Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

onceden beloşumuz vardı herkezı toparlardı o gıttı sankı herkes gıttı gercı merve burc gırms gecen ama oda tanıdık kımseyı goremedım dedı bakmıs cıkmıs herhalde neyse canım ben kacıyorum hadı kendıne ıyı bak öptum

tabııkı dıger hanımlar sızlerle tanısamasakta sızede ıyı geceler

onceden beloşumuz vardı herkezı toparlardı o gıttı sankı herkes gıttı gercı merve burc gırms gecen ama oda tanıdık kımseyı goremedım dedı bakmıs cıkmıs herhalde neyse canım ben kacıyorum hadı kendıne ıyı bak öptum

tabııkı dıger hanımlar sızlerle tanısamasakta sızede ıyı geceler

iyi geceler ceydacım kendine iyi bak görüşürüz...:a015::lepi:kaydirigubbakcemile3

bende bayrampaşadan 26 yaşımdayım 20 aylık evliyim 4 aydır düşünüyoruz..tuzlada çok akrabalarımız var bizim.aslen nerelisin?

ecrın bende yaptırdım bana bugun catlatıcı ığne verdı o ıgne uretımden kalkmıs onun 1500 luğunu aldım cok zor buldum onuda dr. a sormayı unuttum yumurta kendılığınden çatlamıyomu bu ıgneyı neden vuruluyoruz onu anlamadım bana yardımcı olurmusun

arkadaşlar aranzda yumurta takıbı yaptıranlar varmı

ben gerek duymadım acıkcası buzamana kadar regli dönemlerim hep düzenli ve pekte inanmıyorum ovulasyon testine aynı gebelik testi gibi birsey o testte.Yanılma ihtimali var diye düşünüyorum.Ama cuma günü kontrole gidicem doktorum isterse yapabilirimde benim için önemli olan şuan prolaktinimin düşmesi.Yarın son ilacımı alıcam hayırlısı bakalım.

mehtapcım inan hiç bilmiyorum onları nasıl oluyor ne yapılıyor.yarın gunduz sorarsın kızlara vildan yadel bilir ne işe yaradıgını..

X