Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hepinize iyi akşamlar kızlar ben geldim regl oldum son 2 aydır kuru kuru simsiyah oluyordum kızlar 2 3 gün sogan suyu içtim bu ay şarıl şarıl 15 gün içsem nolcaktı acaba bu sogan suyunu yapıcam tekrar reglim bitsin harika bişeymiş meger ya içim temizlenio sanki polikistikliğimde geçse keşke.ay çenem düşük bu akşam sizlerden naber

çok güzel haber bu didemcim
kız bu sagonın bana kastı neydi hiç fayda etmedi:1shok:
adetin bittikten sonra 7şer gün daha dene canım ben adet olsam ilk işim bu olcak
bende dün adet oldum güya kaverengi lekenin dışında bişi yok:çok üzgünüm:

kızlar iyi akşamlar bugün kan verdim pazartesi alcam doktor düşükten korktu canım sıkıldı valla
en çok da neye üzüürüm biliyomusunuz fark etmeden bebeği düşürdüğüme :))))))))))

seninki pc den anlamıyo pek heralde
benimki akşama kadar nereye girmişim hangi resimlere bakmışım
pc de hangi msn açılmış hepsini biliyo

yiğenim birgün kendi msn sini açtı bizim pc den
kızın yanında şifresini kırdı bidaha burdan açarsan listeni silerim dedisırnaşık şey

kız senin herifte nekadar ahleksizmiş:mymeka:
benim herifte hiç karışmaz bana nere girmişim ne yapmışım
bu adamın genişligide beni öldürcek:dilcikar:

hoşbuldum valla kızlar sogan suyunu deneyin ben ilk iki gün içtim üçüncü gün baktım akıntım filan çogalmadı dedim bu palavra ya.bide iğrenç zaten ama regl olunca anladımki hakkaten mucize.benmde kahveregi böle akıntı gibi gelmişti ki ay bid 10 gün süründürmştü şu an öle bi suluki bide ayıptır sölemesi parçalar düşüo inşallah kistlerdir ay inşallah bebiş olur bu ay amiin..

seninki pc den anlamıyo pek heralde
benimki akşama kadar nereye girmişim hangi resimlere bakmışım
pc de hangi msn açılmış hepsini biliyo

yiğenim birgün kendi msn sini açtı bizim pc den
kızın yanında şifresini kırdı bidaha burdan açarsan listeni silerim dedisırnaşık şey

yok anlıyoda evden pek girmez eve geldimi bende pc yi kapatırım o yüzden bi sorun yok öğrensede kızacağnı sanmıyorum

kızlar iyi akşamlar bugün kan verdim pazartesi alcam doktor düşükten korktu canım sıkıldı valla
en çok da neye üzüürüm biliyomusunuz fark etmeden bebeği düşürdüğüme :))))))))))

inş öyle degildir kuzum allah düşmana vermesin ben yaşadım bilirim
ve kendimi hiç afffetmedim daha dikkatli niye olmadım diye
şiddetli sancın ve kanaman oldumu

kız yadel enişten ahlaksız değil kıs beni kıskanıyo naapsın
güzel olmakta başa bela adamın kafasında siyah tel kalmadı hepsi beyazladı

kız yadel enişten ahlaksız değil kıs beni kıskanıyo naapsın
güzel olmakta başa bela adamın kafasında siyah tel kalmadı hepsi beyazladı

adamın ömrünü yedim desene
kangallılarda ırsi herhalde benim herifinde saclar iyice seyreldi:jeyyar:
benim eşimde önceleri çok kıskanırdı şimdi hiiiiççç
ne giydigime ne gezdigime nede hayatıma iyice gıcık oldum kelekaydirigubbakcemile2
erkek dedigin biraz kıskanacakk

oooooooooooo hoşgeldiniz hakca hanım
nerlerdesiniz
özlettiniz ama olmuyo böyle

allahım yarabbim citos diyoduda inanmıyodum
şimdi konuya mesaj yazmıştım herkes oraya üşüşmüş
ortalık kızışacak gene sırnaşık şey

eylül canım düşükmü yapıyon ne nedir anlayamadım biraz açsana
meraklı melahat merak etti

kızlar öncelikle teşekkür ederim. sağolun yokluğumu hissetmişsiniz. bende sizler gibi gözlerim arıyor girmeyenleri...hamileyimmmmmmmm 4 haftalık...Allah tamamını erdirsin nerde varsa...darısı başınızaaaaaaaaaaa....

X