Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ...........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... ........................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... .........................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ...........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... .........................................HAMİLE(76 )

aaa kıskanıyorum ama yaa herkes 40 yıllık arkadaş gibi kendimi ilk okulda dışlanmış çocuk gibi hissediyorum bu siteye girince

alincim canım çok saoll nasılsın canım ayağın nasıl oldu biraz iisin dimi

Hala çok ağrım var canım. Bu halde çalışmak çok zor zaten. Bir de eve gidince yemek derdi oluyor. Dün yemek yaparken ağladım artık ağrılara dayanamadım. Bunlar da geçecek inşaallah. Üstelik bu ağrılar yüzünden yine çalışmalara ara verdik. Yine boş geçiyor bir ay daha. Ama önemli olan sağlığım diye kendimi avutuyorum.

Beloş, sultan bu ne sevgi böyle. Bak kıskanıyorum haaaa. Bu arada kızlar durul dan haberiniz var mı? Yine ortalarda görünmüyor hatun.

olurmu tatlım hiç öyle şey buraya geldiğinden itibaren sende bizim kırk yıllık arkadaşımızsın yrım yok kıskanma baki çocuk gibi hadi hadi anne olcan yakında ne bu kıskançlık bakim:))))

alin kız sen bari deme aaaa beni bilirsiniz bende ayrım yok ama bi iltifat edeyim dedim hepiniz kıskanınız yavv hepinizi çooooooooooook seviyorum bunu biliyorsunuz dimiiiiii alinciğim dadlım gıymatlım

kızlaaaar şimdi süarla görüştüm hepinize selamı ar sizleri çok özlediğini söyledi bir gün nete girerse görüşecekmiş biliyorsunuz evde yok kızımız büyüyormuş zeynebimiz teyzeleri gündüz uyuyup gece annesini üzüyormuş gece uyumuyormuş hepinize selam söyledi
alin sultan sizleri sordu bende biz kıdemli başçavuş olarak bekliyoruz dedim:))) doğumu epidural sezeryan olmuş hepimize tek tek dua etmiş kızlar hamile kalmamız yakındır bu kadar dua alıyoruz

ayyy canım yaa bilirim o ağrıları benimde sebebsiz yer 1 ay boyunca diz kapağımın yanı ağrıdı ama sadece bi yer hayret ettim neyseki geçti dr bi merhem verdide ii geldi canım ya inş ağrıların en yakın zamanda geçerde şu kaldığınız yerden işe devam edersiniz incir kürüne sende başladınmı tatlımmm

şşşş beloş sultannnım evet alinin dediği gibi ne oluyos bizleri sefmiyonuzmu küserim baağğğğ sizee çok sefiyommm sizleriii benim can dostlarımmm

yasemennnn alin çok saolun canım iyiyim son zamanlar fazla giremiyorum nete herzamanki gibi bebiş özlemiyle yaşıyorum sizler nasılsınız
alin biran önce iyileşir çalışmalara devam edersiniz inş

kız beloş ablaa bizleride bebişlerimiz geceleri uyutmayacak yani ölemiii ay benim bebişim uslu olur yaa uyutur anneciğiniii

sultanın kızı cadı olurr heheheh annesini hiç uyutmazzz

kız beloşum senin oğlun uysal olur hem gece durmaz hemde gündüz nasıl uysallık ama hehehe

alininki kızı mazlum olur sessiz sakin anası gibi annesini bol bol uyutur bebişiyleee

allahım en yakın zamanda bizlerinde meleklerini hayırlısı ile gönder yarabbimm

vildancım canım çok saol bizler de ii yiz şükür aynı dertle boğuşup gidiyoruzzz :))) ne yapalım bizim haylaz veletler gelmek bilmiyolarr anneciklerini böle üzüyorlarrr başak bi sıkıntımız yok yani anlayacağınnn

saol beloş ablammm valla küsmesek konuşacağın ve seveceğin yok heee unutuyon bizi sennn

yasmin aşkolsun benim bebişimi unutmuşun ama:çok üzgünüm:

yasmin aşkolsun benim bebişimi unutmuşun ama:çok üzgünüm:

oy oy fıstıkım gelmişş canım özürrr çok özürrr :Saruboceq:

ayy senin oğluşunn akıllı yakışıklı olucek ve annesini heppp rahat ettircekk uyutacakkk hehehe :ecrin_bebek: affettinmi Şeniz öpimde affet sarı şeker a.s.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…