Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

baharcım hoşgeldin tatlımm ogün yazmaya çalıştımm bir türlü yazamadımmm özür dilerim tatlımmm nasılsın bu arada
kız arkadaşında yani nasıl fark etmemişşş anam karnıdamı şişmemiş hehehe bende olmadım bakalımmm hala beklemedeyimmm

anladım zaten bi sorun olduğunu mesajlarda geç gidiyor..
hayırlısı canım bende olmadım hala..
canım karnı kocamandı düğüne gittik arkadaşımızın orda herkes buna sen hamilemisin diyor buda olabilir diyordu..ama akıllı bi test yapmış ikinci çizgi silk çıkmış o zman 4 aylık falandı demekki...

elif hoşgeldin site hızlansa çok güzel olucak ..ama liste nerde kimbilir

mrb.arkadaşlar.benim milat 30 eylüldü, belki bu defa diye umutla bekledim ama maalesef yine hamile değilmişim.Şu an glucophace kullanıyorum doktor adet olunca gel dedi.hakkımızda hayırlısı artık.

sımdı haberlerde gordum 5 anenın yuregıne daa atesler dusmus allah sabırlıklar versın sehıtlerımızde nur ıcınde yatsın
teroru lanetlıyorum

baharcım h.g.kız kan tahlılılı yaptırdınmı belkı hamıssındır neden olmasın arkadasın gıbı belkıde sana da bı mujde gelır
inşalaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

kızlar nasılsınız bakemm..iyisinizdir inşallah öpüyorum sizlerii..bi selam verim dedim..sevgiler..

teyzeleri bakınnn meleğime nasıl ama hehehe emekliyoda anam ne zaman büyüdüü buuu çok tatlıı yaaa

tühtühhhh masalallah:nazar::nazar: allah nazarlardan saklasın allah analı babalı buyutsun canıma.s. kız bu bebısın karnı acıkmıs anesıne gelıo emzır kızzz sunu:kızgın: :mymeka:yazk bak emzıgını bıle atmıs agzından kıyamam:1rolleyes:

Günaydın güzel annecikler. Allah cuma gününün hürmetine bize bebişlerimizi gönderir inşaallah. Bol hamişli günler.

günaydın alincim ve tüm kızlar... Alincim Allah bu mübarek günde duanı kabul eder inşallah... bende aynı duayı ediyorum hepimiz için... herkese hayırlı cumalar....

günaydın güzellerrrr... ben geldimmm ...

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımızıver.

günaydın güzellerrrr... ben geldimmm ...

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımızıver.

günaydın sultancım,alin ve tüm k.k güzel bayanları....
sabahtan birtürlü sayfaya giremedim. Herkesin Cuması mübarek olsun. Allah tüm dualarımızı kabul etsin,en yakın zamanda sağlıklı,eli ayağı düzgün evlat ya da evlatlar nasip etsin inşallah .Amin...:Saruboceq:

günaydınlar cumanız mübarek olsunn cuma günün yüzü suyu hürmetine rabbim tüm dualarınız kabul etsin tüm arkadaşlarımıza nur topu gibi bebişler nasip etsinnn inşallahhhh :))))

kızlar gunaydın cumanız mubarek olsun allahım dualarımızı kabul etsın
benım moralım 0 arkadaslar umutlarım yıne suya dustu bursa ısımız olmuyo buyuk ıhtımal becayıs yapacagımız adam doneklık yaptı vazgecmıs sankı nıye boyle kandırıyorlarkı ınsanı ama bız yınede bursaya gıdıyoz bugun gorusme olacak yınede hevesımız gursagımızda kaldı

benım moralım 0 arkadaslar umutlarım yıne suya dustu bursa ısımız olmuyo buyuk ıhtımal becayıs yapacagımız adam doneklık yaptı vazgecmıs sankı nıye boyle kandırıyorlarkı ınsanı ama bız yınede bursaya gıdıyoz bugun gorusme olacak yınede hevesımız gursagımızda kaldı

ceydacım inşallah bugün olumlu sonuç alırsınız :Saruboceq: insanlar böyle işte insanların hevesini kırıyorlar.herşeyde bir hayır vardır,hakkınızda hayırlısı neyse o olsun....

canım sanada günaydın üzülme tatlım demekki hakkınızda hayırlısı buymuş canımm :1hug: belki görüşmeye gittiğinizde işleriniz yoluna girecek sıkma canını :teselli:

X