Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar ya şu pko için soğan kürünü deneyen var mı içinizde.ben 12 gün içtim ama bişey olmadı ya.faydasını gören var mı acaba?

glogofen diye bi hap canım
daha önce 2gün kullana bildim
çok aşırı mide bulantısı yaptı günlerce yemek yiyemedim ayakta duramadım
ama pkoda mucize ilaç diyolar bi denicem

ilk dr.a gittiğimde vermişti bana çok fazla iç iç bitmiyo bir kutuda 2 ay yetecek kadar hap var.bana yaramıştı ama prolaktin yüksekliği işi bozuyo.

sogan yemeyen biri olarak denedim bi bardak ölüyodum kusmaktan.igrenç allahın gücüne gitmesin ama bu sogan yenck bişi degilmiş..

ilk dr.a gittiğimde vermişti bana çok fazla iç iç bitmiyo bir kutuda 2 ay yetecek kadar hap var.bana yaramıştı ama prolaktin yüksekliği işi bozuyo.

bana ilk gittigim ve sonra gittigim tüm doktorlar vermişti kullanmadıgım tek ilaç
sendede pkomu var allahın cezası hastalık valla ceza ya başka birşey degilkötükedihüso

ona eşdeger bi hap yokmu başka şeker hapı degilmi oo

normalde şeker hastalarına verilen bir ilaçmış.ama pko yada iyi geldiği kanıtlanmış.hatta bu hapı kullanırken hamile bile kalabilirmişsin bebeğe zarar vermiyomuş.dr bana 3-4 ay kullan demişti ama 1 kutudan sonra pes ettim

bana ilk gittigim ve sonra gittigim tüm doktorlar vermişti kullanmadıgım tek ilaç
sendede pkomu var allahın cezası hastalık valla ceza ya başka birşey degilkötükedihüso

ben hem pko lu hemde prolaktinli yim canım ikisi birarada yani berbat bişey.

kizlar hepinize iyi geceler.biliyorum burasi yeri degil ama affiniza siginarak bisey sorucam.hamile falan degilim ama idrarimin rengi resmen turuncu.basina boyle bisey gelen varsa paylasimlarinizi bekliyorum.simdiden tesekkur ederim hepinize..

yadel nekadarıdr istiyosun sen.düşük olmuştu dimi senin.dua et canım bol bol hayırlısı allahtan.kendini şartlandırmadan içi ilacı yat bi hafta belki etki eder.

banu vucudun susuz kaldıgı içinde olur su içmiyorsan yada vucutta su az ise idrar koyu renk olur.idrarın nekadar açıksa vucudundaki su da yeterlidir.ben öyle biliyorum.test yap belki vardır.

şeker ilacı diye biliyorum teyzem şeker hastası onu içiyor.babam diamicron içiyordu insüline geçti.pko da ilerde şeker hastalıgı yapıyomuş dimi..

kizlar hepinize iyi geceler.biliyorum burasi yeri degil ama affiniza siginarak bisey sorucam.hamile falan degilim ama idrarimin rengi resmen turuncu.basina boyle bisey gelen varsa paylasimlarinizi bekliyorum.simdiden tesekkur ederim hepinize..

ilaç kullanıyosan idrarın rengini değiştirebilir.hem ilaç alıp hemde su az içtiysen daha koyu oluyo.

çok şükür dr bana pko degilsin dedi..ama bi dr daha gitcem emin olmak için.çok rahatladım.hangi belirtileri var sizde anlatırmısınız.bende kilo artışı kıllanma yok..

X