Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aum sanaydı bu cvp canım
sonuncunu bı yazıp gonder ıstersen gercı anlarmıyız bılmem ama yıne de sen enson yorum olarak dr.una bak

merhaba arkadaşlar benim yumurtalarım gelişmiyor.gonaphane ve menogon kullanmak zorundayım her ay.ama çocuğum yinede olmadı bu hafta aşılama deniycez.Ben yinede çok ümitli değilim ama merak ediyorum ilk aşılamasında hamile kalan varmı?

süpriz mucize merhaba canım hg...
1. aşılama sonucu hamile kalanları duydum.ben 3.aşılamayı deneyeceğim KAsım ayında kısmetse. inşallah senin 1.aşılaman tutar :CüvCüv: olursun. hakkımızda hayırlısı olsun...

slm arkadaslar ben daha yeni sayilirim ben 3 ay once dusuk yaptim sizce bidaha ne zaman hamile kalirim bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim

sevgili sohret, kürtaj ve düşük sonrası doktorlar rahmin kendini toparlayabilmesi için 3 aylık süre veriyorlar... bu arada genelde folik plus türü destekler de öneriyorlar yeni bebeğe hazırlık için .. geçmiş olsun diliyorum sana ve kolay gelsin tabii

hakcacım sen de hoşgelmişsin... ceyda da bi göründü bi kayboldu CADIARZU

:arkadaşlar mesajıma cevap yazan olmadı hsg çektiren yok mu moralim çok bozuk yardım istiyorum huuuuuuuu arkadaşlar :çok üzgünüm:

vildancım merhaba birşeyin yok değil mi? hastanedeydim yazmışsın
bileğimde bir çıkıntı oluşmuştu 2gündür ağrım vardı bileğimi oynatamıyordum onun için gittim bileklik verdi inş ii gelir yoksa ameliyata kadar gidiyormuş

vildancım çok geçmiş olsun umarım bileğin en yakın zamanda iyileşir ameliyata gerek kalmaz:Saruboceq:

aum ben yazdımya canım gormedınmı
hakca canım h.g. sende yapamadın dımı su ozel msj ayarını offfffff
bende sorun yok cunku smdı rufeydayla bırbırımıze yazdık

hoşbulduk canım. bende dışarıdaydım biraz önce geldim. insan alışınca aklı burada kalıyor. ceydada bana özel msj.göndermek istiyor, bende ceydaya ama olmuyor. şimdi sana deneme amaçlı göndereyim dedim o da olmadı. ama bazı arkadaşlara gönderebiliyorum. anlamadım yani...

aum ben yazdımya canım gormedınmı
hakca canım h.g. sende yapamadın dımı su ozel msj ayarını offfffff
bende sorun yok cunku smdı rufeydayla bırbırımıze yazdık

ceydacım mrh. vallaha maatada göndermeyi denedim olmadı:kızgın:...neden böyle oluyor yaaaaaa....bende dün yasemine yazdım daha önce bahhara....

:arkadaşlar mesajıma cevap yazan olmadı hsg çektiren yok mu moralim çok bozuk yardım istiyorum huuuuuuuu arkadaşlar :çok üzgünüm:
hsg çektireceksin galiba canım hiiiiiiç korkma çok basit bir işlem rahime ilaç sıkıp kanallara bakıyorlar tıkalımı açıkmı diye sadece ilacı veririken adet sancısı gibi bir sancın oluyor oda ilacı vermeyi kesince ağrı bitiyor yani basit bir işlem yanlız kendini kasma ve ağrı kesici iğne yaptır kolay olur canım dediğim gibi kendini hiç kasma rahat ol allah kolaylık versin a.s.

maatcım yeni tickerın bir harika olmuş bayıldım. Allah inşallah en yakın zamanda bebişlerimizin fotograflarını oralara koymayı nasip etsin.oraya koyabilir miyiz bilmiyorum ama bir şekilde yaparız birşeylerkaydirigubbakcemile3

canım moralini hiç bozma belenayın dediği gibi adet sancısı gibi bir ağrı o kadar. kendini sıkma ve kasma. inan o zaman çok kolay olacak.

maatcım yeni tickerın bir harika olmuş bayıldım. Allah inşallah en yakın zamanda bebişlerimizin fotograflarını oralara koymayı nasip etsin.oraya koyabilir miyiz bilmiyorum ama bir şekilde yaparız birşeylerkaydirigubbakcemile3

koyarız koyarız.. bulduğum sitede ticker'ın yanına istediğin fotoyu da koyabiliyorsun... ben de seninle aynı şeyi düşünmüştüm :smiley-cool:

ya hakcaaaa, ceydaaaa.. anlamadım ben bu özel mesaj işini.. gerçi şimdiye kadar hiç denemedim ve kimseyle özel mesajlaşmam olmadı ama ayar yapmıştım... hem de yanılmıyorsam senin geçenlerde burada verdiğin ayarlardan yaptım... ekrana baktığımda da sağ üst köşede "Özel Mesaj" başlığı ve 0 okunmamış 0 toplam görüyorum... ayarları yaptıktan sonra bu eklentini geldiğini görünce tamam oldu diye düşünmüştüm.. ne eksik acaba CADIARZU

X