Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

nazlı şeyler eeeeeeee siz bukadar nazlanıp buraya gelmezseniz bebişlerinizde nazlanır tabi... neyse ben sizi böylede seviyom, seviyom, seviyom.... kaçtım ben bayyyyyyyy

sırnaşık şeykızlar birazda neşelenin

+18 mizah sayfası varya kadınlar kulübünün orda romantik sperm varsırnaşık şey
bakın hoşunuza gidecek eminim
:roflol: ben hala çok gülüyorum yaaa

eveet bu ay da hasta oldum ama bu ay sürpriz değildi hatta gecikmişti bile çünkü d.k.hapı kullanıyordum kist için,umarım erimiştir.kızlar muayeneye mutlaka 3.cü gün mü gitmem gerekiyor,yarın gitsem olur mu

genelde 3. gün çağırıyolar ama doktorun sana şu gün gel demedimi

genelde 3. gün çağırıyolar ama doktorun sana şu gün gel demedimi

demedi,belli olur zaten dimi eriyip erimediği 2 veye 3.cü gün farkedermi bunun için,bu ay kendimi şartlandırmış gibiyim,sadece üstten kiste baksın sonra çekip evime geleyim,tedevi ilaç istemiyorum birkaç ay

demedi,belli olur zaten dimi eriyip erimediği 2 veye 3.cü gün farkedermi bunun için,bu ay kendimi şartlandırmış gibiyim,sadece üstten kiste baksın sonra çekip evime geleyim,tedevi ilaç istemiyorum birkaç ay

o zaman 3. gün git farketmiyor gün ama genelde hep 3. gün oluyor
neden üstten vajinal baksa olmazmı:jeyyar:
karında olan yağ tabakaları yüzünden tam istenildiği kadar net görünmüyomuş
umarım geçmiştir bende aynı dertten muzdaripim
bende d.k. hapı kullanıyorum bakalım geçecekmi:sm_confused:
6.72 cm idi son gitmemde
geçmiş olsun canım

romantik spermden geliyorum kızlar gerçekten muhteşemdi.Gelirken 2009 terazi falıma da baktım.2009 da ailede bol bebiş ve hamile haberleri olacak diyodu.Çok mutlu oldum.Kahve falımda da geçenlerde aynısı çıkmıştı.Ama zor bi tedavi sürecinden sonra demişti.Olsunda nası olursa olsun diyorum artık.İşim fallara kaldıııııı.......

vildangel tedavin nasıl gidiyo canım gelişme varmı doktorundan memnunmusun ben nazan hanımdan canımı zor kurtarmıştım kaydirigubbakcemile

belenay canım altta ismini gördüm ama sesin çıkmıyor iyimisin
CANIM NASILSIN NET HEP AÇIK AMA BAKAMIYORUMKİ DAHA DOĞRUSU BAKIYORUM AMA YAZMAYA FIRSATIM OLMUYOR DEDİM YA TAKİPTEYİM ŞU İŞLERİN YOĞUNLUĞU AZALSIN HEP BURDAYIM CANIM ŞİMDİKİL BAKIYORUM OKUYORUM SİZLER NELER YAPIYORSUNUZ HEPİNDEN HAERİM OLUYOR AKŞAMLARI BAKAYIM DİYORUM ONUDA KOÇİŞ EVDE PEK İZİN VERMİYOR NETE GİRMEME KAÇAK DA OLSA ARADA BAKIYORUM CANIM İŞTE BÖLEEE VAY İYİ YAZMIŞI HEEE MAŞALLAH BANA:jeyyar:
HEPİNİZİ SEVİYORUM AYRICA YENİ GELEN ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİZ UMUYORUMKİ HEPİMİZ BİR GÜN HAMİŞ KALICAZ:1hug:a.s.

kızlar bugün ne oldu size hiç tatınız yok gibi yapmayın böyle dün hızınıza yetişemiyodum bugün tık yok şöyle silkelenin kendinize gelin bakim... hadi ama aaaaaaaaaaaaaaaaaa bişey yapamıyosanız hayal kurun benim gibi canlarım benim hepinize selam, hadi bana selam verin hepiniz bakın hepiniz dedim.... şimdi çıkıyorum açınca selamları görücem o kadar... kızlar karnım çok ağrıyo umutlanıyım mı sizce yoksa basit bi ağrımı...... bay bay bay bay bay

kızlar merhaba,doktordan geldim. doktor yumurtaların istediğimiz gibi büyüdüğünü söyledi. yarın bir daha kontrol var. doktor büyük bir ihtimalle Cumartesi aşılama olur dedi. ama yarın tekrar kontrol edecek. hakkımızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…