Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hg.. yadelcim
oh işlerii bitirdin ne güzel
bende şimdi kahvaltı yapıp işlere başlayacagım
biraz abartmışım da bugün uykuyu:sm_cool:

bende genelde cok uyuyorum canım sonrada hemen akşam oluyorr
bu gün 10.30da kalktım paşalar gibii yuppiiii bu benim için ne büyük gelişme
sen nasılsın tatlım herşey yolundamı

yadel sen naptın canım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sormasam olmaz ayıp olur

tekrar geçmiş olsun vahidecim
citos hg
bi virüs var
bi senin pc bi benim pc arada gidip gidip geliyo
yadel suların ne alemde canım açabildinmi
firdevste bugün aramıza katılmış
mesajı aldınmı çaya sana geliyoz

bende genelde cok uyuyorum canım sonrada hemen akşam oluyorr
bu gün 10.30da kalktım paşalar gibii yuppiiii bu benim için ne büyük gelişme
sen nasılsın tatlım herşey yolundamı

bende uyku hastasıyım 12 saat falan uyuyorum genelde adam işe aç gidiyor benim uykum yüzünden sinir oluyorum kendime ama uykuya dayanamıyorum işte bi uykusuzluk hapı falan olsa alıp içicegim ya kötükedihüso
onun dışında çok şükür yolunda herşey reglimin son günü bugün çalışmalara başlarız artık yavaş yavaş hayırlısı inşallah......:dance:

bende uyku hastasıyım 12 saat falan uyuyorum genelde adam işe aç gidiyor benim uykum yüzünden sinir oluyorum kendime ama uykuya dayanamıyorum işte bi uykusuzluk hapı falan olsa alıp içicegim ya kötükedihüso
onun dışında çok şükür yolunda herşey reglimin son günü bugün çalışmalara başlarız artık yavaş yavaş hayırlısı inşallah......:dance:

portakal ye kahve iç uykuyu nasıl kaçırıyo onlar
bende çok düşkünüm uykuya
ev yansa yıkılsa uyanmam
bebiş olunca ama hemen açıyodum gözlerimi

benimde hala adetim gelmedi bi ultrasona girsemi gitmişke diye düşüniyorum test yaptım negatif çiktı

merhaba,geçen ay benim reglim 6 gün gecikmişti test yapmıştım negatif çıkmıştı ve dr.a gittim ultrason çekildi yumurtam çatlamadan kiste dönüşmüş.bilgi vermek istedim:)))

sular acılmadı vildan sinir oldum gene yaakötükedihüso gecen senede aynısı olmuştu bu sene tek avantajım akan 1muslugum varrhihoyyyt valla buna bile razıyımm
sende ne var ne yokk suların emniyettemi:jeyyar:

merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim korunmamamıza rağmen çocuğumuz olmadı bende bu ay doktora gittim rahmin arkasında yumurtalıklarımda sıvı görüldü bu iltihapmış doktor antibiyotik ve fitil verdi eğer bende iltihap varsa bu eşimede geçebilirmi onunda antibiyotik kullanması doğru olurmu eşimden sperm ölçümü istedi aama sorun bende yani öyle diilmi eşimin bunu yapmasına gerek varmı acaba benim gibi olupta sonra hamile kalan varmı acaba bu iltihaptan kurtulabilecekmiyim ne dersiniz

sular acılmadı vildan sinir oldum gene yaakötükedihüso gecen senede aynısı olmuştu bu sene tek avantajım akan 1muslugum varrhihoyyyt valla buna bile razıyımm
sende ne var ne yokk suların emniyettemi:jeyyar:

benim sular emniyette şimdilik korkumuzdan kapatamıyoz
ev sahibi öyle bi yapmışki donmasında naapsınÇok üzgünüm çoook
valla donarsa ayvayı yerim -tatlicadiarzu-

:nazar: maaşallah topiğimiz canlandı kızz vildan okudun üfledin yinesırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaşlar ben geldim amma yazmışsınız oku oku bitmedi
vildancım çayın lafımı olur topla kim var kim yok gelin çaya

:nazar: maaşallah topiğimiz canlandı kızz vildan okudun üfledin yinesırnaşık şeysırnaşık şey

yaa benim kocacım birazdan gelir ama ben çıkacam
aklım burda kalıyo
arada gelip bi bakıyorum
yazamıyorum fıttırıyorumkötükedihüso
kafası bozuluyo zaten böyle giderse 2.yi alacak
pc yani 2. karı anlamayındakaydirigubbakcemile3

X