Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tercihimiz kola turka
coca cola yasak sokmaz bizimki eve aslında asitli içecekler hep yasak ama arada aldırıyom dayanamıyom

aslında tüm gazlı içeceklerde alkol ve bagımlılık yapıcı madde varmış artık eve hiç sokmamaya karar verdim ben hatta meyve sularında bile koruyucu olması için alkol katıyorlarmış yani dogal birşey kalmadı en iyisi mümkün oldugu kadar kullanmamaya çalışmak bence

haklısın aslında ama içmeden duramıyolar bizimkiler meyve sularını
ben usandım hiç içmiyom:içelim::teytey:

hg bircan

ben geldim.çok teşekkür ederim ilginiz için...bunalımdayım çünkü 15 ay oldu hala tık yok....ve üstüne üstlük bugün adet oldumm...naapıcam ben yaaa..... artık doktor yüzü falan görmek istemiyorum.ilaçlar yüzünden adet düzenim bozuldu.napıyı dedim kocama. olamzsa olmasın ben doktora falan gitmek istemiyorum....

geçen kanepede uyuyakalmışım.... bağırıyorumuşum " ben doktora gitmek istemiyoruuuum" diye. zavallıcık eşim de beni uyandırmaya çalışıyor....

sabah sordum eşime" ben akşam ne sayıkladım diye"
psikolojim alt üst oldu ya!!!!:1no2:

bende tatlı yaptım revanı eşim tatlı istedi.ayyy bende bir enerji var kızlar sormayın mutluluktanmı ne yerimde duramıyorum..eşimi aradım ben hasta degilmişim diye ohh ne güzel akşama kutlarız:)))) dedi deli adam...

yinemi revanikafamçokkarıştı
yeminimi bozdum üleyynnnnkötükedihüso
ver bakıyım şu revaninin tarifinicokacimcoook

Son düzenleme:

geçmiş olsun ecrin en yakın zamanda hamiş oldugun haberini de alırsın daha da çok sevinirsin inşallah:CüvCüv:

elifcim evleneli mi 15 ay oldu tedaviye başlayalı mı bak bizim 2 buçuk yıl olacak amaaaaaaaan hayırlısı de ne zaman kısmetse o zaman olacak ne yapalım dimi ama:teselli:

yardım ederim tabiki canım
nerde takıldın
bak ana sayfada deneme tahtası var en altta
orda pratik yapacan
bide nereyi yapamadın söle bakıyım

çok büyük oldu resim geri kaldırdım
eeee konuşunsana yaaa
neyse sonra görüşürüz hadi byy şimdilik

Son düzenleme:
hoşbulduk arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.bende pko var ve 1.5 yıldır bebek istiyoruz.6 ay hap tedavisi gördüm sonuç alamadım.bu ayda aşılama yapılacak sanırım...

iyi akşamlar kızlar nasılsınız??? bir haftadır giremiyordum.. anca fırsat buldum.. hala regl olmadım bu arada biliyor musunuz? 2 gün önce kan testi yaptırdım ama yok olunca haber veririm size
15 gün geçti artık

iyiakşamlar destny87 canım biz iyiyiz
bircan, ddiiiddeemm, destny87, firdevs2006+, rufeyde serra+ niye yazmıyosunuz kıslar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…