Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel
eşinle imkanınız varsa sıcak çermikte otelden oda tutun
valla benim sıcak çermikten sonra adetim düzene girdi
15 tatilde yine gitmeyi düşünüyoruz
kış nedeniyle çok ucuz günlüğü ön taraf 25 arka taraf dağ manzaralı yer yani 20 ytl

nerde canım orası haftasonu bi kaçamak yapmak güzel olur heralde fiyatı da uygunmuş

eeeeeccccccrrrrriiiiinnnnn beraya gidecez canıımm
eşim kapora yatırdı kalanıda oraya gidince ödeyecekmişiz
ayrıca açık büfeymiş
şimdi ecik zayıflayım orda verdiğim kiloları geri alacaaamm

kızlar benimde bu ay böle oldu geldi gibi oldu sonra gelmedi dr gittim bende iltihap varmış bide stres dedi bugün bitti hastalığım pzrtesi gene gideceğim dr

nerede o senin dedigin yer.şuan termaller çok pahalı.eşimin bir ay izni var bekarken kullanmamış bende çok sıkıldım bi yerlere gitmek istiyorum yalova tarafına yada eşim kütahya diyor bakalım.
ben bekarken arkadaşlarımla her kış termal otelde kalırdık 15 gün yazlarıda bizim yazlıkta kalırdık bir ay bekarlık ne güzelmiş....

hehehehhe sivasta sositososito

googleye yaz sivas sıcak çermik çıkıyo ama eski hali şimdi daha güzel yaptılar

o zaman kalsın bize baya uzakmış -tatlicadiarzu-
bursada da çok termal var ama çogu turistik o yüzden çok pahalı 200tl falan günlügü yani normal bir yaz tatili gibi para biriktirmek lazım gitmek için neyse şimdilik askıya alayım ben onu
buarada kırmızı kartı tamamen gördüm arkadaşlar hayırlısı buymuş demekkisenağlama

ecrin anam sen beğenmen bizim sivasın kaplıcasını
sahh in paradise ye hiç benzemiyo hayal kırıklığına uğrarsın:roflol:

ben kıştan rezerve etmek istememiştim hani hamile olursam gidemem veya birşey çıkar diye düşündüm bebek düşündügüm için.çünkü korunmayı bıraktıgımdan beri hamile kalsaydım haziran da dogumum olurdu diye düşünmüştüm ufff ya yaza bırakmak en iyi bakalım ne olcak belki bebişim olur.

anladım çocukda var dimi 3 kişi yani..bera euro olarak alıyor ücreti o yüzden normaldir.

citosum gitmene az kaldı canım hiç konuşamıyoz
ses ver canım benim yerim seni fıstıklı citosum

Son düzenleme:
yadelim gulüm datluşum
bak azıcık moralle leke geldi
devamıda gelir datlım sen merak etme

Citos noolun gitmeden bi alo de
bekleris firdevs biz zati hep burdayız nere gidek

vildan inş.o tatile 4 kişi gidersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...allahım vildan inş. 4 kişi gider orayaaaaaaaaaaaaaaaaaa.bebiş içindeyken ohhhh.

X