Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlarrrr nabersiniz hakçacım ohh maşallah yumoşları büyütüyon maşallahhh hadi az kaldı yiğenim gelecekkk

fustukum sana kucak dolusu selamlarrr canım ama çıkmışsın yetişemedik

yadel sen nasılsın tatlım maşallah neşen yerinde her zamanki gibinn,

okyanuscum canımm kız yenimi teyze oluyon ne güsel kız olucakmışş maşallah allah analı babalı büyütsün inşallahhh ay benimde ablam şükür 3 yü kız yaptıı baksana ablası tatlılığınaa resimdeki kendilerii heheh teyzoşu gibi dadlı zillim benimmmm yerim onu bennn

canım doktor şimdilik tüp bebeğe gerek yok, 3. aşılamayıda yapalım dedi. bakalım hayırlısı artık.

ewet canım hayırlısıı herşey vaktini bekliyor işte ben kafaya koydumya tüp bebegi sen gel bana sor korku hat saffada dedimya sen busefer tutturacaksın senle gün saycam bakalımm hayırlı gelişmeler olcakkk inş

kızlarrrr nabersiniz hakçacım ohh maşallah yumoşları büyütüyon maşallahhh hadi az kaldı yiğenim gelecekkk

fustukum sana kucak dolusu selamlarrr canım ama çıkmışsın yetişemedik

yadel sen nasılsın tatlım maşallah neşen yerinde her zamanki gibinn,

okyanuscum canımm kız yenimi teyze oluyon ne güsel kız olucakmışş maşallah allah analı babalı büyütsün inşallahhh ay benimde ablam şükür 3 yü kız yaptıı baksana ablası tatlılığınaa resimdeki kendilerii heheh teyzoşu gibi dadlı zillim benimmmm yerim onu bennn

valla canım daha yeni teyse oluyom:lepi: sağol canım senin yiğen de çok tatlıymış maşallah daha doğmadan böle bağlandım doğduktan snr nolur bilemem bisde teyselikten snr anneliği de tadarız inşallah:teytey:

yasemenn sen nasılsın tatlım valla ben kendi kendini motive edenlerdenim hayat kısssaaa bebekler nazlııı napıcaz beklerken aglamak yerine neşeyle beklicez desemde inanma bugün böyleyim

kızlarrrr herkese iyi akşamlarrrr...umarım herkes iyidir...
yasemennnnn geçti mi belinin ve kasıklarının ağrısı?
sultancım ya senin başının ağrısı geçti mi?

kizlar merhaba ben yeniyim sitede. 2 aydir bizde cocuk istiyoruz ama henuz bir sonuc alamadik. ates olcme yoluna basvurim diyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum :KK43: suan sogan kuru yapiyorum...

kızlarrr bişey sorcam yaa benim akıntım fazla olmazdıı ama bu aralar çok oluyoo beyaz ve kesik kesik bel ağrısı bide kasıklarımda batışmalar oluyo bide gögüs uçlarım çok kaşınıyooo deli olucam ya başkalarının yanındada kaşıyamıyorum ay bide tatlı kaşınıyo ay neden acaba yaa offf herşeyde bişey arar olduk kendimizi dinliyoruz valla

yasemencin hormonal iniş çıkışlar falan olmasın :uhm: daha dün akşam prolaktin muhabbeti yapmıştık .. göğüs ucu kaşıntısı falan deyince aklıma ilk gelen o oluyor.. ama sen ağrılarım da var diyorsun :uhm: ne zamandır adet görmüyordun... o konuda bi kıpırtılar olmasın???

