Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yemekteyizi izliyorum.en güzel yaptıgınız herkesin begendigi yemeginiz ve tatlınız nedir?
benim en iyi yaptıgım herkesin begendigi pizzam ve baklavam var...ee sizlerin???

tüm yemekleri güzel yaparım izmir köfte herkesin bayıldığı en güzel yemeğim, tatlı ise tüm yaptığım tatlıları beğenirler seçemedim içinden

kızlar ben geldimmm benim en güzel yaptığım yemek kadınbudu köfte ve pilavım süper olurcokacimcoook

arkadaslar hepinizin yeni yili kutlu olsun , simdiden nice yillara, insallah dilediginiz hersey kabul olur,saglikli ve mutlu yillara
yeniyil010uf3.gif

insallah yeni yilda hepimizin kucaginda bebek olur

herkese slm
yasemen maat belenay hakça yadel sultan vildan çitos umut listesindeki bütün arkadaşlar nasılsınız bakalım bugün çok güsel bişey oldu adetim 4 gün gecikmişti hiç umudum yoktu ama test aldım yaptım çift çizgi çıktı yarın kanda baktırcam
allahım inşallah meleğim gelmiş olsun nolur dua edin arkadaşlar[/B]

okyanus mrh canım tebrik ederim Allah tamamını erdirsin. sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin. uykulu uykulu geçmiş sayfaları okuyordum,öğleden sonra giremedim aklım buradaydı bu mutlu haberi okuyunca gözlerim birden açıldı:teytey: bizlerede dua et olur mu:1hug: bizlerde inşallah en yakın zamanda hamileler listesine terfi edelim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

okyanus mrh canım tebrik ederim Allah tamamını erdirsin. sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin. uykulu uykulu geçmiş sayfaları okuyordum,öğleden sonra giremedim aklım buradaydı bu mutlu haberi okuyunca gözlerim birden açıldı:teytey: bizlerede dua et olur mu:1hug: bizlerde inşallah en yakın zamanda hamileler listesine terfi edelim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

teşekkür ederim canım inşallah bugün kan sonucu almaya gidicem inşallah olumlu olur
inanın hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun herkes meleklerine kavuşsun diye hep dua ediyorum her zaman da dua edicem arkadaşlarım iyiki varsınız:enbuyukkk:

herkese günaydına.s.
herkesin yeni yılını kutluyorum inşallah 2009 yılını güzelliklerle karşılarız bu yılda herşey gönlümüzce olsun bütün dileklerimiz gerçek olsun hepimize hayırlı uğurlu bol bebişli bi sene olsun arkadaşlarım:CüvCüv:hihoyyyt

Sağlıklı,neşeli,bol kazançlı,keyifli,başarılı ve her anı sevgi dolu,evlerinizin

bebişlerinizle şenleneceği yeni bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

günaydın kızlarrrr...umarım herkes iyidir....hamileler listesi inşallah bu yıl dolup taşsın,umut listesindeki bizler hamileler listesine terfi edelim...

X