Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yok canım bende malesef bekliyoz bakalım-tatlicadiarzu-
senden naber sen güzel haberler ver bari bizde iş yok:1rolleyes:

canım ne yazık ki bende de yok ama bu ay sonu regl tarihim az kaldı inşallah olmam da güzel haberler veririm. :CüvCüv:
senin regl günün geldi mi

kızlar bakın ne buldum

11 torunlu dede artık bir nine
İngiliz işadamı 4 çocuk 11 torun sahibi bir dedeyken ameliyatla nine olarak bir rekora imza attı.

Michael Mason adlı İngiliz işadamı, 64 yaşında 4 çocuk ve 11 torun sahibi bir dedeyken, ameliyatla kadınlığa geçti ve nine oldu. Michelle adını alan Mason, aynı zamanda İngiltere'de cinsiyet değiştiren en yaşlı kişi oldu.

Mason içindeki kadın olma isteğini yıllardır bastıramadığını ve birkaç yıl önce hormon tedavisi görmeye başlayarak 2006 yılında 7 ameliyat geçirdiğini söyledi. Michelle, şimdi 70 yaşında bir politikacı olan erkek sevgilisiyle mutlu bir hayat kurmayı umuyor.

3 gün içinde yumurta oluşması lazım hesaplarımda yanılmadıysam
çalışmalara devam

ayyy bi daha başlıyim o zaman hepsini söküp atsın illet şeyin

canım hamle kalma ihtialin varsa dikkat et ama zararlıymış ya bunları yumurtlama günlerini biliyosan adetten sonra o güne kadar yap ya da bir ay hamile olmamayı göze al. ben maydanoz suyundan da çok memnun kalındığını duydum iltahabı bile atıyomuş ama içindeki bazı maddeler düşük yapıyomuş dikkatli ol

kızlar bişey sorcam benden süt beyazı bi akıntı geldi aynen süt renginde ve sıvı. koyu olsa mantar diycem ama bi şikayetim de yok size oldu mu hiç

kızlar ne buluyorsanız içiyonuz haa -tatlicadiarzu-
aman iyi araştırın kaş yapayım derken göz çıkarmayın :içelim:

mrb kızlar
aranıza yeni katıldım,,,
benim regl 14 ocakta gelmesi gerekiyordu, gelmedi, bende 17 sinde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. 2,56 çıktı. sonra dün doktoru aradım "sema sen geç yumurtladın, haftaya gel ozaman bi daha yapalım testi " dedi.

Böyle olur mu yaa,, içimde bi umut var, kendimi mi kandırıyorum.

mrb kızlar
aranıza yeni katıldım,,,
benim regl 14 ocakta gelmesi gerekiyordu, gelmedi, bende 17 sinde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. 2,56 çıktı. sonra dün doktoru aradım "sema sen geç yumurtladın, haftaya gel ozaman bi daha yapalım testi " dedi.

Böyle olur mu yaa,, içimde bi umut var, kendimi mi kandırıyorum.

canım geç yumurtladıysan eğer çıkmıyo ve adet bile görebiliyosun anlamıyosun inşallah öyledir.

X