Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar listeyi ikiye bölmek zorunda kaldım 1000 karekterden fazlasını kabul etmiyor ve yeni gelen tüm arkadaşlar eklendi haberizi ola bundan sonra hamişlerle normal listeyi ayrı ama altalta yazıcak böyle bir çare buldum ayrıca rosem listeyi reklendirmek iyi fikirdi ama bu sefer pek olmadı bir dahakine daha iyisi olur inşallah

kızlar listeyi ikiye bölmek zorunda kaldım 1000 karekterden fazlasını kabul etmiyor ve yeni gelen tüm arkadaşlar eklendi haberizi ola bundan sonra hamişlerle normal listeyi ayrı ama altalta yazıcak böyle bir çare buldum ayrıca rosem listeyi reklendirmek iyi fikirdi ama bu sefer pek olmadı bir dahakine daha iyisi olur inşallah

oooooooo liste çok kalabalıkmış inş. bizde hamişler arasına girebiliriz
hepinize iyi geceler uyumadan sizlere bakıyım dedim

yaw belenaycım senin işin de zor yani.. biz burada laflayalım.. sen orada liste yapıp güncelle habire naniknanik walla hakkın ödenmez... eeee topik başı olmak kolay mı?? yaw halay başı gibi oldu ama bir nevi öyle de sayılır -tatlicadiarzu-

maat canım sanada çok teşekkür ederim iltifatların güzel sözlerin için ama sizlerde iyi anneler olacaksınız çünkü biz özeliz öle pat diye hamile kalamıyoruz sıkıntı çekiyoruz o yüzden özeliz yani hepimiz birde canım sana linki verecektim ama nete bir daha giremedim evden de fazla bağlanamıyorum sürekli düşüyorum netten yapabilirsem bu gece yapamazsam yarın işyerinden veririm olur dimi tatlım çok özür dilerim vereceğim dedim veremedim kusuruma bakma ama telafi edicez

canım fıkrımı degerlendırdıgın ıcın tesekkur ederım.kaydirigubbakcemile5
acıkcası bıraz renklı olması bızım ıcın daha motıve edıcı olur dıye dusunmustum..Şeniz

hiç canını sıkma .. hayati bişi değil .. neşelenmek için sonuçta... birkaç gün daha yeni ticker adresi bulmadan yaşayabilirim -tatlicadiarzu- merak etme sen.. hangi birimize yetişeceksin ayol .. bu arada ben bir tane daha buldum.. sen de boş bir anında denk gelirsen gönderirsin a.s.

bizimki evde olduğunda benim buraya girmem zor biraz a.s msn'a girip arkadaşlarla muhabbet de edemiyorum.. uzun sürünce tepemde dikiliyor "yaw nerdesin" diye... çifte kumrular gibi oturup çayımızı falan içip laflıcaz, televizyon bakıcaz, film seyredicez.. di mi ya.. benim de zaten içime sinmiyor içeride yalnız onu bırakıp bilgisayarın başına oturmak uzun uzun... işte ancak haftanın belli günleri geceleri olmuyor bi de arada 1 haftalığına gidiyor.. o nedenle böyle rahatım şimdi...

tüh tüh masalah
benımkıne pcyı versemde kumandayıda vermez zaten hep mac programı ızler nettende galatasarayın sayfasını acar ben varmıyım yokmuyum bellı degıldır:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlama

buldum buldum ver bildileri ben yapcam sana hediye bir tane daha sonra sen yaparsın evlilik tarihinizi bide ne yazayım altına onu ver hemen yapatım tatlış sana bi tane

sen ne kadarlık evlısın maatcım belkı sız daa cıcım aylarındasınızdır
bız artık cıcım aylarını bıtırdık hucum aylarına gectık:))

yaw şekerim boşuna mı ilkini boşayıp bu kocayı aldık -tatlicadiarzu- şaka şaka.. ya duyan da ciddi sanacak.. iki evliliğin arasında tam 10 yıl var sırnaşık şey ama hakkaten şaka bir yana tahtalara vurayım beraber oturup bişeyler paylaşmayı seviyoruz.. inşallah hep böyle de devam eder... tabii işi yüzünden hergün görüşemiyoruz.. gündüz ben işte olduğumda o evde oluyor.. ben akşam evde olduğunda o işe gidiyor.. haftanın belli günleri denk geliyoruz... bir de ayda bir 1 hafta yok.. sürekli birarada olamadığımız için de birarada olunan vakit kıymetli oluyor biraz da

kızlar bende kacıyorum benım kocada basımda beklıo bırazda o karıstırcakmıs ancak bu saate kadar ıdare edebıldım hepınıze ıyı geceler opuldunuz canalrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…