Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sanada iyi geceler yadel
yarın görüşürüz inşallah
ben annemlere gidecem ama yinede girmeye çalışırım a.s

tek kaldım bende çıkıyım bari napıyım
herkese iyi geceler tatlı rüyalar
üstünüz açık yatmayın kabus görmeyin
özellikle malum bölge açık kalırsa olur olmadık rüyalar görürsünüz sırnaşık şey

Son düzenleme:
kızlar iyi akşamlarr ben ara ara giriyorum ki sizleri tanıyamadım :KK43:(( ya ben 2 ocakta olmam lazımdı olamadım test yapıyorum ara ara ama negatiff şimdi netten baktım geç döllenmeden olyormuş ama 10 gün oldu yaa uff bana bi akıl verin kan testi yaptırmaya artık utanıyorum çevremdeki bütün hastanelerde en az 5 er kere yaptırdım artık mimliyim

kızlar iyi akşamlarr ben ara ara giriyorum ki sizleri tanıyamadım :KK43:(( ya ben 2 ocakta olmam lazımdı olamadım test yapıyorum ara ara ama negatiff şimdi netten baktım geç döllenmeden olyormuş ama 10 gün oldu yaa uff bana bi akıl verin kan testi yaptırmaya artık utanıyorum çevremdeki bütün hastanelerde en az 5 er kere yaptırdım artık mimliyim

canım eğer adetlerin çok düzenliyse vardır bişeyler
belki bu ay yumurta oluşmadı ve sen regl olamadın
veya geç oluştu yumurtan
takip ediliyomuydu yumurtlaman
bi kaçgün bekle yine test yap
hastanelerde yaptıramıyosan evde yap artık
inşallah güzel haber alırsın
bu kadar kafaya takma canım ondanda adetin ve yumurtlaman gecikir etkiler yani

hayırdır rufeyde ne geziyon bu saatte:1shok:
bugece nöbetçi benim git yat sen:mymeka:

valla az sonra benim kociş yokluğumu farkedecek ve aynenkaydirigubbakcemile böyle sürükleyerek yatıracak
adam haklı akşam yatmıyom sabah kalkmıyom:mymeka:

images41bb1.jpg
ohooooooo rufeyde sen geçmişi okuyum geliyim diyene kadar ben davarları sayıp uyumuş olurum:nazar:

Son düzenleme:

canım iyigeceler 10 günden sonrası önemliymiş ben öyle duydum ama sen sürekli test yaptırdığını söylüyorsun adetin sürekli gecikir mi ki

eylüll de gelmiş
hg eylül
iyi geceler kızlar ben yatıyım artık
sabah erken kalkabilirsem girmeye çalışacammirmirmirmir

ooooooo diyar
sen bu saattemi takılıyon canım
neyse sanada h.g
iyi geceler
görüşmek üzere hoşçakalınŞeniz

eylüll de gelmiş
hg eylül
iyi geceler kızlar ben yatıyım artık
sabah erken kalkabilirsem girmeye çalışacammirmirmirmir

walla sohbete katılamadım su kullanıcı ile uğraşıp duruyorum ticker yapmaya çalışıyorum kafayı yiyeceğim yaaa :KK43:(
hani mesajlarımızın altında bebek,hamile,evlilik tickerlardan bakıp yapmaya çalışıyorum ama olmuyor ....
Hamilelik düşünmektense simdilik tedavim boyunca bunlarla uğraşayım dedim.İlacımı içtim ve bende yatıcam
Herkese ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI VE HUZURLU UYUMANIZ DİLEĞİYLEEEEE....
SEVGİLERRRRRRR

canım iyigeceler 10 günden sonrası önemliymiş ben öyle duydum ama sen sürekli test yaptırdığını söylüyorsun adetin sürekli gecikir mi ki

gecikme zaman zaman oluyo ama 8 günü geçmemişti bu ay su gibi akıntım oldu 2 gün falan oldu kesileli ama 1 hafta sürdü o kafamı karıştırdı ama gögüslerimde falan hiç bi belirti yok adet belirtisi bile yokCADIARZU

gecikme zaman zaman oluyo ama 8 günü geçmemişti bu ay su gibi akıntım oldu 2 gün falan oldu kesileli ama 1 hafta sürdü o kafamı karıştırdı ama gögüslerimde falan hiç bi belirti yok adet belirtisi bile yokCADIARZU

canım neden geciktiği konusunda doktora gittin mi ki hiç

ya çok sinirleniyorum hiç birşeyin yok diyorlarr peki neden geçikiyor diyorum bazen olur diyorlar çok değiştirdim doktor ama hepsi aynı yada ilgilenmiyorlar anlamadım ki

canım neden geciktiği konusunda doktora gittin mi ki hiç

Bence doktora bir an önce gitmelisiniz .Ben nisanlıyken 2 hafta arayla regli olmuştum ve sol yumurtalığımda kist çıkmıştı .Ve kist yüzünden aşırı su gibi ve 10 gün sürmüştü ...İlaç tedavisi olarak doğum kontol hapı vermişti ve evlendikten sonra ilk 1 sene kulladım ve hiç bir sey yok kalmadı ...Prolaktin çıktı şimdideeee.:KK43:((
Şimdiden çok geçmiş olsun ama ne olur ihmal etmeyin ve bizi de haberdar edin

ya çok sinirleniyorum hiç birşeyin yok diyorlarr peki neden geçikiyor diyorum bazen olur diyorlar çok değiştirdim doktor ama hepsi aynı yada ilgilenmiyorlar anlamadım ki

canım korumayı bırakalı ne kadar oldu peki ondan da olabilir ben 5 aydır korunmuyorum bu da etkilermiş hep düzenliydi bu beş ayın sonunda 8 gün gecikti . sonra da 9 gün oldum ben daha az olurdum ama kan testi yaptırdım bugün normal cıktı dediler.

ayyy korktum şimdi yaaa yarın ben bi gidimmm .... çok teşekkür ederim yardımların için ben kaçim artıkk iyi geceler

X