Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

içimi döktüm raahatladım iyiki varsınız... iyi bir hafta diliyorum hepinize... pazartesi sentromu geçer inş.... bu hamile kalırız ( kendi adıma kocamdan bunların hesabını sormak adına işkenceye başlıycan da ) hayırlısıyla rabbim güler yüzümüze sağlıklı, hayırlı, eli ayağı düzgün, akıllı zeki,yaramaz,güzel meleklerimize kavuşuruz.....

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım güzel bir hafta olması dileğiyle

amanda aman topiğimizin gülü gelmiş :asigim:
kilolar ne alemde bakem hıı :jeyyar:

yasemen cim çok sağol bebeğim
inşallah hepimiz için herşey güzel olacakhihoyyyt

belenay tamadır kendime geldim... topluycam kendimi hepinizi öptüm birazda çalışıyım yoksa işsiz kalıcam ..........

alin sultan smh yasemen hakça cadı seda rufeyda serra bahar maat soslu fıstık merve papatya zaza gözek claire yadel vee listenin tüm şekerleri allahım bu saydığım ve sayamadığım listemizden olan ve olmayan bütün bebek isteyen kardeşlerime ve bana hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eyle

hamişlerimizede hayırlı doğumlar nasip et durulaytuğ rosem hsay e listedeki bütün hamişlerimize hayırlı doğumlar nasip et allahım

içimden geldi kızlar allahım hepimizin yüzünü güldürsün aminnnn

kızlarrr valla gördüm çok duygulandım isiznle paylaşmak istedimmmm ... smha canım ne zaman karar verildi rahim filmine kim dedi kız anlat şunu geçmişi okuyamadımmm ... caımmm umarım çok iyi geçer yaaa..
yasemin hg canımmm sen nasılsın bakem...
şirinemmm hg sabah şerifin hayırlı olsunnn bebekim... kilolar ne alemde kız bakıyorum çizelgeyi hazırlamışsın bile... :))
soslufıstık günaydın canımmmm .. bi de şunu düşünnnn öyle kutsal şeyler için mücadele veriyoruz kiii... onlar için değmezmi be gülüm... bunlar hep tatlı sıkıntılarrrr...

amanda aman topiğimizin gülü gelmiş :asigim:
kilolar ne alemde bakem hıı :jeyyar:

yasemen cim çok sağol bebeğim
inşallah hepimiz için herşey güzel olacakhihoyyyt
canımsın bebekim kilolar şimdillik aynı ama benim rejim iyi gidiyor allah utandırmasın bak tavimimi görmedinmi sonunda yapabildim hala aynı kiloda duruyor ama inşallah haftaya ilerlicek ve hedefe doğru koşuyorum hihoyyyt:lepi:a.s.

bebiş
zaten ağustosta istemişlerdi
ama eşimin durumu çıkınca ertelendi
geçen dr a gidince çekelim dedi
zaten eşimde bayramdan sonra test verecek
işte böyle:1closedeyes:

sultancım canım çok şükür iyi keyfimde yerinde hafta sonu eşimlede iyi vakit geçirdim gezdim falan
ama ben gribim ve hala atlatamadımm bide yediğim içtiğim bu hayıttanmıdır nedir sabahtan beri mide bulantısı çekiyorumm

beloşum ablam güsel dileklerin için çok saol rabbim hepimizin yüzünü bir an önce güldürür inşallah

soslı fustuk canım boş ver takma kafanı inşallah bebişin gelecek bunun için benim kadar eşiyle küsüp barışan yoktur sanırım ne yapalım vakti zamanı gelmedi bebişlerimizin sıkma canını hadi bakemm hem eşinlede barış kızz öle küs durursan senin bebiş bu sefer babamla küstün der bu ayda gelmez valla:)))) öpüldünüzz

smhsmh saol canımm sende güsel haberler verirsin inşallah cuma günüüü

kızlar merhaba,sabahtan giremedim ama aklım buradaydı.
yeni hamilelerimiz var ne güzel. Allah tamamını erdirsin sağlıkla bebişlerini kucakların alsınlar inşallah.
yasemennnn geçmiş olsun canım havalar artık soğudu dikkat et kendine.
sultancım bende çok duygulandım duygulanmamak elde değil. nasılda tutmuş doktorun elini
belenay güzel dileklerin için teşekkürler canım.
soslufustuk canım her evlilikte olur böyle şeyler. sen barış kocanla, etrafta söylenilenleride takma kafana. inşallah bize 10 gün sonra güzel haberler verirsin canım.
alincim çok geçmiş olsun. sultanın dediği maydonoz suyunu yapıp iç bakalım geçeçektir o zamana.
claire canım hadi hayırlısı inşallah yarın görüşmen güzel geçer ve aşılama için gün alırsın,daha sonrada hamile olduğun haberini bizimle paylaşırsın.
diğer kızlarrrrrrr sizler nasılsınız bakalım???

bebiş
zaten ağustosta istemişlerdi
ama eşimin durumu çıkınca ertelendi
geçen dr a gidince çekelim dedi
zaten eşimde bayramdan sonra test verecek
işte böyle:1closedeyes:

smhsmh canım hayırlısı olsun. inşallah eşinin sonuçları ve seninde hsg sonucun iyi çıkar:Saruboceq:

günaydın kızlar hayırlı günler ..bugün p tesi güzel bir gün inşallah güzel haberler alırız hayırlısıyla..selamlar..

yasemennnn canım akşamüstü doktorda randevum. bakalım bugün doktor ne diyecek. hepimizin hakkında hayırlısı olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın pinkcim nasılsın kız ...
smha canımmmmm umarım en kolay şekilde atlatırsın lütfen rahat oll zaten çok saniyelik i ağrı hemececik geçiveriyor hiç korkma... ben çekilirken en büyük rahatlama sebebimmm .. bebeğime bir adım daha yaklaşmak olduğunu düşünerek girdim ve gözleirimi yumdummm... saniyelikti zaten ağrı çok şükürr...umarım sende atlatırsın canımmm....

haka canım hg nasılsın bugün dr ne zaman gitcen...
yaseminnnn kız bu ara salgın var zatennn... ohh iyi valla gezmişiniz ne güzel işte böle tadını çıkarın evliliğinizin...

sultancım merhaba.akşamüstü 4 gibi doktorda randevumuz.doktor bakalım ne diyecek.
sen nasılsın?

KIZLAR ACİL CAVEP LÜTFEN
kızlar selam nasılsınız ...... ben adet tarihimin 11. gününden başlayarak düzenli şekilde çalışmalara devam ettim... internetten yumurtlama günümü mü hesapladım ayın 20 ile 25 arası diyor yani yarın son . acaba yumurtlamışmıyımdır... bende akıntı oluyor lastik kıvamında beyaz birde kasıklarımda ağrı özellikle sağ tarafımda yoğun sizce bunlar sağlıklı yumurtladığımı gösterirmi

binbirgece öncelikle hayırlısı olsun diyelim.akıntı, yumurtlama gününde yumurta akı kıvamında çekince uzayan, sümüksü ve şeffaf bir görünüm alır. Bu şekildeki vajinal bir akıntı "ovulasyon" un habercisidir. sende de bu şekilde mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…