Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam canım iyiyim çok şükür
allah korusun ne menapozu ağzını hayra aç lütfen:kızgın: öyle inandırma kendini yasakkelime

ben kangalda değilim sivastayım eşim kangallı

selam canım iyiyim çok şükür
allah korusun ne menapozu ağzını hayra aç lütfen:kızgın: öyle inandırma kendini yasakkelime

ben kangalda değilim sivastayım eşim kangallı

canım ne bilimya kafam iyice karıştı ter basmaları ayak ateşlenmeleri falan oooofff ooofff:çok üzgünüm: iyi olduguna sevindim. benimde eşim kangallı

slm arkadaşlar bu listede bende varım inşallah rabbim hepimizin yüznü güldürür

hoş geldin canıma.s. inş hepimiz duasıyla bizde muradımıza ererizz gerci ben menepoza girdim sanırım:jeyyar: şaka biyana allah yar ve yardımcımız olsun bu sınavı başarıyla verirsek ne mutlu bizlere

kızlar herkese iyi akşamlar...öncelikle hepinize teşekkürler.dualarınızla yanımda daha doğrusu yanımızda olduğunuz için...bugün aşılama oldu.şimdi dinleniyorum.
claire sen ne yaptın canım?
belçika transferinde umarım başarıyla gerçekleşir.
Allah hepimizin yardımcısı olsun...

HAKCA canım şimdi açabildim neti
seni merak ettim di
ne yaptın nasıl geçti
Allah yardımcın olsun dualarım senle

kızlar slm bense hamiş kalmak istıyorum ilk aşılamam oldu beklemedeyım rabbım en kısa zamanda yuzumuzu guldursun

selam arkadaşalar ben burayı unutmuşum ya nihatice idi nickim değiştirdim tarihim 16 aralık ama hep geçiyo günü 10-15 gün bir oğlum vardı 7 yaşında 3 senedir istiyoz..inş.allah isteyen herkjese hayırlısıyla sağlıklı ewlat versin..aminn.

listee nerdee yahuu kaç kişi olduu hamişlerr merakk ettimm
bu aradaa zazamm canımm bitanemm kankamm benimm banlıydımm bitanemm yeni okudunn ve çok üzüldümmm sağlıkk olsunn kader arkadaşımm bende geçen ay düşükk yaptımm hamileydimm bugün 1 ay olduu düşükk yapalıı yanındayım ve seni çok ii anlıyorumm senii çokk seviyorumm biliyonn dimii bigünn olcakk biliyorumm bigünn teyze olcazz bebeklerimizinn

anaa kızlar nere gittiniz yahu topigimiz boşmu kalmışş hakca naptın kuzum gelde bi haber et vildangel gelirsen özelime msj at vildan83bacım nere gittin sen geli bari bilgen sende haberler nasıl meraktan catlayımmı ayol bekliyorum hadi gelin teker teker

baş dönmelerim çok fazla bide tansiyonum çok düşüyor.heyecanlıyım çok cumartesiyi bekliyorum doktor gittiğimde bişey görememişti bayramdan önceki cumartesi gel dedi.bu ay 3 yumurtam oluşmuştu.belki ikiz olur diyorum sizce şans varmı.

1,5 yıldır uğraşıyorum anca hamile kaldım şimdi ikiz olurmu diye düşünüyorum.allahım bi tane versinde bende çok tuhafım

kızlar herkese iyi akşamlar...öncelikle hepinize teşekkürler.dualarınızla yanımda daha doğrusu yanımızda olduğunuz için...bugün aşılama oldu.şimdi dinleniyorum.
Claire sen ne yaptın canım?
Belçika transferinde umarım başarıyla gerçekleşir.
Allah hepimizin yardımcısı olsun...

canım hayırlısı olsun.inşallah tutar .bende bu ay yaptıracam aşılama.inşallah yüzümüz gülr hepimizin.allah ım bebiş isteyen herkese nasip etsin anne olmayı.kendine çok iyi bak.

bilgen sağol canım. Allah gönlüne göre versin...
sen progestan kullanıyor musun?

kullanıyorum canım.ama 2 gündür bıraktım.sigarayıda çoğalttım.eşimle kavga ediyoruz bu aralar canım sıkkın çok.ya bide varlığını göremedim ya üzülüyorum inanmıyorum hala.sen nasılsın ağrın falan varmı

kullanıyorum canım.ama 2 gündür bıraktım.sigarayıda çoğalttım.eşimle kavga ediyoruz bu aralar canım sıkkın çok.ya bide varlığını göremedim ya üzülüyorum inanmıyorum hala.sen nasılsın ağrın falan varmı

peki vajinal yoldan mı,yoksa hap olarak mı içiyorsun? günde kaç kez ? öok soru sordum ama...

canım sen içini ferah tut.tam ne kadar oldu daha doğrusu doktora gidene kadar ne kadar olacak...inşallah dediğin gibi ikiz olur. hayırlısı ne ise o olsun. sağlıklı olsunda tek olsun. tabi ikiz olsada fena olmaz değil mi?
benim ağrım yok ama ben yinede dinleneyim diyorum.

X