Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

şu yemekteyizde ne saçma yemekler yapıyolar yaa
oraya ben katılsam varya parmaklarını yediririm onlara
ben burdayım malum yazamıyorum anca hayalet gibi ortalarda dolanıyom

midem çok bulanıyor ya off üşütüyormuyum ne..canım öyle aşure istiyorki annemde aradı bugun gelcekmisin ayırayımmı diye yok dedim ama dayanamıcam yarın gitsemmi ne:)))bi allahın kulu da kapıyı çalıp aşure getirmedi...

ay kıyamam ecrinim sen istanbulun neresinde oturuyosun?

offf kızlar ne yemekler yaptınız bir sayarmısınız içlerinden seçsemde fikir alsam hergün düşün düşün bişe bulamaz oldum valla ya:KK43:

lanet olası bayramapaşa.ümraniyeli sayılırdım evlendim geldim.eşim avrupa yakasındaydı babam çok ugraştı ümranişyeye almak için olmadı.balayına çıktık haber geldi hayırlı olsun tayin çıktı diye bi haftalık evliykende ev taşınmaz kaldık öyle hala.inş.yaza taşıncam..

didem ben dün barbunya hazır çorba pilav salaata yaptım bugunde ıspanaklı böreek.

lanet olası bayramapaşa.ümraniyeli sayılırdım evlendim geldim.eşim avrupa yakasındaydı babam çok ugraştı ümranişyeye almak için olmadı.balayına çıktık haber geldi hayırlı olsun tayin çıktı diye bi haftalık evliykende ev taşınmaz kaldık öyle hala.inş.yaza taşıncam..

bende 2-3 sene oturdum ümraniye de çarşıda

didem ben bugün karnıbahar yaptım kızarttım sadece biz 2 kişiyiz az yiyoz eşim kilo almaktan korktuğu için yemek yapma diyo bende öle tek çeşitle idare ediyom işte

hımm güzel menüymüş ama barbunyam yok bezelye yemegi yapsam yeni yaptım sayılır ya bu yemek düşünme işi yaşlandırdı beni haaaa

vildan herkes senin gibi ben yapsam parmaklarını yer diyo herkese yaptıgı güzel geliyo damak zevki var şekerimmmmmmmmmmm çorban çook tuzlu bulamaç gibi..:)))))

yaptığım yemekleri buraya ekliycem ama uğraştırıyo eklemek biraz
tıkla bak benim yemeğime çok rica ediyorum ben yaptım:lepi:

penses vildan yadel ecrin şu anda burdaki diğer arkadaşlar benim kociş geldi hepinize ii akşamlar yarın sabah görüşmek üzerea.s.

hehe yemekteyiz süper ya gülmekten yerlere yattım o laz kadına.. elektrikler kesilince gördünüzmü nasıl bagırdı karşı apartmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan karşı apartmaaan diye saf yaa:KK70: tam laz aklı hemşom işte:KK70:

benim eşim barbunya taze fasulye dışında başka sebze yemez onun yüzünden derin dondurucu aldım yazdan dolduruyorum.napim hiç bi sebzeyi yemiyo.ama ıspanaklı böregi pazılı börek diye yiyo.tarhana çorbasını domates çorbası diye yiyo nasıl anlamıyo bilmem kandırıyorum adamı napim yemek düşünmekten deli olcam:))))

hepinize iyi akşamlar arkadşlar
şimdilik ben çıkıyorum görüşürüzzz

X