Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızzzlar nerdesiniz yahuu hu huuu canlar bırakın işi gelin buraya sogan suyu içmeye başlayan arkadaşlar varmı aranızdakafamçokkarıştı

merhaba seagirl26 hoşgeldin aramıza.
doktor gonophone adlı ilacı neden verdi merak etttim

keşke sorsaydın.bu ilacı hamile kalmayı kolaylaştırsın diye veriyormuş doktorlar bünyeye göre işe yarıyor ya da yaramıyor gerçi sen doktor kontrolünde almışsın endişelenme ama ilaç ve tedavim hakkında soru sor ve netten araştır.

klomen ve gonophone kullanarakak hamiş kalan veya uğraşanlar diye başka bir topik var
orayı okuyarak da bigi sahibi olabileceğini düşünüyorum.

başka bir sorunun yoksa endişelenme olur allahın izniyle.
biz de 6ay korunmadık olmayınca doktora gittim prolaktin hormonun yüksek ondan dedi iaç kullandım o geçti bu kez de kist çıktı şimdi de onun için d.k.hapı kullanıyorum bakalım sırada ne var benneyaptımki

kızlarr bu yol sabır isyen bi yol ben tam 8yılımı verdim kullanmadıgım ilaç kalmadı benimde halimsenağlama ama en başta insanın inanması lazım bi gün olcak diye ben 1kez hamile kaldım ve bunu düşük yaparken ögrendim senağlama allah hepimize sabır versin bu öyle bir sınavki insanı nakış nakış işler canın oldugu yerde umutta vardır dua edelim ve elimizden geleni yapalım

zor bi süreç gerçekten.Mevlam sabrımızı arttırsın ve en kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

allah yardımcımız olsun yadel.uzun bi süre gerçekten,ben inanıyorum hepimiz bir gün anne olacagız(ay çok duygulandım şimdi)

allah yardımcımız olsun yadel.uzun bi süre gerçekten,ben inanıyorum hepimiz bir gün anne olacagız(ay çok duygulandım şimdi)

bir berat kandiliydi hiç unutmam öyle yürekten dua ettimki ogece rüyamda peygamber efendimizi gördüm bir erkek çocugu mücdesini aldım ertesi sabah hayata yeniden başlamış gibiydim tam 2hafta sonra gebe kaldım ama düşükle sonuçlandı o anda öyle agladımki hastanede kim varsa bana içi parcalandı hamile oldugumu bilseydim bu kadar üzülmezdim sanırım yinede diyorum canım benim benim oglum olcak senin kızın ve sana görücü gelecez inş:teytey:

ne güzel bir rüya,inşallah tamamına erecektir.müjdeyi verenlerin en güzeli müjdelemiş seni.
bu arada bizim köken sivas,hemşeriyiz de aynı zamanda :teytey:

sivasın neresinden canım hemşerim burda tedavi alanlarıda sınırlı ve soguk memleket. yumurlama gunu adetin 14 ile 17günü arası olarak biliyorum bana dr öyle demişti

kızlar peki yumurtlama günlerinizi nasıl ayarlıyorsunuz yani nasıl belirliyorsunuz ?

adetin 1ci gününden itibaren say 14cü gün ve bunun 5gün öncesi,diye biliyorum ben.sen adetin biter bitmez başla ilişkiden sonrada doğrulma hamen.gerçi kelin ilacı olsa başına sürer ya ben yine de bildiğimi paylaşayım belki sende işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…