Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

zazacım gelmiş hoş geldin zazacım bağıracağız kız burdan hepimiz birgün hamileyim diye olacak ben inanıyorum sen şeytanın bacağını hafif çatlattın kıracağın günlerde gelecek eh bizde bir gün kırarız o şeytanın bacağını

zaza cnm sen kaç yıl korunmadın da klomen kullandığında hemen oldu?

6 yildir korunmuyorum asilama ve tüp bebek denedim olmadi biraktim tedavi görmeyi
sadece klomen kullaniyorum simdi baska hic birsey yapmiyorum
klomeni kullandigim ilk ay hamile kaldim hic umut etmemisken oldu
hani diyorlarya düsünmeyeceksin gercektende beynimizi cok fazla bebek meselesiyle yoruyoruz

zazacım klomen bende sanki etki yapmadı yani gonaphene kullandığımda daha fazla ağrım olurdu ama klomende çok hafif oluyor arada aradada ateş basması oluyor o kadar sende olmuşmuydu yumurtlama belirtsi varmıydı bende bu ay ilk defa klomen kullandımm...

doğru söylüyorsun cnm çok fazla kafaya takıyoruz.
allah en kısa zamanda hamile kalırız.
inan hamile kalan duyunca kahroluyorum.

sultancigim kesinlikle bene cok etki yapti yumurtaliklarimin büyüdügünü hissedebiliyorum
hatta gecen ay acayip kasilmalar vardi hapsirdigimda dogrulamiyordum megerse hamileliktenmis
o bahsettigin ates basmalar malesef bendede oluyor geceleri uykuya hasret kaldim gün icinde cok rahatsiz olmuyorum ama geceleri cok fena

firdevs hadi insallah korkma canimya hem negatif cikarsa bile üzülme herseyin bir vakti zamani var
bende ilk önceleri ölürüm dayanamam diyordum ama alistim artik etkilenmiyorum bile

ben bayramda bursaya gittim görümcemler beni bir kadına götürdü belimi göbeğimi falan ovdu sonra yumurtalıkların kaymış dedi o yüzden hamile kallamayabilirsin neyse ovdu sonra bir bezle göbeğimi bağladı sıcak tut dedi ağır kaldırma tencere dahi bir hafta boyunca uzan dedi siz yumurtalık kayması diye bir şey duydunuzmu bu arada bu yöntemle görümcemin kızı hamile kaldı yorumlarınızı bekliyorum ne olur yorumlarınızı yazın arkadaşlarım

inş. buay ben diyeceğim hamileyim diye içimde öyle bi his var ama sadece his belkide bu klomenin dozunun atmasıyla ilgilidir bilmiyom çrşmba dkt gitcem inş. çıkar rabbim herkese hayırlısından versin amin...

yumurta kaymasini duymadim ama anladigim kadariyla belini cekmis
benimde belimi cekmislerdi ama bende bir ise yaramadi zaten bakan ebe birseyin yok ama yinede belini cekicem diyip cekti zararli bisey degil korkma
bu sayede hamile kalabilirmisin bilmem

smhsmh sultan rüfeydaa beloşşum hakça kızlarrrrr nittiriyonuz bakemmm

hakçacım hakkında hayırlısı olsun inşallah sonuçların iyi çıkar tatlımmm
herşey aynı be canım az önce arkadaşım aradı fena oldum ilkini 18 haftalık anne karnında öldü kaybetti şimdi hamileydi dr bu sefer ilaçlar falan veriyodu şimdi aradı ağlıyo kanaması varmış çok kötü eşinin gelmesini bekliyo hastane için uff canım yaa çook kanaması varmış düşürüyo demekmi bu canımsenağlama

senaryolar eşimin sonucuna bağlı şekerim
bu ay rahim filminden sonra nerdeyse gün aşırı çalıştık ama ben yumurtlamadım galiba ben hiç bi belirti hissetmedim gene başlıyo bak senaryolar hee
zaten arkadaşımada üzüldüm ne oldu şimdiki acep:uhm:

selam kızlar belenay yasemen maat zaza smhsmh hakça herkes yidir umarım
alincim hayırlısıyla atlatırsın inşallah..
ben arada baktım siteye ama pek kimse yoktu herpinizi çok özledim arkadaşlar herkes hoşgeldiiiiiiiiiiiiii..a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…