Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

geçmiş yazılarıma bakıyodum gördüm arkadaslar bu benim 17 temmuzdaki yazı ve son adet tarihim 11temmuz o ay hamile kaldım allah isteyen herkese nasip etsin kimseye aratmasın bir an önce herkes meleğine kavuşsun inşallah.

tebrik ederim elavinya..Hayırlısıyla kucağınıda alırsın inşallah...:Saruboceq:duanada yürekten amin diyorum.:Saruboceq:

günaydın kızlar nerde bu millet hımmmm kocişlerle pazar kahvaltısımı yapıyosunuz bakim biz yaptık kahvaltımızı kociş dükkanına mal almaya gitti hadi gelin artık

bu ayda olmadı 6.ayıma girdim arkadaşlar sanki hiç bizaman hamiş kalamayacakmışım gibi geliyor artık allahtan hayırlısını diliyorum umarım bir gün isteyen herkese vede bana bu güzel duyguyu nasip eder allahım :a015:

merhaba canım bence 6 ay olmadan gitme doktrlar öyle diyo sabret 2 aydaha herhangi bir sorunun varmı

kızlar günaydın.
bir pazar sabahı ne işin va rdiye sormayın.söz verdim.testi yaptım çift çizgi.
::))
o yüzden haber vereyim dedim.
ancak kan tahliline henüz gitmedim.,allahım hayırlısnı verisn.

Allah tamamını erdirsin inş.. tebrik ederim....

bu arada tünaydın ......

ben de hamile kalmak istiyorummm...
4 aydır korunmuyoruz...
doktora mı gitsem...???:uhm:

yaşın kaç?? korunma yönteminiz neydi?

30un altındaysan hele hele 25in altında ya da civarında en az 6 ay bekle.. hatta doktorlar 1 sene müddet verirler...

doğum kontrol yönteminiz hap idiyse hepı kestikten sonr aetkisi birkaç ay devam eder.. hatta spiralin etkisi bile devam edebiliyormuş....

kızlar günaydın.
bir pazar sabahı ne işin va rdiye sormayın.söz verdim.testi yaptım çift çizgi.
::))
o yüzden haber vereyim dedim.
ancak kan tahliline henüz gitmedim.,allahım hayırlısnı verisn.

canım senin adına çok sevindim allahım bizede o günleri görmeyi nasip eder inş:Saruboceq:

mrb arkadaşlar.benim adetim normalde 1-2 geliyor ama bu ayın 18 inde tam kan deil kahverengi renkte bir kaç damla lekelenmem oldu.ayrıca göğüs uçlarında koyulaşma var . zaman zaman da kasığım deil ama rahmin yan taraflarında kasılma oluşmaya başladı yürümekte zorlanıyorum o zamanlar.bide dün pazara gittik ve ayva gördüm orda ölcektim ayvaaaa diye diye.normalde pek sevmem aramam ayvayı ama nasıl canım çekti anlatamam. daha adetime 5 gün var ama sizce hamiş olabilir miyim ? ltfen bi fikri olan cvp versin

ya kıslar şimdi aşışverişten geldim... bal da aldım evde bitmişti... neyse şu karışımı yaptım ve tadına baktım... ıyyy.. yutana kadar öldüm dirildim... hem bi bardak su üstüne.. midem allak bullak oldu... yaw ben ç.ot ve tarçını abarttım galiba sırnaşık şey o kadar keskin bişi oldu ki... zaten benim gibi becereksiz ev kadınına ancak oran verilince anlar.. yaw hiçbişeyi oran vermeden yapamadım zaten bu yaşa kadar... öyle göz kararı kulak memesi falan gibi usuller beni aşıyor :1rolleyes: yawe o kadar acı oldu ki isveç iksirini düzenli tüketen ben (ki onu da acı diye içemezler) bunu yutana kadar helak oldum... biraz bal ekliyim bari
ha bir de ç.utunu havanda ezmeye çalıştım.. ama çok zor ezmesi... öff öfff. benim rondo çok iri parçalıyor... ç.otunda kullanamam...

