Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşallah sorunsuz bi şekilde bebişini en yakın zamanda alırsın kucağına Ne zamandır istiyosun?

kızlar ben bugün adet oldummmmmmmm.umutlar gelecek aya kaldı çok üzgünümmmmmmmmmmmm.

slm kızlar,eskiler nerelerdesiniz yahu???ben girmeyeli ne çok yeni gelenler olmuş,takip edemiyorum valla:bbo::bbo:

mervecim hoş geldin canım nabersin evet yeni gelen arkadaşlarımız çokkk hoş geldiler sefa getirdiler rabbim tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsünn

kızz maat nerelerdesin anammm uğradığın yok bugünn merak ettim vallaaa

selam arkadaşlar bende sizdenim bebiş isteyen ama olmayan grubundan daha yeni ameliyat oldum endumetri ve yapışılıktan o kadar çok istiyorum ki bebiş umarım olur

kızlarrr
çay demledim tek başına yanınada tatlı tuzlu bisküvilerim var buyrun beraber olsun

ben geldiiiimmmmmm.... ay sormayın walla bugün 1de (o da telefona) uyandım :bbo: sabaha karşı yatınca sonuç böyle oluyor... yaw kafamı toparlayamıyoum hala..... kuaföre gittim bir alışveriş yaptım .... birazdan mutfağa giricem ... bi börek falan yapiim .. yarın kociş geliyor hayırlısıyla ... dün ve geçen gün siteye girmek mümkün olmadı... bir iki denedim.. girer gibi oldum ama baktım güncelledikçe sayfayı site atıyor ben de pes edip çıktım .. neyse bugün sorun yok gibi görünüyor

bu arada yeni gelen arkadaşlar da hoşgelmişler.....

yine kimsecikler yok herkes köşe kapmaca oynuyor sanki :sm_confused:sitedeki problem devam ediyor galibaCADIARZU

maatcım kusura bakam dün yüzüne kapatmış gibi oldum özür dilerim:çok üzgünüm: ama teknik arıza nedeniyle ara vermek zorunda kaldım anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim:roflol:

:::))) fark ettim merak etme::)) canın saolsun....

merhaba arkadaşlar
kızlar ovulasyon testi alsammı diye nette ararken
DONNA diye tükürük testi buldum hemde 1 yıl kullanılıyomuş fiyatıda 1 yıl kullanılacağını düşünürsek fena değil

aranızda kullanan veya bilen varsa yada önereceğiniz bişey yardımcı olursanız sevinirim

yaw ben bu DONNA'yı internette görüp (malum internette alışveriş manyağı olduğum için -tatlicadiarzu-) 2 ay kadar önce merak edip almıştım.... ama içinden çıkan açıklayıcı broşürde belirtilen ve olması gerektiği söylenen görüntüler bende olmadı :bbo: sözümona o görünütülere göre şettirecektik sırnaşık şey ama walla benim için pek referans değeri teşkil etmediler... sözümonu yumurtlamanın yüksek olduğu günlerde olması gereken bir görüntü var o bende hiç çıkmadı... ben mi artık yumurta üretmiyorum artık yoksa cihaz mı bozuk çıktı anlamadım..... amaaaaannnn... cihaz bozuktur canıııımmmmmmm naniknanik ehehehehehhee

yaw ben bu DONNA'yı internette görüp (malum internette alışveriş manyağı olduğum için -tatlicadiarzu-) 2 ay kadar önce merak edip almıştım.... ama içinden çıkan açıklayıcı broşürde belirtilen ve olması gerektiği söylenen görüntüler bende olmadı :bbo: sözümona o görünütülere göre şettirecektik sırnaşık şey ama walla benim için pek referans değeri teşkil etmediler... sözümonu yumurtlamanın yüksek olduğu günlerde olması gereken bir görüntü var o bende hiç çıkmadı... ben mi artık yumurta üretmiyorum artık yoksa cihaz mı bozuk çıktı anlamadım..... amaaaaannnn... cihaz bozuktur canıııımmmmmmm naniknanik ehehehehehhee

canım bende k.k da araştırdım pek memnun olan olmamış cidden
peki başka kullandığın bişey oldumu sağolasın kuzum:nazar:

ayyy ben daha olmadımmm anacım test yapıyom negatif 3 ay olcak söktürücü kullandım ilaç biteli 4 gün olduuu hala yok hala yok böle yapmıyodu kerata en fazla 2 ay geçioduuu :KK70::KK70::KK70:

kızlar benimde ovulasyon testim geldi bırrr heycanlandım birden:)bakalım nasıl olucak neler çıkıcak merak ediyorum..

X