Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aile11wo4.jpg

ceydacımseni unuturmuyum hiç yola çıkmış seninkiler gelior sabret::))))

bebekresimleri11uw5.jpg

ceydacım çok ayıp niye sulanıyon hakcanın bebeklerine seninkiler yolda geliyor sabırlı ol canım

merhaba kıslar.
bende aranıza katılmak ıstıyorum.
eger kabul edersenız.hihoyyyt

ben de geldiiiimmmmm.... ya evde bir yandan iş yapıyorum bir yandan aklım burada.... bir mola verdim yeni hemen kendime bir çay koydum oturdum ekranın başına... deminden beri ben yokken olan yazışmaları okuyorum... film şeridi gibi.... bu arada mukh7986 ya tebrikler kolaylıklar diliyorum... belenaya hakkımdaki düşünceleri için sonsuz teşekkür.... verdiğim enerji formun ortamından bana yansıyan enerjidir... daha fazlası değil emin olun :1hug: bir gün içinde senelerdir tanışıyormuşuz ünitesine gelmek kolay değil... maşallah diyelim :nazar:
bu arada yeni gelen arkadaşlar da hoşgelmişler... alin ben mutfakta çok tembel ve çok da becerikli olmadığım için sana tam tembel işi kolay fiks menülerimden birini söyleyebilirim ancak: ana yemek olarak kadınbudu köfte ve yanında patates salatası .... veya fırın torbasına tavuk budu, kuşbaşı doğranmış patates, havuç ve bezelye atıp torba patladığında çıkartıyorum... al sana hazır garnisiyle mis gibi pratik yemek... hem ek yağ da kullanmıyorsun ve hepsi birarada pişince lezzetleri birbirine geçiyor.. yanında da bol yeşillik ...

burada iyi-kötü,acı-tatlı, sevinçli-üzüntülü anlayacağın herşeyi paylaşıyoruz. kendi adıma ben buraya alıştım ve ayrılamıyorum eminim ki diğer arkadaşlarda öyledir...

evet canım birbirimizi hiç tanımıyoruz ama herşeyi paylaşacağız umarım bende size alışırım

hosbulduk hakca..
ınsallah guzel paylasımlarda bulunurz.:eek:

güzel şeyleri paylaşacağımıza inanıyorum. umarım en yakın zamanda:CüvCüv: haberlerimizi, daha sonrada :emir_bebek: haberimizi buradan hepimiz ardı arına veririz. bugunkü gibi hamiş patlaması yaşanır:dance:

güzel şeyleri paylaşacağımıza inanıyorum. umarım en yakın zamanda:CüvCüv: haberlerimizi, daha sonrada :emir_bebek: haberimizi buradan hepimiz ardı arına veririz. bugunkü gibi hamiş patlaması yaşanır:dance:

insallah canım..insallah..
buarada burda lıste yokmu?

hoşbuldum hakça iyiyim canım sizleri sormalı güzel haberler varmı..hakkımızda hayırlısı olsun bebişlerimiz bize gelsin artık inşş..

hakca hoş geldin canım çörekotu bal tarçın karışımı belirli bir ölçü yok ben küçük kavonoza yaptım tarçının biraz bol koydum göz kararı yani çörek otunu iyice ezin yoksa ağızda ezmek zor oluyor acı geliyor insana ama tadi güzel canım

belenaycım ya hadi tamam göz kararı bişiler yaparız da 2 sorum olacak bu karışım hakkında:
1) çörekotunu nasıl eziyorsunuz allahaşkına?? havanda falan mı?? yaw tüm tüm yutsak ezilmişi kadar işe yaramaz mı ki??
2) durul bu karışımı içmekten bahsetmişti... bunu yiyor muyuz içiyor muyuz anlamadım.. zira suyla falan karıştırmazsak bu bayağı mesir macunu gibi bişi olacak

kıslar buarada kac zamandır bebek ıstıyorsunuz.
bızım 14 ay oldu.
14 aydır beklemedeyız.:çok üzgünüm:

X