Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Malesef daha belli değil canım perşembe tekrar gidicem o zaman belli olacak sanırım. Çünkü dr.um eşinle gel ayrıntıları konuşalım dedi. Bakalım neler olacak.

hadi hayırlısı bende yarın öğlen gidicem. bakalım ne diyecek. ya sen önce gidiyorsun ya da ben senden öncekaydirigubbakcemile3 hadi bakalım hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun.
maatcım bu tür iğneler bel ağrısı yapabiliyormuş,ama kişiden kişiye ya da iğneden iğneye değişir mi bilemem.

evet canım aşılamayla ilgili. bazı kişiler bu iğneleri kullanıyor ardından çatlatma iğnesi ve normal yolda hamile kalıyorlar. aşılamaya gerek kalmıyor. ama bu iğnelerin amacı yumurtaların uyarılması, yani yumurtaları geliştirmek için. inşallah sana gerek kalmaz ve normal yoldan hamile kalırsın.

rufeydecim hsg sonrası hamile kalan oluyor,bunlardan biriside sen olursun inşallah.

peki hakcacım iğne olmadan aşılama yapılmıyor mu??

cok kiziyorum kendime hic dikkat etmedim bilemedim melegim icimdeymis ah keske biraz olsun hissetseydim hala soktayim kolay kolay kendime gelebilirmiyim bilmiyorum

yazıları okurken okudum çok üzüldüm arkadaşım yaa biran kendim geldim gözümün önüne bende aynı senin gibi bilmeden melegimi kaybettim seni okada iyi anlıyorumki şuan okada üzüldümkü canım nolur üzülme demiyorum ama çok aglamaa senin acın benim acım oldu inan senin kadar üzüldüm

peki hakcacım iğne olmadan aşılama yapılmıyor mu??

Ben cevap vereyim maatçım. Eğer yumurtalıklar iyi çalışıyorsa yani erkekte sorun varsa haplarla yumurtalar uyarılıp aşılama yapılıyor.
Ama genelde iğnelerle daha çok ve kaliteli yumurtalar elde edildiği için iğne kullanılıyor.

hımmm.. yani ihtiyaca göre durumu desteklemek için kullanılıyor bu yöntem.. ok... teşekkür ederim claire bilgi için.... hadi bakalım doktor bize hangisini uygun görecek ??

ben de varım arkadaslar benım deneme surecım 6, aya gırecek doktor sorun yok 1 seneye kadar devam dediii offff geçer mi yaaaa((

merhaba ben gamze siteye yeni üye oldum bende sizlerle tanışmak isterim umarım sizde aynı fikirdesinizdir görüşmek üzere

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
belenay
zeyno-23
medura
yumyum
minos
nix
gülen
doğa6
durulaytug
hilal1975
ecetuna
karagözlü
sevdagül
gozdenc
yeşimcik
süar
gözek
blackrose23
cano77
rem
morgül
g sezen
bengüsu
r2d2
paylaşım
figen 26
nazlımelek
cemre822

HADİ KIZLAR UZATALIM LİSTEYİİİİ SESİMİZİ DUYSUNLAR
:))))

merhabalar bennde gebe kalmak için ugrasanlardanım 1 yıl tedawisiz denedik ama olmadı 6 .ayımdayım suan klomen we ovitrelle iğne tedawisi oluyom hatta bugun iğne oldum herkese kolay gelsın allah isteyen herkese wersin inşallah LİSTEYE BENİ DE EKLEYİN herkes dua etsin hep beraber 3 ay içinde listedeki herkes hamiş olur inşallah AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…