Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar desteğiniz için hepinize teker teker teşekkür ederim...Allah hepimizin gönlüne göre versin...

yasemennnn geçmiş olsun....
hakça ve claire canlarım inş allah gönlünüze göre verir... dinlenin kendinize iyi bakın
vildan83 canım inşallah bebişin yani bebişlerimiz bizi çok bekletmez ama her işte vardır bi hayır deyib bekliycez... kızlar evde bilgisayar yok işde ancak katılabiliyorum size ama okuyorum bütün yazdıklarınızı ki neler yaptığınızı öğreneyim... şimdide siz kayboldunuz nheyyyyyyyyyyyy

kızlar adetime 4 gün kaldı... ama hiç bi belirti yok.... yok ya yok midem bulanmıyo, başım dönmüyo, gözlerim kararmıyo, sık sık tuvaletim de gelmiyo, canım bişey istemiyo, sık sık acıkmıyorum.... yok yine yok işte yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk deliricem....

canım hayırlısı içini ferah tut. Allahın dediği olur. benim bir arkadaşımda şu anda 1,5 aylık hamile ve ondada hiçbir belirti yoktu. adeti gecikince test yapmış ve o zaman :CüvCüv: olduğunu öğrendi. inşallah seninde öyle olur. herkesteki belirti farklı oluyor,bazende böyle belirti olmuyor...

canım iş belirtiyle bitseydi ben şimdiye kadar kaç defa doğururdum allah biliyo ben acayip biriyim eşim bigün patlıycan diyo zaten benim ağzım hiç boş durmaz gecenin bi yarısında canım bişey istesin kalkar yaparım ama bebek yok ben duramıyorum yemeden

bendede hiç belirti olmamıştı herkes bu belirtileri vermez farklılıklar gösterebilir bünyen .ben hamile gibi bile değildim inanamadımda yani psikolojik bile etkilenmedim

şimdiden kafana takma hayırlısı olsun
ben hamileymişim haberim yok daha adet günüme var havuza gitmiştik .eşim bana sakın havuza atlama içime doğuyo hamilesin dedi bende tamam dedim.2 saat kadar yüzdük tam çıkarken şeytan dürttü koşup atladım .havuzdan çıkana kadar öldüm sancıdan nasıl kıvranıyorum hemde korkudan ölüyorum ben ne yaptım o kadar tedaviye gittik uğraştık diye
o gün hep sancılandım eşim havuzdan çıkınca tipimden anladı hiçbişey demedi
ondan bikaç gün sonra hamile olduğumu öğrendik
işte dünyada yiyecek ekmeği içecek suyu varmış rabbim nasip etti düşmedi bebiş
ama yiyecek nasibi olmasaydı düşerdi havuza atlamamda bahanesi olurdu
herşey nasip kısmet meselesi rabbim bizede nasip edecek ben inanıyorum inanmasam tedaviyi bırakırım zaten
bizimkisi sadece tedbir
tedbir bizden takdir allahtan layık görürse verecek inşallah

Son düzenleme:
kızlar selam.benim prolaktin için kullandığım dostinex bitti şimdi korkuyorum tekrar çıkar diye nekadar zamanda çıkıyor bu meret bilgisi olan varmı 1-2 ayda fırlar mı tekrar,bu 2 ay içinde o fırlamadan ben hamile kalsam hayırlısıyla ne iyi olur

inşallah düşmüşken prlktn hamile kalırsın
bende fazla etkili olmuyor kalıcı düşmüyor prolaktinim hemen geri yükseliyor
2 ayda bir tekrar kullanıyorum bakalım sende nasıl etki edecekyerimseniben

inşallah düşmüşken prlktn hamile kalırsın
bende fazla etkili olmuyor kalıcı düşmüyor prolaktinim hemen geri yükseliyor
2 ayda bir tekrar kullanıyorum bakalım sende nasıl etki edecekyerimseniben

çünkü bu ay sorun yok gibi görünüyor prlktn çıkmasa iyi belki kist için kullandığım d.k.hapı bu ay koruyuculuğunu sürdürürmüş e diğer ay da prolaktin çıkar benim pek umudum yok yani,hayıt işe yarar mı daha mı beter eder bilmiyorum kullansammı

canım çok saol evet daha başlamadım zaten antibiyotiğe canım tekrardan bi gebelik testtine bakılacak ve sonra dr başla dedi normalde yarın falan olmam lazım regl bakalım

hayırlısı ne diyelimm

hakça vildan çok saolun kızlarrr :1hug: a.s.

çok geçmiş olsun canım
ne feci bişeydir geçen haftada ben böyleydim
şuan iyisindir inşallah

canım çok saol iyi sayılırım ilaçlarımı kullanamıyorumm ufff dr tekrar gebelik testti yapalım sonra kullandedi bulantım devam ediyo bu arada hiç bişey yiyemiyorumm sen nasıl oldun canımmm iyisin dimii a.s.

merhaba hanımlar nasılsınız bakalım özlemişim sizleri hemen girip bir hal hatır sorayım dedim malum ay sonu hesapları var bir kaç gün daha böle uzaktan sizleri dinleyeceğim hakça ve claire beklemedesiniz herhalde geçmişi fazla okuyamadım alin iyi sultan hastalanmış bak bunu msnden öğrendim:)) soslu fıstık inşallah hamişsindir yasemeni göremedim nerelerde bu kız merve maat rosem siz nasılsınız semoşum iyi zaten az önce yazıştık vildangel canım sen nasılsın vildan83 onada raslamadım yazılarına
yani kısacası iyisiniz demi kızlar hepinizi çooooook seviyorum hesaplar bitsin burdayım

aynen canım bende doğum k. hapı kullandım dün bitti önümüzdeki günlerde gidecem doktora en geç cumaya
adım gibi eminim kist gider prolaktin gelir:çok üzgünüm:

teşekkür ederim belenay iyiyim çok şükür
yasemennnn geçmiş olsun canım kendine dikkat et acil şifalar diliyorumyerimseniben

kızlar bayram geliyo hayırlısıyla yaptınızmı bayram temizliğinizi... ben dün yaptım yaaaaaaaa... heryeri temizledim ama bitkin haldeyim şimdi....en son hatırladığım dizi izlerken ( gece gündüz) saat 12 ye geliyodu ben son ütülerimi yapıyodum o şekil yani....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…