Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım özelin kapalımı özelden msj göndermek ıstıyorum sana ama.bend eodktor arastırıyorum. o doktoru tavsıye etmıyormuusun? kontroıllerını hep karabacakmı yaptı?sadece rahım filmi içinmi gıttın?

canım ben daha acemiyim özelime nasıl bakacagım dün kabul eetim diye mesaj atım bana tarif edersen sevinirim doktor konusuda şöyle ben çok doktora gttim fakat hepsi sperm tahlili istedi eşimide zor ikna ettim benim bir tane çocugum var gerek yok allah ne zaman nasib ederse o zaman olur diyordu neyse o yüzden özel hastaneye gittim aslında güler altıntepe ye gidecektim o doktora da çok iyi diyorlardı sonra hikmet beye gitmeye karar verdim komşum çok iyi oldugunu falan söyledi himet beye ilk gidişimde sperm tahlili ve rahim filmi istedi yani bilmiyorum yarın sonuç göstermeye gitcem bakalım ben sana yazarım olmazsa güler hanıma gidersin sen ne zmandır korunmuyorsun

Hayırlı akşamlar ben geldim şekerler... Önceki mesajları okumadım. Rosemim çörekotundan ne yapıyonuz şeker... yerimseniben

ğrarkadaşlar eşlerinizin daha önce çocuğu olsa dahi sperm kaliteleri veya sayıları zamanla değişmiş olabilir.... nasıl kadınların yumurta kalite ve sayıları değşiyor aynı hesap... ben de 20li yaşlarda hamile kalıyordum ama gelin görün ki aradan kaç yıl geçti ve şimdi habire debire uğraşmaktayız...

tabii hiç çocuğu olmayan bir erkeğe göre şansları daha fazla ama yine de yaş, sigara ve alkol kullanımı (özellikle sigara), düzensiz yaşam vb vb erkelerde sperm sayı ve kalitesini çok etkiliyormuş... benim eşimin de bir çocuğu var ilk evliliğinden.. şimdi 10 yaşında ama eşim kendisi bile dedi "bi de ben baktırıyım belki benim de bir takviye ilaç falan kullanmam gerekir" diye... fosur fosur sigara içer kendisi ...

Hayırlı akşamlar ben geldim şekerler... Önceki mesajları okumadım. Rosemim çörekotundan ne yapıyonuz şeker... yerimseniben

hoşgeldiiinn... çörekotu/bal/tarçın karışımı yumurtaların gelişimi için zannımca.. yani en azından ben öylke anladım ve o niyetle yapma girişiminde bulundum şutarafagitti

Rosemcim mecburen havanı kullandım... çünkü benim rondo çok iri doğruyor.. yani öyle mini mini çörekotu gibi şeyleri parçalamaz... havanda çok komik oldu... balkona çıktım elimde havan dan dan dan kaydirigubbakcemile3 yaw yarısı havanın içinden etrafa saçıldı zaten... bi de komşular bakıyor ne oluyor diye kaydirigubbakcemile3 sizin rondo ne marka ? yani öyle mini minnacık şeyleri bile öğüttüğüne göre... evde bi kahve değirmeni vardı önce onunla denedim.. ay ona da bi sıvaştı ki :1rolleyes: yağlı tohum ne de olsa.. kahve değirmeninin kolu dönmedi bi süre sonra sırnaşık şey
canım aslına bakarsan ben kahve degırmenınde oguttum.bıraz zorladı ama guzel ogutuyor.benım rondo ıhlasın auro mı ne .oyle pekte ıyı bırsey degıl ıdare edıyoruz ıste.havanda dovmek bıraz daha zor olabılır tabıkı.
kıslar corek otu bal ve tarcın karısımı yumurtların gelısımı ıcın.ben bızzat bunu test etmıs bulunmaktayım.hihoyyyt

kızlar ben gittim siz geldiniz aşk olsun size darıldım işte banane banane
şaka şaka size hiç darılabilirmiyim mutlaka herkesin bir işi vardır ben bugün evde pinekledim

bu gün buranın sakin olması doğal tabii... kocalar evde a.s bizimki de evde olsa ben de zor girerdim...
belenaycım da bu gün hiç girmemiş.. tabii onun da tek izin günü.. evle ilgileniyordur

bi de arkadaşlar size de oluyor mu son iki gündür siteye girip çıkarken ya da güncellerken problem yaşıyorum.. diğer sitelere girerken böyle bir problem yok

bi selam vereyim dedim
ne var ne yok ayol
ben artık evimdeyim Ankarada

bugun kesın sıtede bır sorun var.
yazdıgım mesaj ıkı defa gıtmıs.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar. Nasıl geçti hafta sonunuz bakalım? Benim cumadan beri yatılı misafirim vardı.Ayrıca cumartesi yemeğede misafirim vardı. Çok yoruldum ama yarın öğleden sonra pazartesi gününe kadar izinliyim,dinlenirim artık bol bol.

Günaydın kızlar. Nasıl geçti hafta sonunuz bakalım? Benim cumadan beri yatılı misafirim vardı.Ayrıca cumartesi yemeğede misafirim vardı. Çok yoruldum ama yarın öğleden sonra pazartesi gününe kadar izinliyim,dinlenirim artık bol bol.

herkese günaydın... alincim anlaşılan çok yorulmuşsun. izinde alınca umarım şöyleeee ayaklarını uzatıp bir dinlenirsin. tabi bu arada bizleride unutmakaydirigubbakcemile3

günaydın alincim nasılsın haftasınun yoğunmuş baya :)) benimde yoğundu malum ev işleri hele ütü dağ gibiydi :KK43: bende yarın öğleden sonra perşembeye kadar izinliyim...

Kızlar bu arada ben hala regl olmadım. Bugün itibarıyla 3 gün gecikmiş oldu. Ama herhangi bir hamilelik belirtisi yok. Birazdan doktorumu arayıp soracağım bu durumu...

Kızlar bu arada ben hala regl olmadım. Bugün itibarıyla 3 gün gecikmiş oldu. Ama herhangi bir hamilelik belirtisi yok. Birazdan doktorumu arayıp soracağım bu durumu...

alincim inşallah hayırlısı olur. bir bakmışsın:CüvCüv:hihoyyyt
hamilelik belirtisi olması için erken bence ama yinede bilemem tabi...

güzel haberler vermen dileğiyle allah gönlüne göre versin şekerim
dr.dan müjdeyle dönersin inş.

Herkese günaydın.umarım herkes için güzel bir gün olur.bende doktorumun verdiği klomeni bitirdim,bugün kontrole gidiyorum.inşallah herşey yolundadır.

Hakçacım benim normalde gecikmez ama geçtiğimiz aylarda 48 günde olmuştum. Dolayısıyla yine aynısı oldu diye düşünüyorum. Belirtiler için erken ama en azından göğüslerde değişiklik olur diye düşünüyorum.En erken hamilelik belirtisidir bu diye düşünüyorum.Ama bende yok böyle birşey...

X