti napıyım ben her ay papagan gibi söleyememkı adet olunca üzülüyorum ozmaan subatta olucak anladım ben dıyor ama gel görkı aynı tas aynı hamam napıyım herseyın hayrlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…