mrb arkadaşlar.benim adetim normalde 1-2 geliyor ama bu ayın 18 inde tam kan deil kahverengi renkte bir kaç damla lekelenmem oldu.ayrıca göğüs uçlarında koyulaşma var . zaman zaman da kasığım deil ama rahmin yan taraflarında kasılma oluşmaya başladı yürümekte zorlanıyorum o zamanlar.bide dün pazara gittik ve ayva gördüm orda ölcektim ayvaaaa diye diye.normalde pek sevmem aramam ayvayı ama nasıl canım çekti anlatamam. daha adetime 5 gün var ama sizce hamiş olabilir miyim ? ltfen bi fikri olan cvp versin

kardelen umarım hamişsindir ama kendini fazla kaptırıp sonra hayal kırıklığı yaşama derim.bunları bende yaşadım o bi,razda görmek istediğin şeyleri görüyosun.ayrıca adetime beş gün var diyosun o zaman bu belirtiler için erken göğüsler hemen koyulaşmaz benim bildiğim ama inş. hamilesindir.

evet kardelencim... ben de surpriz mucizeye katılıyorum... belirtler içn biraz erken... ha ama istisna yok mu.. olabilr tabi... ama düşkırıklığı yaşamaman için yine de temkinli ol... hele aşerme falan benim bildiğim daha ileri dönemlerde başlıyor... ben de bu ay incir kürü yapmıştım... yumurtlama dönemi farklı yaşadığım hissettim... şimdi de bir sonraki adet dönemime az kaldı... bazı fiziksel değişimler hissediyorum ama çok havaya girmemeye çalışıyorum... sonra insan heran çamaşır kontrol yapa yapa bir hal oluyoır ve kanama başlayınca da boynun bükülüyor... beklenti içinde olduğumuz için normalde dikkatimizi bile çekmeyecek olan her fiziki değişikliği anlamlandıroyor olabiliriz... çok bedenini dinleme bence... kafanı başka şeylerle dağıtmaya çalış.. inşallah olur o başka mesele.. hepimizin dileği o .. herhangi birimizin hamile kalması bile diğerlerine büyük ümit ışığı oluyor a.s.

merhaba hanımlar topiğimize yenı gelen arkadaslar olmus hos gelmısler
swethome tebrık ederım canım inş.kandada bellı olurda ıcın rahat olur darısı bızlerın basına
kızlar 4ay 6ay oldu nıye olmuyor demeyın bakın ben 6senedr ugrasıyorum inş.sızınler benımkı kadar oyle fazla bekletmez
maat slm canım bende 1ay oldu o karısımı hazırlayalı 2 yada 3 kere yutabıldım senın gıbı suyla gıttı anca o da cok zor ugrasacagız napalım hersey bebek ıcın :))

kıslar merhaba yenıden.yemek yapmaya gıtmıstım.henuz geldım.
maat canım corek otunu rondonda ezsen daha ıyı edersın.hem havandakı kadar zor olmaz hemde daha guzel ezıyor.buarada bu karısımın tadı oyle acı degıl ama sen fazla mı kattın acaba corek otunu?

kıslar merhaba yenıden.yemek yapmaya gıtmıstım.henuz geldım.
maat canım corek otunu rondonda ezsen daha ıyı edersın.hem havandakı kadar zor olmaz hemde daha guzel ezıyor.buarada bu karısımın tadı oyle acı degıl ama sen fazla mı kattın acaba corek otunu?

Rosemcim mecburen havanı kullandım... çünkü benim rondo çok iri doğruyor.. yani öyle mini mini çörekotu gibi şeyleri parçalamaz... havanda çok komik oldu... balkona çıktım elimde havan dan dan dan kaydirigubbakcemile3 yaw yarısı havanın içinden etrafa saçıldı zaten... bi de komşular bakıyor ne oluyor diye kaydirigubbakcemile3 sizin rondo ne marka ? yani öyle mini minnacık şeyleri bile öğüttüğüne göre... evde bi kahve değirmeni vardı önce onunla denedim.. ay ona da bi sıvaştı ki :1rolleyes: yağlı tohum ne de olsa.. kahve değirmeninin kolu dönmedi bi süre sonra sırnaşık şey

X