kıslar bütün gün iş yoğunluğundan siteye giremedim.... haftasonu da istanbulda işle ilgili bir program çıktı... cuma sabahı istanbula uçuyorum.... oazar geç saatte döneceğim... p.tesi sabahı yine işbaşı.... halbuki ben bu haftasonu evle ilgilenmeyi düşünoyrdum.... bi vakit bulup evi toparlayamadım... evin bir odası taşındığımızdan beri hangar gibi... ne bulsak oraya atıyoruz.. sözümona o odayı toplamayı düşünüyordum.... yaw akşamları da bilgisayarın önünden kalkıp bi iş yapamıyorum ki kaydirigubbakcemile3
yaw herkesler nerdeeeeeeee :nazar:

kizlar merhaba ben yeniyim sitede. 2 aydir bizde cocuk istiyoruz ama henuz bir sonuc alamadik. ates olcme yoluna basvurim diyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum :KK43: suan sogan kuru yapiyorum...

hoşgeldin cnm bende 1.5 yıldır istıyorum ama tedewiyede başladım hatta dün catlatm aiğnesi oldum hadi hayırlısı inşallah sende en kısa zaman da kawusursun bebişne herkes inşallah ama su bahsettiğin ateş ölçme yolu ne hiç duymamıstım we sogan kuru acıklarsan iii ollur paylaşmak lazım degıl mi canım öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar nasılsınız herkez için iyi bi gün olsun inşallahhh

okyanus canım çok sevimli oluyolar teyzelik başka bişeyyy inşallah en kısa zamanda kendi bebişinide seversinn

yadel canımm bisde iyiyiz işde ne yapalım aynen valla bizim veletler nazlı nazlıııı

hakçacım canım benim ağrılar devam ama ara ara vuruyo hayıta başladım ya adet tarihimde yaklaşdıı belkide ondandırr canımm

günaydıııınnn kızlarrr ben bugün de olmuyacam aranızda çünkiii bugün ısı yalıtım panelimiz var muş kültür merkezinde ben sunucuyum orada..bana şans dileyin...

günaydın maatcımmm benim memleketimdesin kızzz anlat bakalım bugün nasıl benim şehri diyarım :))

günaydın şekerler nasılsınız işler yoğunlaşmadan bir yazayım hal hatır sorayım dedim
alincim nasılsın canım ya ne zamandır görüşemedik nasıloldun birz daha iyimisin
sultan şeker yürü be kim tutar seni yakışır benim kardeşime bak bak meşhur olursan imzamı şimdiden isterim
hakça ve claire nasıl gidiyor tedavi bakalım allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın aminnnnn
yasemen kra kuru kız nasılsın canım kendine iyi bak grip olmuşsun geçmiş olsun
semoşum sen nasılsın kız mevlütte dua ettinmi bizim için he söyle bakim allah kabul etsin
merve cadı seda rufeyda papatya,soslufıstık,yadel,hsay,rosem,maat,vildangel,vildan83 ve aklıma gelmeyen tüm şekerler nasılsınız bakalım

kızlar bu arada durul ne alemde hiç uğramıyor iyidir inşallaha.s.

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

günaydın maatcımmm benim memleketimdesin kızzz anlat bakalım bugün nasıl benim şehri diyarım :))

şekerim hava günlük güneşlik.... bi haftasonu yağmur yağdı hava biraz soğur gibi oldu... 2 gündür yine bahar havası.... gerçi geceleri serin oluyor ama gündüz süper hava.... ankaranın kış ayazlarından sonra iyi geldi bana::)) ben de yarın istanbula gidiyorum... şimdi orası nemli nemli eser bu mevsimde... bir sonraki haftasonunda da ankaradayım.... o zaman da ayazı yeriz artık::)))

sultancım canım bol sanslar hadi bakalım allah yardımcın olsunnn

beloş ablacım saol ben iyi olmaya çalışıyomda sen nasılsın gözükmüyon hiçç artıkın pasda vermiyonn kızz

maatcım canım hoş geldin sen nasılsın ablacımmm yakalanma dikkat et olurmuu
bu arada bende hormon bozukluğu var belkide ondan kaşınıyo yada üşüttümm yada adet olucam hakkımızda hayırlısı heheh

X