Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ha bi de bişi daha aklıma geldi : şimdi ben bu malum karışıma (bal/tarçın/ç.otu) başlamak için bir sonraki adet gününü bekliyim di mi?? şimdi 20inci gündeyim. 1 kasımda bekliyorum adetimi... inşallah olmaz o da başka mesele ya :Saruboceq: şimdi yumurtlama dönemim geçtiği için başlamak anlamsız geliyor herhangi bir yeni küre.. ne dersiniz kızlar??

cnım beloşum bebek ıyı haftaya gıtcez ensesını olcturcez bakalım ınsallah bı terslık olmaz rabbım sızlerede en kısa zamanda versın ınsallah canlarım benım gıremıyorum ama hep aklımdasınızzz

hsaycım sende hg...bebişimiz nasıl bakalım? annesini üzüyor mu?

maat yaptınmı ödevini yafrucum hımmm bak yapmadıysan cetvel geliyor:))))ay benden öğretmen falan olmaz gerçi ben dövememki öğrencilerimi

ha bi de bişi daha aklıma geldi : şimdi ben bu malum karışıma (bal/tarçın/ç.otu) başlamak için bir sonraki adet gününü bekliyim di mi?? şimdi 20inci gündeyim. 1 kasımda bekliyorum adetimi... inşallah olmaz o da başka mesele ya :Saruboceq: şimdi yumurtlama dönemim geçtiği için başlamak anlamsız geliyor herhangi bir yeni küre.. ne dersiniz kızlar??

maatcım mrh.benimde adetimim 5.günü bende başlayayım mı karar veremedim ama başlasak zararı olmaz yani diye düşünüyorum.

evet canım adetini bekle bancedesırnaşık şey

kan testinin referans değerleri nedir şimdi hatırlıyamıyorum o nedenle 2,37 değeri için bir yorum yapamıcam.. özür.. ama şunu biliyorum ki kürtaj, düşük vb sonrası kadın bünyesi bayağı bir sarsılıyor.. o nedenle kendine gelmesi zaman alıyor.. bu kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişir haliyle... o nedenle mens dönemlerinde operasyon sonrası birkaç ay tarihsel sapmalar yaşaman çoookkk doğal... normalde adet sirkün düzenli midir?? yani kürtajdan önce 28-29-30 günde bir oluyorsan normal düzenine dönemeye başlamışsın demektir .. ha bir de biş daha sorucam.. gebelik ihtimali var mı?? yani kürtajdan sonra 3 ay yasak biliyorsun... rahim kendini anca toparlıyor

çok geçmiş olsun bu arada

canım ilgin için teşekkürler
benim bildiğim kadarı ile 5 den sonrası hamilelik ama burada eda diye bir arkadaşı okudum onon değeri 1 küsürken hamileyim diye yazmış bende onu merak ediyorum aslında şuan ki durumu ne nasıl gidiyor
kürtajdan önce reglem genelde 24 gün leke 25 gün reglem başlardı ama temmuzdan beri düzenin iyice şaştı
buay da 26 günde leke geldi sabahleyin bugün 29 gün hala kahve rengi leke geliyor sadece sabahları ama gün içinde herhangi bişey yok
bu arada artık korunmuyorum zaten gebelik ihtimaili var elbette

slm arkadaşlarr
hamiş olanlara bişey sorcam
yada bu konu hakkında bilgisi olanlarda cevap yazabilir
hamilelik belirtilerinizi sorcaktımm

maat yaptınmı ödevini yafrucum hımmm bak yapmadıysan cetvel geliyor:))))ay benden öğretmen falan olmaz gerçi ben dövememki öğrencilerimi

:::))) alternatiflere bakıyorum arada.... evlilik, kilo, gebelik bi de doğumgünü var... başka alternatif yok mu acaba diye arıyorum... sanki forumlarda dolaşırken rastlamıştım değişik bişilere ama aklımda kalmadı şimdi konusu neydi diye

maatcım mrh.benimde adetimim 5.günü bende başlayayım mı karar veremedim ama başlasak zararı olmaz yani diye düşünüyorum.

seninki mantıklı tabii... sonuçte daha yumurtlama gününe var... ama benim bir sonraki yumurtlama günümle arada bir adet dönemi var.. o nedenle sordum... tabii sonuçta dediğin gibi zararlı bişi değil.. en fazla iştahımızı açar kilo alırız :roflol:

gözekcim göğüslerde hassasiyet, kasıklarda aralıklarla kramp ve bel ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi vucüt ısısında artış...

canım ilgin için teşekkürler
benim bildiğim kadarı ile 5 den sonrası hamilelik ama burada eda diye bir arkadaşı okudum onon değeri 1 küsürken hamileyim diye yazmış bende onu merak ediyorum aslında şuan ki durumu ne nasıl gidiyor
kürtajdan önce reglem genelde 24 gün leke 25 gün reglem başlardı ama temmuzdan beri düzenin iyice şaştı
buay da 26 günde leke geldi sabahleyin bugün 29 gün hala kahve rengi leke geliyor sadece sabahları ama gün içinde herhangi bişey yok
bu arada artık korunmuyorum zaten gebelik ihtimaili var elbette

ama kürtajın üstünden 3 ay geçti mi??? bak temmuzdan beri düzenim şaştı diyorsun.. demek rahim kendini toparlayamamış henüz... acele etmeseydiniz yaw fisfisfis

slm arkadaşlarr
hamiş olanlara bişey sorcam
yada bu konu hakkında bilgisi olanlarda cevap yazabilir
hamilelik belirtilerinizi sorcaktımm

çok temel ortak belirtler olabilir ama aslında kadından kadına değşir.. onu bırak aynı kadının bir gebeliğindeki belirti ve sıkıntıları ile diğeri bile tutmayabilir... bi de bu ortak belirtiler başka diğer rahatsızlıklarların belirtileriyle de karıştırılabilir... kasıklarda baskı, sıkıntı hali, göğüslerde dolgunluk hissi ve hatta ağrı, göğüs uçlarında hassasiyet, uyku hali, sabahları ağır olma bir türlü kendine gelememe vb vb vb .. ha bunları bile yaşamayan lay lay lom olan da var... ben ilk hamile kaldığımda hiçbişi anlamamıştım... şüphelenmemiştim bile

en temizi test hatta kan testidir ki o da adetin gecikmesini takiben yapılır..o da bir iki gün gecikmicek.. 1 hafta falan gecikecek.. o zaman sağlam olur sonuç

Son düzenleme:
gözek ben hamiş değilim ama biliyorum ezbere hamişlerden öğrendiğim kadarıyla :)))

sağol canım benim
kasıklarımda şiddetli olmamakla birlikte sancı var gaz sancısı gibi
göğüstede hassasiyet var
hamilemiyimm bilmiyorum
ama eğer hamileysemm bu sancı normaldir değilmia.s.:nazar:

sağol canım benim
kasıklarımda şiddetli olmamakla birlikte sancı var gaz sancısı gibi
göğüstede hassasiyet var
hamilemiyimm bilmiyorum
ama eğer hamileysemm bu sancı normaldir değilmia.s.:nazar:

gözek canım inşallah :CüvCüv: hihoyyyt

canım gözekim kaç günün var adetine tabiki normaldir bu ağrıların hepsi...hatta bizim bi akraba adet ağrısı gibi ağrı çektiğini hatta çokl şiddetli ama şimdi dünyalar tatlısı oğlu var... inş hamilesindir gözekim... sabırla haberlerini bekliyeceğim :)

X